Cleanic, Clean O

Cleanic, Clean O

Pojemność 15 szt

Nowy płatek Clean O``Peel to nowoczesny produkt do właściwego oczyszczania skóry twarzy. Specjalna powierzchnia płatka pokryta niebieskimi mikrogranulkami pozwala na wykonanie delikatnego i szybkiego peelingu skóry. Mikrogranulki oczyszczają skórę z zanieczyszczeń jednocześnie usuwając martwe komórki naskórka. Dzięki doskonałemu zaokrągleniu mikrogranulek peeling jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Stosowany codziennie płatek Clean O``Peel pomaga zachować właściwie oczyszczoną i gładką skórę pełną blasku. Na powierzchnię płatka z mikrogranulkami nakłada się swój ulubiony kosmetyk do oczyszczania twarzy i kolistymi ruchami masuje skórę twarzy, szyi i dekoldu omijając okolice oczu i ust.
Nie należy używać na skórę podrażnioną lub z problemami trądzikowymi.

Cena: 8 zł / 15 sztuk; 16-17 zł / 35 sztuk

Leszpe standardowe

Nie polecam produktu osobą o wrażliwej skórze.
Płatki traktują naskórek niczym papier ścierny ( jak już zauważyła jedna z wizażystek).

Stosuje go w sytuacjach awaryjnych gdy zapomnę kupic tradycyjnego peelingu oraz gdy skończą mi sie moje płatki, a wtedy nakłdam tonik druga stona, która nie zawiera drobinek i jest dość przyjemna.

Uważam że bardziej praktyczniejsze są chusteczki nawilżajace tej marki, także o działanui peelingującym. Dają o wiele lepszy efakty oraz są dużo łagodniejsze.

Początkowo Clean O"Peel, Płatki do peelingu, wisiały w łazieńce jedank bardzo szybko trafiły do pudełeczka, gdyż nie grzeszą atrakcyjnością opakowania.

1 gwiazdka za fukcje awaryją o któej pisałam powyżej

NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kwietnia 2012

Uzależniają :)

Kupiłam płatki całkiem przypadkiem, by zobaczyć co to za cudo. W Rossmanie zapłaciłam ok. 11 zł za opakowanie 35 sztuk. Przyznam, że za pierwszym razem dość ostro potraktowałam sobię skórę i delikatnie ja podrażniłam ale to już przeszłość.

I muszę przyznać, że na 100% kupie kolejne opakowanie i kolejne i kolejne.

+ Płatki świetnie oczyszczają skórę, wreszcie mam uczucie 100%, dogłębnie oczyszczonych porów.
+ Skóra jest dużo gładsza i promienna, kremy świetnie się wchłaniają;
+ Odważyłam się użyć ich w połączeniu z peelingiem oczyszczającym pory i muszę stwierdzić, że ilość zaskórników jakby się zmniejszyła
+ Dla mnie są o niebo lepsze od tradycyjnych peelingów: mam pewność, że żaden składnik peelingu mnie nie zapcha; drobinki ścierające nie uciekają, nie rozpuszczają się i można robić peeling o takiej samej intensywności przez długi czas;
+ płatki są duże i bardzo porządnie wykonane, nic się nie rozwala i nie rozrywa; można je spokojnie wypłukać w wodzie podczas mycia.

Jednym słowem używanie tych płatków to czysta przyjemność i nie wyobrażam już sobie mojej wieczornej pielęgnacji bez ich użycia.

Warte wypróbowania

Mimo niepozornego wyglądu są dość ostre i mogą spokojnie zastąpić tradycyjny peeling do twarzy.

Plusy:
+ płatki skutecznie usuwają martwy naskórek, po kilku dość intensywnych użyciach cera jest wyraźnie gładsza, a pory oczyszczone
+ drobinki peelingu pozostają na płatku, nie na twarzy
+ można użyć dowolnego żelu do mycia
+ płatki są duże (mnie jeden wystarczy na dwa razy, bo je przecinam na pół)

Minusy:
- niewątpliwym minusem jest cena. 15 płatków kosztuje ok 9zł (w rossmannie), a opakowanie z 35. płatki jest droższe tylko o 2 złote. Na oku mam już nieco tańsze płatki peelingujące rossmannowskiej produkcji.
- / + solidne, plastikowe opakowanie - niby porządne, ale zajmuje dużo miejsca i to chyba za nie trzeba tak dużo płacić.

Mimo wszystko uważam, ze produkt jest warty uwagi.

Bordowe usta H&M

zaskakująco potrzebne...

Przyznam się "bez bicia" ;),że kupiłam te płatki bo spodobało mi się ich opakowanie ;).
Tak, tak...dałam się wciągnąć w marketingową pułapkę.
Kupując ten produkt z początku pomyślałam- pewnie nabyłam coś zupełnie zbędnego i teraz nie będę wiedziała do czego je zużyć.

Ale pewnego wieczoru użyłam ich razem ze zwykłym żelem oczyszczającym. I tu bardzo miłe zaskoczenie. Zamiast dłuuugo spłukiwać zalegające drobinki zawarte w standardowych peelingach, od razu mam gładką i oczyszczoną twarz bez ciągłego pochylania się nad umywalką!!!

Powiem, że nie wyobrażam sobie teraz bez nich życia.
Serio. Zastępują mi peelingi w tubkach, które muszę dodatkowo kupować a czasami zdarza mi się o nich zapomnieć a kiedy chcę ich użyć ponownie okazuje się, że są już przeterminowane.
A więc zalety:

+ nie pozostawiają drobinek
+ nie ma obawy że się przeterminują szybko, tak jak w przypadku kosmetyków po otwarciu
+ duża powierzchnia płatka więc jest ekonomiczny starcza jeden na jedno użycie
+ nie podrażniają!!!

minus:
- ciut przydrogie jak na bawełniane płatki 8zł za 15 sztuk!!! to lekkie przegięcie.

Poza tym napewno jeszcze do nich wrócę!!

super

kupiłam te płatki przez przypadek - w rossmanie były w promocji, więc z ciekawości wzięłam;
musze dodać, że w okresie chłodów moja skóra na twarzy straaaasznie się łuszczy, więc peeling to u mnie prawie że codzienność;
no i po wypróbowaniu tych płatków, jestem bardzo mile zaskoczona;
zastosowałam je z tonikiem do twarzy po wcześniejszym demakijażu;
płatki sprawiają wrażenie papieru ściernego (oczywiście delikatnego), ale nie podrażniły mi twarzy, nawet gdy w niektórych problemowych miejscach musiałam mocniej potrzeć;
moja twarz po ostatnich mrozah wyglądała masakrycznie, a o dziwo płatki sobie z tym poradziły :) troszkę to trwało, ale ładnie wygładziły mi twarz i usunęły cały martwy naskórek!!

zdecydowanie bardziej je wole on zwykłych peelingów, gdzie albo trzeba siedzieć 20 minut aż zastygnie, albo na mokro trzeba myć i wówczas wydaje mi się, ze nie jest to tak dokładny peeling;

jeżeli chodzi o granulki to mi one nie pozostawały na twarzy; bynajmniej nie zauważyłam, więc tu również plus;

minusem jest cena - 15 płatków za 8-9zł to dosyć drogo, gdy uzywa się uch często ...

ogólnie - jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Użyteczne

Przydatna rzecz takie płatki. W sumie używam ich sporadycznie ale spełniają swoje zadanie. Przypominają trochę papier ścierny, gruboziarnisty. Twarz potraktowana tymi płatkami jest oczyszczona. Plusem jest że można użyć dowolnego żelu który się stosuje, nie trzeba kupować dodatkowego kosmetyku.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Gorsze od chusteczek

Mogę je ocenić w porównaniu do chusteczek clean opeel i tu wypadają trochę gorzej. Niby ścierają dobrze i efekt jest zadowalający ale problem znajduje się w tym że granulki umieszczone na płatkach odrywają się i lądują na twarzy. No i trzeba mieć tonik pod ręką, więc nie są tak praktyczne na wyjazdy jak chusteczki. Dla tego ja zostanę przy tych drugich.

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

jestem zadowolona :)

Płatki są świetne. Bardzo dobrze oczyszczają i ścierają martwy naskórek, ale jednocześnie nie podrażniają (mam wrażliwą skórę). Są bardzo wytrzymałe, nie rozdwajają się, nie zostawiają granulek na skórze. Jeden płatek wystarcza na peeling całej twarzy i szyi. Druga strona ułatwia usunięcie użytego do peelingu kosmetyku. Jestem bardzo zadowolona z nich :)

Czas używania produktu: ponad rok

I do twarzy i do paznokci :)

Zuzylam juz wiele opakowan i na pewno bede wierna tym platkom jeszcze dlugo.
Ogolnie, nie uzywam ziarnistych peelingow, poniewaz moja skora ich nie toleruje, tylko enzymatyczne. Te platki sa jedynymi, ktore moge uzywac w zastepstwie peelingow. Ponadto, sa one niezastapione w trakcie manikiuru i pedikiuru do usuwania lakieru do paznokci, szczegolnie tych z brokatem, ktore normalnie wymagaja troche tarcia, gdy zmywam je z uzyciem zwyklych wacikow lub platkow. Dzieki temu paznokcie mniej sie niszcza :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: mnostwo

wszędobylskie drobinki..

No dobra, moze faktycznie płatki dają efekt LEKKIEGO peelingu (za to dwie gwiazdki), ale strasznie denerwują mnie drobinki, które zostają mi na twarzy. Myślałam, że za mocno trę, ale nie, przetarłam lekko i nadal to samo.. brrr! Chcę przetrzeć twarz płatkiem i nałożyć krem, a nie zmywać jeszcze te upiorne niebieskie granulki wodą. W dodatku to coś przemieszcza się poza twarz i muszę zbierac je z szyi czy ubrania. Brrrrr!!! Nie!!!

Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia jednego

Bardzo dobre

Nie lubię maziać twarzy peelingiem w kremie i wydrapywać później jego resztek z brwi dlatego bardzo polubiłam te płatki .
Ziarenka są odpowiedniej wielkości i dokładnie ścierają naskórek.
Peeling przy ich użyciu jest łatwy, szybki i przyjemny.
Z pewnością na stałe zagoszczą w mojej łazience.

Ilość zużytych opakowań: kilka

gdy nie używam dr Brandt'a

Zacznę od tego, że używam peelingów do twarzy (zresztą do ciała także) bardzo regularnie. Mam cerę skłonną do zanieczyszczeń i wszelkie złuszczania pomagają mi ją utrzymać w dobry stanie. Od dość dawna moim nr jeden wśród peelingów jest Microdermabrasion in Jar dr. Brandta. Wspomniany peeling jest bardzo ostry i nie można go stosować zbyt często. Ostatnio przypadkowo wpadły mi w łapki te owe płatki i postanowiłam spróbować. Generalnie-zdały egzamin. Dwa razy w tygodniu, po umyciu buźki, wylewam na płatek tonik do skóry mieszanej AA Prestige lub Eudermine Shiseido i pocieram kulistymi ruchami skórę. Potem przecieram drugą stroną płatka, zgodnie z zaleceniem. Buzia po tym "zabiegu" jest gładka, lepiej oczyszczona, po prostu ładniejsza ;) Drobinki jak dla mnie nie są zbyt ostre ( ja przyzwyczajona do ostrości Micro... dr Brandta nie jestem tu chyba jednak dość wiarygodna :) ) W każdym razie moja skóra nie jest zbyt podrażniona po wypolerowaniu tym płatkiem. Nie zastąpi porządnego peelingu, ale można używać wymiennie z czymś bardziej ostrym ( i tu znów polecę Microdermabrasion...)

Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk z 1 opakowania