Pierre Fabre, Elgydium Anti-Plaque (antybakteryjna pasta do zębów) (stara wersja)

Antybakteryjna pasta do zębów Elgydium Anti Plaque zawiera dwa uzupełniające się składniki: chlorheksydynę, która przyśpiesza eliminację płytki bakteryjnej oraz zapobiega jej odbudowie oraz węglan wapnia, który działa hemostatycznie oraz przyśpiesza regeneracje kolagenu. Wskazania: pasta do zębów Elgydium, chroni przed zapaleniem dziąseł i chorobami przyzębia oraz działa bakteriobójczo na płytkę nazębną.

Skład: dwuglokonian chlorheksydyny 0,004g, węglan wapnia 25,00g, laurylosiarczan sodowy, gliceryna, krzemionka koloidalna, bezpostaciowa uwodniona strącona krzemionka, karageny, sól sodowa karboksymetylcelulozy, tlenek tytanu, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydroksybenzoesan propylu, sól sodowa sacharyny, aromat, woda.

Cena: 17 zł / 100 g

• dwuglokonian chlorheksydyny 0,
  • 004g,
  • węglan wapnia 25,
  • 00g,
  • laurylosiarczan sodowy,
  • Glycerin,
  • krzemionka koloidalna,
  • bezpostaciowa uwodniona strącona krzemionka,
  • karageny,
  • Glycine Soja Oil Unsaponifiables,
  • tlenek tytanu,
  • p-hydroksybenzoesan metylu,
  • p-hydroksybenzoesan propylu,
  • sól sodowa sacharyny,
  • Aroma

Super

Wspaniale usuwa nagromadzone osady. a zarazem jest delikatna dla zębów i dziąseł. Dużo lepsza niż supermarketowe pasty. Używam maksymalnie raz dziennie na zmianę z innymi, częściej nie ma potrzeby gdyż naprawdę super oczyszcza. Wydajna. Niestety trudno dostępna ale warto poszukać. Ostatnio zapłaciłam 16,50 w małej aptece ale widziałam już po 19zł. Warta tej ceny. polecam

Używam tego produktu od: przez dwa ostatnie lata
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

rewelacja

tak, tak, tak. jedyna , ulubiona i najlepsza.uzywam jej od dwoch lat. bardzo wydajna, na długo odswieza,naprawde ogrnicza wystepowanie plytki nazebnej. polecam tez szczoteczki tej samej firmy. szkoda tylko, ze tak trudno sie zaopatrzyc w te produkty.ale warto szukac:)

Używam tego produktu od:2lat

REWELACJA

Po długich poszukiwaniach ukochanej pasty znalazłam :)
Najpierw użyłam tej firmy pastę wybielającą, teraz tą antybakteryjną i obie są świetne.Używam na przemian.Ta daje mi na długo uczucie świeżości, zęby mam dobrze domyte.Naprawdę te pasty są najlepsze.Szkoda , że nie ma ich we wszystkich aptekach, ostatnio szukałam wybielającej i nie było w dwóch, ale w tych większych są.Cena też do przeżycia, podobna chyba do innych past z apteki, ale jakość zdecydowanie lepsza.polecam :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

świeżość

Pasta daje duże poczucie świeżości w ustach, czyli to czego wymagam, odświeża na długo, nie jest mocna w smaku jednak wyraźnie odświeża oddech i oczyszcza solidnie zęby, nie podrażnia, cena być może trochę zbyt wysoka, ale i tak uważam ze warto, używam jej wieczorem i dzięki temu czuję że mam dobrze oczyszczone zęby, zastrzeżenia mam jednak co do opakowania nie lubię takich metalowych tubek, a nakrętka jest śliska przez co przy mokrych rekach ślizga się i trudno ją odkręcić, lepsza byłaby jakaś inna powierzchnia ułatwiająca odkręcanie.
ilość zużytych opakowań: 1