Narciso Rodriguez, For Her EDT

Narciso Rodriguez, For Her EDT

"To zapach dla wszystkich kobiet. To dar. To coś bardzo osobistego ode mnie, coś co chciałbym podarować wszystkim kobietom" - oto jak Narciso Rodriguez, obiecujący amerykański projektant o kubańskich korzeniach przedstawia swój pierwszy zapach. Narciso Rodriguez czerpie swą inspirację z kobiet - dla kobiet. "Dla Niej" (For Her) - oto hołd złożony kobiecemu wdziękowi i kobiecej sile. Piękno, siła, zmysłowość, wrażliwość - oto wysoce nowoczesna interpretacja kobiecości. Zapach opisywany jest jako ponadczasowy, elegancki, czysty, klasyczny, ciepły.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat pomarańczy, osmantus (lotos japoński)
nuta serca: ambra, wanilia
nuta bazy: wetiweria, szlachetne drewno, piżmo

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Warte uwagi i same ją zwracajcą

Nieco inne perfumy niż reszta. Swą wyjątkowość zawdzięczają,wg mnie, "2 składnikom", które uproszczając tworzą kompozycję. Pierwszy z nich to kwiatowa nuta;wyśmienicie wychwycona delikatność kwiatów, jakby dopiero rozwiniętych, brak sztucznej słodyczy, zapachu kwiaciarni. Czuć to od pierwszych chwil aplikacji. Z czasem kwiaty wygasają, przybierają bardziej białą barwę, wysuwając tym bardziej na pierwsze skrzypce piżmo, ale jakie.. Bardzo czyste, ciepłe, cielesne, zmysłowe, po prostu zapach kobiety. Jest to tak intensywna woń, że przy dłuższym wąchaniu nadgarstka odczuwam ból głowy. Dlatego dobrze, aplikować ten perfum w to miejsce, aby nas nie dusił, a był bardziej migotliwy, co powoduje myśl"co tak ładnie pachnie?". Zapach utrzymuje się około 6godzin. Osobiście nie są to perfumy w moim guście, nie mniej jednak doceniam świetny efekt wykonanej pracy.

Kobiecy

Zapach jest bardzo kobiecy, tajemniczy i pociągający. Trwały niesamowicie, pomimo,że to EDT. Na ubraniach kilka dni, na skórze cały dzień i pięknie się rozwija. Delikatnie różany ale przełamany czymś wyjątkowym. Na pewni kupię kolejny flakon, jeśli ten mi się skończy. Polecam :)

Używa produktu od: próbka

PIŻMO I POMARAŃCZE

Piżmo prubóje się wydostac łagodzi je pomarańcza - ciekawy nowy ekscytujący duet. Zapach o wyraźnym charakterze zostawia ogon. Bardzo ładny ciepły otulający zmysłowy idealny na wieczór, na imprezkę, okazje, na pewno ma coś w sobie co zatrzyma i zastanowi na krótką chwilkę, jednak nie jest to mój KWC dalej szukam....

TOP 10 damskich perfum

"Nienawidzić znaczy kochać namiętnie"...

...takimi słowy zaczyna się jedna z piosenek Ich Troje ;) bo tak wygląda mój romans z tym zapachem.
Ponad rok temu zamówiłam oryginalne odlewki obu wersji-edp i edt. Miałam jakiś zły dzień, psiknęłam na przedramię jedną wersję, a na drugie-drugą. Wydały mi się jakieś dziwne, jak zwiędłe konwalie a recenzje o podobnej opinii jeszcze mnie w tym utwierdzały. Dodatkowo zaraz znikały, skreśliłam je i koniec. Odlewki wypsikałam w powietrze. Jednak miesiącami czytałam tyle zachwytów nad tym zapachem, ciągle chodził mi po głowie, aż tu pewnego dnia o mój nos "zahaczył" cudny obłok piżmowy od koleżanki z pracy. Od razu zgadłam, że to one. Zapytałam-potwierdziła. No, byłam wprost zachwycona! Od razu pożałowałam pochopnych testów sprzed roku. Kilka dni z rzędu koleżanka psikała się tą próbką a ja nie mogłam się skupić, bo ciągle je czułam, nawet ją śledziłam, żeby poczuć, ocenić :D zapytałam, czy czuje je na sobie, powiedziała, że nie, ale to zapach piżmowy, cielesny, więc mózg odbiera je jako coś "naturalnego" i je po prostu "ignoruje". Korytarz pachniał nawet gdy jej nie było widać :) Nie wytrzymałam, zasiadłam do kompa w pracy i kliknęłam 30ml. Nie mogłam się doczekać swojej "flaszki". Gdy doszła, psiknęłam-tak, to te jej perfumy, jakie piękne! Nie mogłam wyjść z podziwu, jak mogły mi się nie podobać! Sex w butelce, która nota bene jest cudna, prosta, kocham takie flakony. Zapach ma lekki pazurek-chyba ta bergamotka, jest niebywale kobiecy, erotyczny, na randkę ze śniadaniem. Nie znam bardziej kobiecego zapachu. Lubię siedzieć i po prostu wąchać atomizer. I się rozpływam... Nie znam się na wyodrębnieniu poszczególnych nut, oceniam całość a ta całość jest niebywała.
Faceci w pracy dziwnie się przysuwają gdy je mam na sobie, a podobnie jak koleżanka, nie czuję ich, może na początku, ale wiem, że są :)
Potem miłość do wersji różowej i L'Absolu, ale to już inna bajka... ;)

Cudowne

Dla mnie to najwspanialszy zapach na świecie, piękne od początku do końca, idealne. Doskonałe połączenie piżma i kwiatów. Bardzo zmysłowe i cielesne, nosząc je czuję się jak "milion dolarów". Do tego bardzo dobra trwałość i przepiękny flakon. Uwielbiam je o każdej porze dnia i roku. Są perfekcyjne.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie lubimy się z Narciso

Tyle dobrych opinii?
Naprawdę tak podoba Wam się ten zapach?
Przyznam bez bicia, ze pomyliłam się i kupiłam nie te próbki Narciso co chciałam. Nazwy są tak podobne, ze cóż.. popełniłam błąd.
A skoro już mam - postanowiłam przetestować.
Po traumatycznych przeżyciach po białym piżmowym Narciso Narciso, stwierdzam, że czarne jak atrament Narciso for Her jest przyjemniejsze w odbiorze.
Gdzieś tam krąży to piżmo nieszczęsne, ale do głosu doszła pomarańcza, nie jest źle.
Jest to zapach inny niż miałam przyjemność (lub nie) testować dotychczas.
Inny, ale ciekawy. Czuję go już ponad 8 godzin.
Nie wiem, czy polubię, ale jest ok :)

dop. 21.02.2017

Jednak nie polubiłam. Naprawdę próbowałam.

Czemu uparłam się, żeby polubić Narciso, skoro tak nie znoszę piżma???

Piżmo najzwyczajniej w świecie śmierdzi, dusi, wykręca mi nos boleśnie. Ja już chyba mam alergię na samo to słowo.

Dla mnie Narciso pachnie okropnie, jeszcze raz spróbuję się z nim zaprzyjaźnić, a zostanie mi trauma do końca życia.

Dosyć przewidywalny, nic specjalnego

Narciso Rodriguez potrafi mieć piękne kobiece zapachy, szczególnie te na lato, ale ten jest dla mnie porażką. Bardzo nie lubię, kiedy zapachu dosłownie nie da się opisać, bo nie wiem co takiego szczególnego w nim się znajduje, już całkowitym smutkiem napawa mnie sytuacja, w której nie wyczuwam ani jednego konkretnego składnika bez przeczytania tego, co twierdzi producent. Niestety, tym razem Narciso Rodriguez zafundował mi właśnie takie atrakcje.

Jeśli ktoś kojarzy te starsze zapachy Tousa wie o czym mówię, coś pachnie, nawet niebrzydko, ale to raczej nic specjalnego.

Teraz zaskoczenie, po jakimś czasie zapach ewoluuje i to bardzo mocno, z całej tej mocnej, drapiącej i drażniącej alkoholowej otoczki wyziera "jakiś" zapach. Szkoda, że przesadnie pachnie oud, ale poza tym jest ok, pomarańczowo, rzekłabym.

Czuję oud, pomarańczę słodką i gorzką, paczulę delikatnie, osmantusa, ambrę, wetiwerię, piżmo.
Niestety, większości składników kompozycji nie lubię, toteż nie mam za bardzo czego chwalić. Jest za mocno, za ostro, za ordynarnie.

Perfumy miały być darem projektanta dla wszystkich kobiet - ja bardzo dziękuję za taki dar, wolałabym kwiaty, niż same mroczne i mocne składniki. Nie bez powodu butelka jest czarna, mówię Wam.

W delikatności drzemie siła :)

Ojej! Wielkie zaskoczenie! Czuje delikatny a zarazem słodkawy zapach. W pierwszych nutach nie wiem czemu róża, ale delikatna, przypruszona pudrem, może lekko wanilią. Coraz mocniej uwalniają się słodkie i delikatne nuty, wszystko z magicznym pudrem. Są tak delikatne i wdzięczne, że aż dziewczęce, a nie kobiece.. Zapach otula, koi i uspokaja. Trochę przypomina zapachy z dzieciństwa - perfumowane kartki w pamiętniku, zapach pudru mamy. Nie jest to mój hit, bo nie powalił mnie na kolana, chyba dam 4* może troszkę na wyrost, ale z kolei 3,5* to za mało, niech będzie 4=. ;) Nie wiem czy kupiłabym ponownie.. Zapach bardzo przypomina mi perfumy Galliano Parlez Moi d\'Amour właśnie przez puder i pamiętnikowe kartki.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Będzie mój!

Achhh zachwycił mnie od pierwszego testu. O ile EDP znam od lat i szczerze nie znoszę połączenia plastikowej konwalii z wonią potu, tak wersja EDT rzuca mnie na kolana przy każdym powąchaniu.
Uwielbiam piżmo w tym wydaniu - zmysłowe, choć łagodne, niby bliskoskórne, a jednak wyczuwalne przy najmniejszym ruchu. Tajemnicze, kobiece, miekkie, doskonałe.
Martwi mnie jedynie redakcja męża, który twierdzi, że taniej byłoby wysmarować się Białym Jeleniem w płynie - i pachniałabym tak samo, a ile kasy mogłabym przy tym zaoszczędzić :/
No, ale co może wiedzieć o perfumach ktoś, kto od 10 lat używa na zmianę Acqua di Gio i Davidoffa?!
Trudno, For Her i tak zagości na mojej półce, bo dla mnie jest jednym z najpiękniejszych zapachów. Pierwszy raz w życiu jestem w 100% zdecydowana na jego kupno. Na samą myśl o nim czuję motyle w brzuchu, więc to musi być miłość.
Użyłam niezliczone ilości próbek, a teraz czas na własny flakon.
Flakon piękny, trwałość zabójcza, projekcja doskonała. Jedynie cena przeraża.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Rewelacyjny, najlepszy zapach ever!

Długo szukałam odpowiedniego zapachu dla siebie. Zapachu który nie będzie ani słodki, ani za bardzo kwiatowy, ani owocowy, ani duszący. Zapachu lekkiego, przyjemnego, delikatnego i eleganckiego. Wywachałam dziesiątki perfum żeby trafić w końcu na Narciso! Pokochałam je od pierwszego psiknięcia. Wszystkie zapachy Narciso Rodruguez mają to do siebie że trzeba je psiknąć i wyjść z drogeri, po to aby po godzinie wrócić po nie. EDT jednak zachwyca od razu. Utrzymuje się na skórze i ubraniach bardzo długo, czuję je cały dzień a ubrania pachną jeszcze kilka kolejnych dni, do wyprania.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

zmysłowe ciepło

Narciso Rodriguez For Her EDT, to wyjątkowy zapach. Ma w sobie pazur i jest delikatnie aksamitny. Słoneczny, ciepły i dający uczucie intymności.
Wyraźnie wyczuwam białe kwiaty i piżmo. Wersja EDT to zupełnie inny zapach niż EDP. Mnie podoba się o wiele bardziej, choć jest mniej trwały.
Uważam, że te perfumy, są po prostu piękne i niepowtarzalne, ich fakon również.

ładny, ale po godzinie znika

Zapach bardzo ładny, piżmowo-kwiatowy. W pierwszej fazie wyłaniają się świeże i bardzo udane konwalie, później (czyli po 20 minutach) pobrzmiewa już tylko słodkawe, kwiatowe piżmo.
Zapach kobiecy, delikatny, jednak u mnie bez żadnych "fizjologicznych" nut - po prostu przyjemny lekko kwiatowy zapach, który moim zdaniem powinien dopasować sie do każdej kobiety i (jakby to powiedzieć) wzmocnić i uwydatnić w pozytywny sposób jej naturalny zapach.
Ten zapach jak dla mnie to coś co ma udawać naturalny zapach noszącej go kobiety. Jest miękki, czysty i przytulny. Nie potrafię go inaczej opisać.

Chętnie bym go kupiła, niestety jest nietrwały. Po godzinie już go prawie nie wyczuwam a nos przykładam do samej skóry. Nawet na EdT trwałość jest gorzej niż mierna.
Szkoda, wielka szkoda, bo mógłby na stałe zagościć na mojej półce.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów