L'Occitane, Ultra Rich Body Cream 25% Shea Butter (Bogaty krem do ciała z 25% masłem shea)

Bogaty krem przeznaczony do pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry ciała. Dzięki wysokiej zawartości masła shea (25%), nawilża, chroni i odmładza skórę. Wzbogacony innymi składnikami nawilżającymi (wyciagi z siemienia lnianego, prawoślazu, słodkich migdałów i miodu) i łagodzącym olejem z pestek moreli, nadaje skórze miękkość i elastyczność oraz podwyższa poziom lipidów oraz nawilżenia naskórka. Gęsta, zwarta konsystencja ułatwia aplikację. Krem doskonale się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.

must have

kupilam razem z kremem do twarzy po powrocie z wakacji. szukalam czegos na zmaltretowana sloncem skore- zlazila plackami. jest bardzo tresciwy, w pierwszej chwili tepy ale potem przyjemnie sie rozprowadza. cudownie pachnie, nadaje niesamowita miekkosc skorze. dobrze nawilza, lekko natluszcza. nie poradzi sobie z mocnymi przesuszeniami ale na to mam czysty wyciag z karite. jego aplikacja to sama przyjemnosc. cena dosc wysoka ale wg mnie adekwatna do jakosci. ja bede do niego chetnie wracac, nie tylko po wakacjach :)

Używam tego produktu od: miesiaca

nawilza i natluszcza

pomimo gestej konsystencji, dobrze wchlania sie w skore, nie pozostawiajac tlustego filmu. daje dobry efekt nawilzenia i natluszczenia- nawet po jednorazowym uzyciu. jak na kosmetyk z przeznaczeniem do pielegnacji ciala, ma w moim mniemaniu za wysoka cene. dodatkowym minusem jest zastosowanie w produkcji m.in. parafiny, przez firme, ktora dba o to, by postrzegano ja jako producenta "naturalnych", "ekologicznych" kosmetykow. biorac pod uwage wysoka cene produktu i aspiracje firmy, mam wrazenie ze klient, moze wymagac "wysokowartosciowych" skladnikow.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu:-)

Bardzo dobry ale za drogi...

Tak jak i maselko zakupilam go ponad rok temu, ale dotad nie ocenilam. Spodobal mi sie, ale jednak nie zachwycil... Bardzo dobrze nawilza, odzywia i natluszcza, ma delikatny choc dosc przecietny zapach i swietnie sie sprawdza przy bardzo suchej skorze. Niestety rozprowadza sie dosc tepo i jest malo wydajny w stosunku do ceny dlatego pewnie juz go nie kupie....

Używam tego produktu od: 1,5 roku

wrastające włoski

Bardzo dobry

Nigdy nie stosowalam balsamow do ciala, jakiekolwiek proby z nimi zawsze konczyly sie dla mnie uczuleniem na moich atopowych dloniach. Od kilku lat uzywam wszelakich oliwek i olejkow z bardzo dobrymi efektami. No, ale dostalam ostatnio dwie probki tego kremu i postanowilam wyprobowac. Balsam jest naprawde dobry, ma gesta, kremowa konsystencje-bardzo dobrze odzywia skore, ladnie i delikatnie pachnie. Mimo swojej konsystencji wchlania sie znakomicie, nie pozostawia niemilej warstwy na skorze ani jej nie podraznia. Kosztuje dosyc duzo, ale jest to jeden z nielicznych kremow do ciala, ktore zdecydowalabym sie teraz uzywac, gdyby nie to, ze nie chce mi sie tracic czasu dodatkowo balsamujac sie po umyciu, wiec raczej pozostane przy olejkach pod prysznicem. Krem naprawde dobry, polecam dla dziewczyn, ktore lubia sie balsamowac ;)

Używam tego produktu od:pare dni
Ilość zużytych opakowań:dwie probki, po 10 ml kazda

Super

Naprawde super kosmetyk.Ślicznie pachnie, ma dobra konsystencje i szybko sie wchłania.Myslałam, ze to szybkie wchłanianie nie wrózy niczego dobrego ale myliłam się.Mimo tego, że krem jest dośc lekki bardzo dobrze nawilża.Skóra jest przyjemnie gładka od jednej kąpieli do następnej.A nawet jesli nie użyje codziennie nie czuje wysuszenia czy swędzenia co jest bardzo częste przy warszawskiej wodzie.
Polecam!

eeeee tam

nie spodobal mi sie. Ma faktycznie bogata, balsamiczna konsystencje, dosc szybko sie wchlania, generalnie niby nie ma sie do czego przyczepic, ale ... Mam szczescie uzytkowac czyste maslo Shea, lub tez sama robic sobie balsamy do ciala z tym skladnikiem, i co tu duzo gadac - maslo Shea solo radzi sobie z moja skora duzo lepiej, niz wespol ze skladnikami dodanymi mu w kremie L'Occitane. I tak ow krem, mimo ze taki bogaty, nie odzywia wystarczajaco moich suchych lydek (rano, po wieczornej aplikacji, znow mnie swedza!). Cena dziala na mnie tez zniechecajaco. Wole czyste maslo Shea, kosztujace ulamek ceny produktu L'Occitane.

RE WE LA CJA!

Cudowny!
Nawilża, wygładza, odżywia, regeneruje i pięknie pachnie...
Bajeczny dla skóry atopowej! Ropiejące bąble u mej 5-letniej latorośli znikły już po tygodniu stosowania tego kosmetyku (co nie udało się żadnemu innemu specyfikowi, nawet do skór atopowych) i to na dłuuuugo.
Produkt dla całej rodziny.
Minus? Cena. I mógłby się lepiej wchłaniać.