Miss Sporty, Just Clear Mascara (Transparentny tusz do rzęs)

Miss Sporty, Just Clear Mascara (Transparentny tusz do rzęs)

Maskara Just Clear nadaje rzęsom naturalny wygląd i blask. Żelowa formuła pielęgnuje nadając piękny kształt i połysk. Nie rozmazuje się ani nie klei. Testowana oftalmologicznie

Cena: 9,90zł / 8ml

żel

Transparentna mascara

Zakupiłam gdy moje rzęsy były w dobrej kondycji i nie potrzebowały tuszu ani pogrubiającego, ani wydłużającego. Chciałam spróbować przeźroczystego tuszu, czy u mnie w ogóle zda egzamin, dlatego wybrałam najtańszy jaki mogłam dostać w drogerii :) Niestety u mnie jedna nie zdał egzaminu. Rzęsy były po prostu sklejone. Zaczęłam używać tego produktu jako bazę pod tusz do rzęs, a także do podkreślania brwi (co może wydawać się trochę dziwne, jednak zdaje egzamin :D). Można powiedzieć że tusz jest nijaki.

Mój mały anioł

Dzięki temu małemu cudeńku moje rzęsy zaczęły rosnąć jak szalone.
Zawsze gdy kończy mi się, kupuje zapas bo nie wyobrażam sobie makijażu bez tego produktu.

Sa takie chwile kiedy nie można pomalować oczu...

...basen, sauna, kąpiel nad wodą albo kiedy zwyczajnie się nie chce. Właśnie wtedy jest nieoceniona. Podkreśla, lekko podwija i nabłyszcza rzęsy. Nie jest to typowa odżywka i cudów w odżywianiu nie czyni ale lekko je nawilża. Ma dobrą cenę, jest ogólnie dostępna no i ...nie trzeba jej zmywać :D Osobiście szukam czegoś bardziej odżywczego ale czasem do niej wracam i jak najbardziej jest warta wypróbowania.

bardzo dobry

Kupiłam go na promocji w rossmanie. co prawda nie używam go na rzęsy, ale na brwi, i w ciągu dnia są super utrwalone i nie rozchodzą się na wszystkie strony :)
Gdy się skończy to pewnie kupię go ponownie ;)

Cudo

Uwielbiam ten produkt. Jako posiadaczka naturalnie ciemnych rzęs potrzebuję jedynie nadania im odpowiedniego połysku, podkręcenia i ksztaltu - i ta maskara mi to zapewnia. Stosuję również na brwi, dzięki czemu są ładnie rozczesane.

Bardzo dobry

Używam go do utrwalenia brwi, po nim moje brwi cały czas stoją w jednym miejscu. Jest niedrogi i łatwo dostępny. Jest to mój must have w kosmetyczce. Polecam każdej osobie, której zależy na utrwaleniu lub po prostu lubi nałożyć żel na brwi :) na rzęsach również się sprawdza.

Tusz do rzęs Just Clear od Miss Sporty

Tusz do rzęs Just Clear od Miss Sporty, który kupiłam na promocji -49% w Rossmannie. Już długo czaiłam się na tego typu kosmetyk, a czas promocji to najlepszy czas na ryzyko i nowe testy. Pamiętam, że kiedy kilka lat temu zaczynałam swoją delikatną przygodę z makijażem jednym z pierwszych kosmetyków był tusz transparentny z Avonu. Miał on dodatkowo błyszczące drobinki. Chciałam jedynie delikatnie podkreślać rzęsy, ale prawda była taka, że używałam go rzadko i szybko przeszłam na czarny tusz. Ten mimo, że do rzęs kupiłam z myślą o brwiach. Jestem ciemną brunetką i mam też dość mocne brwi, więc nie maluję i nie podkreślam ich niczym. Są wystarczająco widoczne, żebym jeszcze to podbijała choć nie ukrywam podjęłam próbę i to nie był dobry pomysł. Niemniej jednak miałam z nimi pewien problem. Są takie dni, że jak na złość nie chcą ładnie się układać i nie wygląda to dobrze. Swego czasu używałam wosku, ale nim go nałożyłam, ułożyłam i wyczesałam zajmowało to dużo czasu. Pomyślałam, więc o tuszu transparentnym i to był strzał w 10 ! Ten w normalnej cenie kosztuje 11,99 zł i w buteleczce jest go aż 8 ml ! Przezroczysta butelka mówi nam ile zostało produktu, a szczoteczka jest biała i miękka. Spodobał mi się ten transparentny design. Po otwarciu czujemy dość nieprzyjemny, sztuczny zapach, ale na szczęście po nałożeniu szybko wietrzeje. Powiem jeszcze tyle, że przeznaczeniem tuszu jest stosowanie go na rzęsy w celu ich pielęgnacji i nadaniu im połysku. Ja lubię mieć mocno podkreślone na czarno rzęsy, więc niestety taka opcja u mnie nie wchodzi w grę, ale jeśli ktoś ma naturalnie, pięknie wyglądające rzęsy to dla ich delikatnego podkreślenia będzie świetny. Producent zapewnia, że produkt nie klei, więc nie ma problemu z wcześniejszym zmyciem. Ja na swoje brwi używam minimalną ilość produktu. Przeczesywanie suchą szczoteczką nie daje tak dobrego efektu, bo brwi wracały na swoje miejsce (oczywiście te bardziej nieokiełznane ). Kiedy przeczesuję je szczoteczką z odrobiną tego tuszu układają się ładnie tak jak JA CHCĘ i pozostają na swoim miejscu. Kiedy robię to bardzo wcześnie rano to już późnym popołudniem mam wrażenie, że nie ma go na brwiach, ale ogólnie dobrze się trzyma. Delikatnie też podkreśla i nabłyszcza brwi, ale nadal wyglądają naturalnie i nie przesadnie. Szczoteczka jest miękka, więc nie podrażnia wrażliwej skóry, a wręcz wykonuje delikatny i przyjemny masaż. Produkt nie zlepia włosków i nie tworzy żadnych grudek. Wysycha bardzo szybciutko i daje piękny efekt. Właśnie takie produktu szukałam ! Ładne opakowanie, dobry produkt, a przy tym wydajny i w dobrej cenie. Ja co prawda kupiłam go na promocji -49%, więc zapłaciłam za niego grosze, ale w normalnej cenie 11,99 zł to naprawdę świetny produkt !

Przydatny, ale bez szału

Uzywam glownie do brwi - do rzes tylko wtedy, gdy nie wychodze z domu a mam ochote je delikatnie podkreslic i okielznac - sprawdza sie dobrze.

Do brwi uzywam, gdy procz wypelnienia pudrem chce delikatnie podkreslic wloski. Efekt jest sliczny, jednak utrwalenie niestety chwilowe. Na plus miekka szczoteczka.

Do codziennego makijazu brwi sie nadaje, jednak na wyjscia zostaje przy brow drama ;-)

Bez szału

Produkt zakupiłam w celu używania go do utrwalenia brwi, nigdy nie stosowałam go do rzęs, bo nie widzę sensu w nakładaniu przezroczystego tuszu. Jeśli chodzi o brwi to nie ma rewelacji. Włoski nie utrzymują się długo tak jak je uczeszę, a makijaż brwi utrwalony jest nieznacznie. Mam zamiar zainwestować w coś lepszego.

Nie potrzebnie wydane pieniądze

Nie wiem co mnie pokusiła aby kupić tą mascarę.. Szkoda pieniędzy. Nie ukrywam, że świetnie się sprawdza do rozczesywania i utrwalania brwi, czasem przeczesuję rzęsy na dolnej powiece. Transparentny tusz szybko się brudzi i pachnie mocno chemicznie. Bardzo wydajny, kupiłam produkt pod koniec kwietnia, a pozostało połowę substancji.

Do brwi super ;)

Od razu powiem, że używam go wyłącznie do brwi jako takiego żelu.

Plusy ( + )
- wydajny
- nie zapycha ( niektóre żele do brwi mają taką tendencję )
- trzyma włoski cały czas w jednym miejscu
- brwi są 'minimalnie' ciemniejsze ( włosy mokre zawsze są ciemniejsze )

Minusy ( - )
- brak

Fajny

+ ładnie rozczesuje rzęsy
+ jest dobry jako "usztywniacz" do brwi
+ żelowa konsystencja
+ cena
+ dostępność

- po wyschnięciu na rzęsach mogą pojawiać się grudki