Blueberry, Peel-off Mask (Jagodowa maseczka złuszczająca)

Blueberry, Peel-off Mask (Jagodowa maseczka złuszczająca)

;)

Fajnie oczyszcza buzię, pozostawiąjąc ją matową. Cieżko się ja zdejmuje z buzi - nigdy nie udało mi się zdjąć jej w całości. Najgorzej usunąć ją z okolic nosa.
Zapach niby jagodowy, ale wyczuwa się zapach alkoholu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Godna polecenia maseczka!

Bardzo lubię tą maseczkę :

* Przede wszystkim bardzo wydajna !
* Dobrze sie rozprowadza, nie spływa z twarzy itp
* Jak dla mnie zapach całkiem przyjemny :)
* Elegancko oczyszcza,
* Łatwo ściąga się z twarzy...
* czasami stosuję ją na pojedyńcze wypryski i daje efekt natychmiastowego zasuszenia !

POLECAM ! :D

Używam tego produktu od: 2lata

W porządku

Lubię maseczki typu peel-off, mimo że zawierają w składzie alkohol. Ta jest całkiem niezła, choć mało wydajna. Wygładza, nieco ściąga i oczyszcza, ogólnie ok, ale bez rewelacji. Pachnie świeżymi jagodami, chociaż w tle da się wyczuć alkoholową nutkę. Przy nakładaniu nieco piecze w oczy, jak każda maseczka tego typu, ale potem, gdy tężeje, jest już w porządku. Nie mam problemu ze ściągnięciem jej jednym płatem, trzeba po prostu nałożyć odpowiednią ilość. Nie zauważyłam podrażnienia skóry, przy czym nie należę do "wrażliwców". Dziewczyny, jeżeli macie wrażliwą cerę to analizujcie skład, unikniecie rozczarowań! Nie każda buźka ;) toleruje tego typu maseczki, trzeba wiedzieć z czym się ma do czynienia...
W sumie niezły produkt, zwłaszcza dla cery tłustej i mieszanej.

Używam tego produktu od: już nie używam

depilacja brwi

co to ma być

ta maska to chyba jakieś nie porozumienie w żaden sposób nie złuszcza tylko wysusza na dodatek wolno zasycha ze ściąganiem tej maseczki też trzeba się namęczyć i uważać bo strasznie szczypie w oczy,chyba czekają kosz na śmieci ;-(

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Ojjjj..nie dla mnie..

Jednym slowem..NIE! dla mojej skory ta maseczka to katorga!:( zapach mnie mdli..moze cos czuc na jagode..ale czuc tez alkohol zawarty w produkcie..a czy ja wiem co to jest.. Moze fajnie sie naklada, ale meczarnia jest zdejmowanie tej maseczki.. Ała..boli.. Efektow nie ma.. No coz..kazdy inaczej znosi rozne kosmetyki :)Używam tego produktu od:..
Ilość zużytych opakowań:1 i zadnego wiecej

Taka sobie

Pozostawia skórę miekką,ale czy wygładzoną?Sama nie wiem..Szybko zasycha i łatwo ją ściągnąć,ale nie podoba mi się jej zapach-wyraźnie czuć alkohol.Mocno ściąga skórę na twarzy,lekko piecze,w sumie można powiedzieć,że rozgrzewa:D
Cena w promocji znośna.Opakowanie przyjemne,można łatwo dozować specyfik:)

Używam tego produktu od:roku

Dobra.

Maseczka ta dobrze złuszcza. Dobra dla osób o skórze tłustej i mieszanej ze skłonnością do trądziku ponieważ zastępuje zwykły peeling mechaniczny. Ślicznie pachnie, choć z przykrością muszę stwierdzić że przez zapach przebija się alkoholowa nutka, która u wrażliwszych osób powodować może pieczenie i łzawienie oczu (jak u mnie). Niestety trochę podrażnia te wrażliwsze partie twarzy. Stosuję więc tylko na strefę T.
Używam tego produktu od:

Szczypie

Dostałam tę maseczkę w promocji do żelu jagodowego do mycia twarzy.
Żel bardzo dobrze się sprawdza (pomimo chemicznego zapaszku za którym nie przepadam), natomiast - maseczka to już porażka.
Bardzo szczypie w oczy. Mam wrażliwą skórę na policzkach (dodatkowo ostatnio trochę spieczoną słońcem), więc nie nakładam jej na tę partię twarzy. Pomimo tego przy nakładaniu maseczki czuję pieczenie w oczy i szczypanie.
Maseczka bardzo długo zasycha, ściąga tak sobie.
Ciężko się ją ściąga, nawet jak próbowałam nałożyć większą warstwę maseczki. Wtedy znowu zasycha jeszcze wolniej. Jak nałożę mniej, to mam problem z jej ściągnięciem z twarzy i "zrywam" kawałkami.
Ogólnie - żadna rewelacja. Daję plus za ładne oczyszczenie twarzy plus opakowanie.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

Taka sobie

Taka sobie maseczka. Długo zasycha na skórze, jeżeli się ja nierównomiernie rozprowadzi, to w niektórych miejscach "zbija się" i nie chce zaschnąć:(
Twarz po jej zastosowaniu jest gładka, ale nie ma żadnych lepszych efektów.
Minus za mocny alkoholowy zapach przy nakładaniu (bardzo drażni oczy).