Miss Sporty, Just Clear Mascara (Transparentny tusz do rzęs)

Miss Sporty, Just Clear Mascara (Transparentny tusz do rzęs)

Maskara Just Clear nadaje rzęsom naturalny wygląd i blask. Żelowa formuła pielęgnuje nadając piękny kształt i połysk. Nie rozmazuje się ani nie klei. Testowana oftalmologicznie

Cena: 9,90zł / 8ml

żel

Do brwi super ;)

Od razu powiem, że używam go wyłącznie do brwi jako takiego żelu.

Plusy ( + )
- wydajny
- nie zapycha ( niektóre żele do brwi mają taką tendencję )
- trzyma włoski cały czas w jednym miejscu
- brwi są 'minimalnie' ciemniejsze

Minusy ( - )
- brak

Fajny

+ ładnie rozczesuje rzęsy
+ jest dobry jako "usztywniacz" do brwi
+ żelowa konsystencja
+ cena
+ dostępność

- po wyschnięciu na rzęsach mogą pojawiać się grudki

nie, nie, nie..

Co prawda cena nie zniechęca i można pozwolić sobie na to, by wypróbować go na własnej skórze....Co mogę o nim powiedzieć:
- atrakcyjna cena
- łatwość w dostępie
- bardzo często jest w promocji
- ładne opakowanie
- praktyczne opakowanie
- żelowa konsystencja
- skleja rzęsy
- dobrze rozczesuje rzęsy, ale po wyschnięciu nieciekawie wygląda
- bardzo wydajny

Jakie jest moje zdanie o tym produkcie? Otóż, nie jest on wart ani złotówki. Mimo dobrze zapowiadającego się tuszu, ten to jakieś nieporozumienie. W pierwszej chwili po pomalowaniu nim rzęs, wyglądają one jakby na mokre, jednak po chwili wyschną i wyglądają jakby nigdy nic z nimi nikt nie robił... Nie daje żadnych efektów, nie wydłuża, nie rozdziela... no możne na samym początku, ale po wyschnięciu nie ma o tym mowy. Nie kupię ponownie tego produktu, bo właściwie nie daje nam żadnych korzyści...

Premierea Książki Dr Ambroziaka

ciekawy

Produkt złapałam na przecenie w Rossmannie, szału nie ma lecz wydaje mi się, iż warto mieć go w swojej kosmetyczce.

-dobrze rozczesuje brwi
-lekko przyciemnia rzęsy, minimalnie je podkręca

Minusów nie znalazłam.

Takie nic

Kupiłam ten tusz liczac na super efekt mokrych utrwalonych rzes. Bardzo się przeliczyłam. Rzęsy wyglądaja jak zmoczone, ale tylko przez chwile. Gdy produkt wysycha, wyparowuje. Rzesy wiec tak naprawde nie sa niczym utrwalone, nie sa podkreslone. Wygladaja jakby nigdy nic na nie nie zostalo nalozone. Odradzam. Szkoda pieniedzy na efekt taki sam jaki natura nam dala

tylko na brwi

Nie wiem jaki jest sens przezroczystej maskary bo to nic nie daje. Używam go jako żel na brwi i się sprawdza.
+ cena
+ dostępność
+ wydajny
+ ładnie utrzymuje włoski brwi
- nie sprawdza się na rzęsy

Fajna rzecz.

Tuszu używałam szczególnie latem, na brwi. Ładnie je wyczesywał, układał i nadawał delikatny błysk. Od czasu do czasu malowałam nim rzęsy. Wyglądały ładnie i zdrowo, a ich kolor wydawał się ciemniejszy niż w rzeczywistości.
Efekt, który dzięki niej można uzyskać nazwałabym serferskim. Po umyciu twarzy nasze rzęsy i brwi są jeszcze mokre, lśnią i są ciemniejsze. I to właśnie robi ta mascara.
Czasem używałam jej pod tusz. ale odbierała mu trwałość. Fajna natomiast jest do tuszy przyschniętych, rozrzedza je.
Ogólnie nawet fajny produkt.

dobry produkt

Mascare kupiłam głównie z myślą o brwiach. Szukałam czegoś aby po pomalowaniu ich utrwalic żeby sie nie "czochrały". Po pomalowaniu cieniem brwi i pomalowaniu żelem rozmazuje on cień. Dodatkowo skleja bardzo włoski. Aby tego uniknąć musze odczekać dobra godzine od pomalowania brwi i wtedy delikatnie przejechać nim po brwiach uważajac zeby nie rozmazać cienia. Gdy na szybko potrzebuje gdzieś wyjść i nie zdaże pomalowac brwi nadaje sie super na czyste brwi nie skleja i trzyma sie super, ale na kilka godzin potem wymaga poprawienia. Jeśli chodzi o rzęsy to w moim wypadku troche je skleja.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

dobry produkt

Kupiłam go podczas kwietniowej promocji na kolorówkę w rossmannie z zamierzeniem stosowania jako żelu do brwi, ale w ciągu tego ponad pół roku stosowałam go także na rzęsy.

BRWI:
Brwi uzupełniałam prodltem koloryzującym, który utrwalałam tym żelem. Świetnie służył mi także do wyczesania nadmiaru kolorowego kosmetyku.
Bardzo dobrze dyscyplinował brwi i pomagał pozbyć się nadmiaru produktów kolorowych. Niestety zupełnie nie ma trwałości, jednak nie jest to zarzut, a spostrzeżenie. Ten produkt nie jest to produkt do brwi, także nie to zastosowanie jest tutaj najważniejsze.

RZĘSY:
Lubiłam przeczesywać niż rzęsy gdy zupełnie nie nakładałam makijażu. Stosowałam wtedy tylko transparentny puder matujący, który osiadał na rzęsach. Wtedy zawsze pociągałam je tym żele i znów wracał ich kruczoczarny kolor. Nie błyszczały jakoś szczególnie, ale żel fajnie podkreslał ich kolor i naturalne podkręcenie.

Generalnie według mnie to produkt, który warto mieć w kosmetyczce. Właśnie ze względu na jego dwutorowe zastosowanie. Sprawdzi się zarówno do rzęs jak i brwi. Dodatkowo jest bardzo wydajny, ponieważ stosowałam go w miarę regularnie od kwietnia, a wciąż jeszcze mogę wygrzebać resztki ;)

Używam tego produktu od: kwiecień 2015

Bardzo dobry produkt.

Bardzo dobry produkt.Kupiłam ten tusz przypadkowo w
Rossmannie za 9,99.Ładnie podkreśla rzęsy lekko je usztywniając.Brwi trzyma długo na miejscu.Jest wydajny.

-wydajność
-delikatnie podkreśla rzęsy
-trzyma brwi na miejscu
-trwałość

Minusów nie widzę :)

Używam tego produktu od: 21.07.2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

na dobrą sprawę może być, aczkolwiek dalej będę szukać

RZĘSY:
- ładnie podkreśla i je rozdziela
- sprawiają wrażenie dłuższych, mimo że i tak już mam długie XD
- kształt szczoteczki jest idealny
- czy je odżywia? sama nie wiem :P

BRWI:
- ładnie układa mi brwi, lecz nie na długo

- jest bardzo wydajne, niby 8ml, a ja nie widzę ubytku
- czy kupię ponownie? sama nie wiem. teoretycznie mi pomaga, ale to jeszcze nie to ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nawet dobry :>

plusy:
\\n+podkręca rzęsy
\\n+podkreśla je
\\n+delikatnie wydłuża
\\n+cena
\\nminusy:
\\n-po czasie jest prawie nie do użycia ,bo po nim strasznie szczypie :(
\\n-zapach
\\n-nie pogrubia i nic specjalnego nie robi
\\n-po nim zaczęły wypadać mi lekko rzęsy