Instant Sun (Puder sypki nabłyszczający do twarzy i ciała)

Instant Sun (Puder sypki nabłyszczający do twarzy i ciała)

Jest to lekki pyłkowy puder koloryzujący nadający twarzy i ciału urok słonecznego blasku. Puder ładnie rozświetla ciało, zwłaszcza opalone, nadając złoty połysk. Na twarz do makijażu dziennego nie za bardzo się nadaje - na wieczór owszem. Dość długo się utrzymuje.

Cena: 53 zł / 5 g

dostalam go w prezencie i uzywam od czasu do czasu jako ze mam jasna cere . Ładnie podkreśla opalenizne , ozywia i rozswietla skore . Sama bym go nie kupila ale sadze ze przy moim uzytkowaniu starczy mi na wieki:)

Używam tego produktu od: 1 rok

milutki:)

kupiłam go w promocji za chyba 36.90, w cenie regularnej nie kupiłabym go napewno.malutki jest ale myslę ze bedzie wydajny.stosuję odrobinkę na boki twarzy co ładnie ozywia twarz.nie jestem bladolica dlatego nie "odcina" mi sie brzydko od cery.polecam:D

słoneczko

Jeden z moich ulubionych "upiększaczy" - nie wyobrażam sobie makijażu bez tego leciutkiego, pyłkowego pudru koloryzującego. Używam go do podkreślenia policzków, ożywienia buźki :).
Jedyny malutki minusik - zawsze ubrudzę się otwierając pudeleczko - odejmuję *

O botoksie mity

warto wypróbować!

Znakomity kosmetyk, leciutki, miałki, przy opalonej twarzy wygląda super, z powodzeniem można go użyć do makijażu oka i wymodelowac kontury twarzy. Dla nieopalonych zdecydowanie odradzam, zgrzyt niemiłosierny ;-) Pieknie rozświetla, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Ja oko maluję opuszkiem palca, bo z pędzelka jak się troche osypie to świeci się człowiek cały :-) a pozbyć się tych mikroskopijnych drobinek bardzo trudno, co chyba świadczy o trwalości. Genialny na dekolt!
Własciwie to ocene zaniża wkurzające opakowanie, bo puder rozsypuje się w środku i zbiera w zakrętce, więc na samym początku są umalowane głównie dłonie :-/
Acha, jeszcze jedno - ten puder jest dośc drogi, ale nie do zużycia, mam go już bardzo długo i chyba musiałabym się nim malować cała zeby kupić drugie opakowanie :-))

Fajne cacko

Bardzo fajny puderek podkreslajacy opaleniznę. Mozna nim ładnie modelować twarz. Ja czasami dodawałam go do kuleczek brązujacych z Avonu...wtedy ładnie wspołgrał z kulkami. Jest idealny zarówno do twarzy jak i do ciała. Jest bardzo drobny i mocno połyskujący ale niestety nieumiejętnie nalożony tworzy plamy. Ogólnie fajne "cacko" które mozna zastosować w różny sposob:) nawet jako cień i podkład pod blyszczyk

Szczerze polecam

Również kupiłam go na promocji bo cena regularna powala,choć jest mały jest bardzo wydajny,trzeba go stosować umiejętnie i w niewielkich ilościach żeby go za dużo nie nałożyć.Jest dobry nie tylko na twarz ale na resztę ciała.bardzo ładnie eksponuje sie na opalonej twarzy,rozświetla i dodaje blasku dzięki mieniącym się drobinkom.Można nim modelować twarz zamiast różu.Zdecydowanie na letnią porę,albo na duże wyjścia.

godny polecenia.

Pierwszym minusem jest cena – jeśli nie byłoby promocji (kupiłam go za około 30 zł) to nie kupiłabym tego kosmetyku za 50 zł. Drugi minus – opakowanie; za każdym razem kiedy otwieram pudełko część pudru wysypuje się. Utrzymuje się faktycznie długo, czasem kiedy pobrudzę palce to ciężko go zmyć samą wodą. Ładnie się świeci i świetnie modeluje rysy twarzy, jeśli ktoś umie go umiejętnie używać. W przeciwnym czasie cała twarz jest złota i bardzo się świeci. Nieraz puder zbiera się w załamaniach twarzy, i np. przy nosie. Zgadzam się z recenzentką w tym, że nie nadaje się na dzień, gdyż wyglądamy w tym zbyt odświętnie. Świetnie nadaje się jednak na letnie, ciepłe wieczory. Nie tworzy nieprzyjemnej skorupy na twarzy i nie pozostawia smug. Godny polecenia.Ilość zużytych opakowań: ćwiartka jednego, czekam aż będę miała nieco bardziej opaloną skórę, bo na bladej nie prezentuje się ciekawie.

ok

Całkiem fajny produkt, choć jak zwykle w tej firmie się zdarza trochę przesadzili z ceną, puder idealny do opalonej skóry brązuje ją i matuje pięknie rozświetlając,przyjemna miałka konsystencja, trwałośc po nałozeniu na skórę średnia, ogólnie ok,poza tym jest nawet wydajny.

Na specjalne okazje

W sumie fajny puderek. Mam opaloną skórę więc dość ładnie wygląda na dekolcie czy nogach, na twarzy za bardzo się błyszczy (dobry na dyskotekę, itp)Czasami musnę nim tylko kości policzkowe. Nie wiem jak będzie sie prezentował na bladej skórze. Efekt utrzymuje się dosyć długo. Nie pozostawia smug. <BR>