Lavande Essentielle, Gel Glace Revitalisant (rewitalizujący żel do stóp i ociężałych nóg)

Żel na bazie olejku eterycznego z lawendy, wyciagów z kasztanowca i korzenia żeń-szeń oraz mentolu, przynosi ulgę ociężałym nogom i zmęczonym stopom. Preparat poprawia mikrocyrkulację, obniża temperaturę skóry i tonizuje, zapewniając nogom uczucie lekkości i świeżości. Ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Nakładać ruchami wznoszącymi, zaczynając od stóp, delikatnie masując. Może być stosowany przez rajstopy.

świetny na lato

Świetny produkt na lato. Chłodzi zmęczone, obolałe nogi. Ma piękny, intensywny zapach lawendy. Minusem jest to, że dla poczucia efektu, trzeba go nałożyć naprawdę dużo. Na pewno sprawdzi się w wakacyjnej podróży, podczas, której wiele się chodzi i stopy wymagają dodatkowej troski.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Miły zapach, jest ok!

Żel ma lekka konsystencję i bardzo ładny zapach. Skusiłam się właśnie za zapach lawendy. Działa bardzo dobrze na zmęczone stopy ale nie tylko. Ostatnio bolały mnie kolana, nie mogłam spać w nocy i postanowiłam posmarowac kolanka żelem. Skutek był pozytywny. Przestało mnie boleć a tak, męczyłam się dwie noce.

Żel ma lekką konystencje, jest lekko chłodzacy. Dlatego daje miłe uczucie zmęczonym nózkom. Polecam zwłaszcza teraz, gdy robi się coraz cieplej.

Może być

Hmmm... Mam mieszane uczucia. Moim zmęczonym stopom za bardzo nie pomógł, tylko je \'mroził\'. Oddałam chłopakowi, który jest zadowolony- po swojej zmianie w kopalni i chodzenia w kaloszach ten żel jest podobno jak wybawienie i przynosi stopom ulgę, jednak "za bardzo cieknie, klei się i w ogóle jest jakiś taki mały". Wystawiamy mu 3 :)

Max Factor 3

Czy ja wiem...

Takie sobie mazidełko. Po 12 godzinach stojącej pracy jakoś specjalnie nie przynosi mi długotrwałej ulgi. Miły jest tylko w momencie aplikacji, chociaż nie lubię takich mentolowych zapachów. Przyjemnie chłodzi. Wolę raczej poszukać czegoś, gdzie efekt będzie odczuwalny :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3

natychmiastowa ulga

Spędzam w pracy 8-10h na nogach w zabudowanych butach, więc czasem moje nogi są solidnie zmaltretowane ;)
Żel ten delikatnie chłodzi, błyskawicznie się wchłania. Jest dość rzadki, ale można go używać również do masażu stóp. W moim przypadku spełniają się wszystkie obietnice producenta. Poprawia krążenie, przynosi ulgę zmęczonym rozpalonym nogą. Zmniejsza obrzęk i opuchliznę, łagodzi dyskomfort i odciski.
Nie raz produkt ten ratował mi życie przy bardzo zmęczonych nogach czy po nocy w niewygodnych szpilkach.
Należy pamiętać o jego poprawnym nakładaniu! "Nakładać ruchami wznoszącymi, zaczynając od stóp, delikatnie masując." W tym przypadku kierunek jest naprawdę istotny, ponieważ żel ten ma wpłynąć na krążenie.
Opakowanie wygodne, praktyczne.
Niestety żel ma dość wysoką cenę w stosunku do wielkości opakowania oraz wydajności, dlatego stosuję go w sumie tylko w ciężkich przypadkach. Za to też odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5?

małe coś

Dostałam go w prezencie od YR bo pewnie nigdy bym się na niego nie skusiła zwłaszcza że cena regularna jest zbyt wysoka jak na takie maleństwo(19zł).
Dużym plusem jest zapach i chwilowe chłodzenie podczas nakładania. Żel jest bardzo rzadki i zanim się do tego przyzwyczaiłam dużo się marnowało:(
Tak jak wspomniałam chłodzi bardzo krótko a to jego przecież główne zadanie.Mało wydajny, szybko ucieka z tubki. Używam go sporadycznie gdyż nie zachwyciłam się tym fioletowym cudeńkiem i z pewnością go nie kupię.
Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

na lato super

Na gorące letnie dni ten żel nie ma sobie równych. Chłodzi skórę, pozostawia bardzo miły zapach lawendy. Wchłania się bardzo szybko, nie klei. Stopy są po nim rzeczywiście zrelaksowane, likwiduje uczucie opuchnięcia.

Na zimę to zakup bezsensowny, ale latem sprawdza się idealnie,

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

spodziewałam się czegoś więcej

strasznie lubie lawendę, dlatego się skusiłam (promocyjna cena też zadziałała). niestety, poza zapachem, ulotnym zresztą żel ani nie ukoił, ani nie schłodził moich stóp, o nawilżeniu nie wspominając.
do tego jest baaardzo niewydajny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Całkiem niezły!

Zupełnie przyzwoita rzecz! Przyjemnie odświeża zmęczone stopy, po całym dniu (i obmyciu ;) ), szczególnie latem, albo w nienajwygodniejszych butach (po zdjęciu butów ;) ), na przykład. Chłodzi (dość trwale) i łagodzi, zmniejsza obrzęk. Wielką zaletą jest żelowa, niekleista konsystencja - po wyschnięciu nie zostaje po żelu ślad, choć nie jestem pewna, czy to zaleta, bo jednak trochę skórę obsusza.
Ma przyjemny, relaksujacy zapach lawendy.
Mam wrażenie, że zmniejsza też potliwość stóp.
Nie stosowałam na całe nogi, trzeba będzie popróbować. Choć wtedy może okazać się niewydajny i nieekonomiczny (małe opakowanie), za to idealny do torebki i w podróż.

Świetne opakowanie, dozujące żel.