Puma, Red & White Woman EDT

Puma, Red & White Woman EDT

Młodzi, otwarci ludzie stale poszukują kontaktów. Autentyczny, spontaniczny, radosny i przyjacielski jest także nowy zapach Pumy dla Niej i dla Niego 'Red & White'.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwony grejpfrut, bergamotka, jałowiec, zielone jabłko
nuta serca: jaśmin, wiciokrzew, czerwona peonia, biała brzoskwinia
nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, wanilia, migdałowiec.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Mój jedyny, gdy byłam nastolatką

Zapach lekki i przyjemny, dla aktywnych kobiet. Jako nastolatka był moim jedynym zapachem, który kochałam całą sobą. Używałam całej serii- żel i balsam do ciała. Każdy rozpoznawał mnie po tym zapachu i bardzo się podobał. Energiczny i ciepły. Chmm aż mam ochotę do niego wrócić.

mam sentyment

Jedne z moich pierwszych perfum. Tata kupował mi je naprzemiennie z różową, kwadratową pumą. Oba uwielbiałam, oba znów za mną chodzą.

Red&White to zapach słodki, ale nie przesłodzony. Idealny dla młodych dziewcząt. Idealny dla osób, które nie mają jeszcze wyrobionego gustu w perfumach. Idealne na każdą porę roku. Do dresów i do małej czarnej. Na codzień i na wesele. Piękny, niezobowiązujący zapach. Kwintesencja młodości.
No i jak one długo się utrzymywały. Muszę je mieć kolejny raz.

o tak! chcę go znów!

Uwielbiam go . Kiedyś tata przywiózł mi go z Danii razem z żelem pod prysznic, wszędzie ich po tym szukałam ale nie mogłam znaleźć. Po prostu trafia idealnie w mój gust ,wiem że Bruno Banani ma podobny zapach ale to nie to samo. Jest cudowny, starczy na długo !

Ilość zużytych opakowań: 1 opakaowanie

Mexx Look up now

Piękny

Zapach jest śliczny. Nadaje się na każdą okazję, zarówno na dzień jak i na jakieś większe wyjścia. Ma w sobie coś co sprawia, że ciągle mam ochotę do niego powracać. Utrzymuje się bardzo długo, zwłaszcza na ubraniach. Mając go na sobie otrzymałam już wiele komplementów, że ładnie pachnę. Jest to jeden z najlepszych zapachów jakie dotychczas miałam. ;)

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 perfumetki po 20ml

Ideał

Perfum słodki, ale nie za bardzo. Trwały. Ma coś w sobie.
Podoba się wielu osobom, zwłaszcza mężczyznom. Zużyłam kilka buteleczek i uwielbiam ten zapach z pewnością będę do niego wracac chociaż mam wiele innych :)

Używam tego produktu od: 2000 roku
Ilość zużytych opakowań: 3czy 4?

Idealny dla młodej dziewczyny.

Używałam go wiele lat, mam do niego sentyment jak większość wypowiadających się poniżej.
Zapach jest przyjemny, świezy i pełen energii.
Po prostu pozytywny.
Idealny dla młodej dziewczyny na codzień. Lekki, nie duszący. Z trwałością u niego różnie bywało. Wydajny.
Zupełnie trafiony dla każdej dziewczyny.
Idealny.

Przez te wspomnienia, aż poszukam gdzieś i chętnie go kupię :)

Używam tego produktu od: paru dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: sporo.

Fantastyczny!

Owszem, słodkawy, a ja nie lubię zapachów zbyt przesadzonych - ale ten taki nie jest!
Mam do Niego sentyment!
Dostałam w prezencie 5 lat temu, do dzis mam butelke, do dzis pamietam zapach i do dziś jest przy mnie osoba... a nie ważne, nie o tym tutaj ;D
...ale perfum kojarzy mi sie ze szczęściem, z wiosną, radością (jenak używałam go równiez zimą i wtedy lepiej się z nim czułam). Mam pewność, e zapach podobal sie ludziom z mojego otoczenia, ja za to z tym zapachem czułam sie pięknie i uwodzicielsko, wcale nie jest tez jakiś zbyt mocny czy duszący - co często zdarza się przy różowym zapachu.

Używam tego produktu od: 10.2007 r.

Sentymentalna

Pamiętam jak miałam 13 lat i szłam do 1 klasy gimnazjum i wtedy z mama kupilam te perfume . Byla to moja pierwsza perfuma . Mam do niej sentyment . Bardzo ladnie i delikatnie pachniala , jest idealna dla mlodych dziewczat do szkoly . Pamietam , ze jedynie bylam zawiedziona trwaloscia zapachu , nie utrzymywal sie zbyt dlugo . Zapach jest swiezy i nie duszacy oraz nie mdlacy . Takie zapachy lubie najbardziej . Polecam .

Używam tego produktu od: pare lat temu

Wspomnienia, ale nie tylko...

Zapachy Pumy to zapachy mojej nastoletniej młodości, po które sięgam również dziś, bo po prostu je lubię i dobrze mi się kojarzą. Te zapachy w tempie ekspresowym potrafią poprawić mi nastrój, pobudzić do życia i przegonić doła - serio mówię :D Pewnie za sprawą sentymentu, bo - tak jak już wspominałam - używałam ich już kiedyś, jako energiczna, wesoła nastolatka. To one były ze mną na najlepszych imprezach, to z nimi odkrywałam smak pierwszych randek, to one ciągnęły się za mną gdy ruszałam na egzaminy, to nimi pachniały moje wakacje.

Najmilej wspominam wersję Flowing oraz właśnie wersję Red.

Zapewne ktoś mógłby mi zarzucić, że zaślepiona sentymentem nie jestem w stanie trzeźwo i obiektywnie ocenić kosmetyku, ale muszę zaznaczyć, iż zapach ten jest ze mną nieprzerwanie przez wiele lat. To nie jest przypadek, w którym używałabym zapachu lata temu i po tych latach nagle przypomniałabym sobie o nim, wraz z nim odżyłyby wspomnienia, a ja pod ich wpływem wystawiłabym kosmetykowi piątkę z plusem. Nie :)

Niemniej, recenzja będzie pochlebna, bo zapach sam w sobie jest dla mnie przemiły i podoba mi się dokładnie tak samo jak na początku. Według mnie jest to jeden z nielicznych zapachów "na każdą okazję". Jestem osobą, która raczej starannie dobiera zapachy do pory roku, sytuacji, stroju i nastroju i ta Puma u mnie sprawdziła się naprawdę w każdym przypadku. Szkoła, praca, imprezy, randki, lato, zima - Red nie zawodzi.

A jaka jest Red? Słodka. I choć nie lubię słodyczy, to tutaj jest ona dla mnie w sam raz wyważona,trochę przełamana jakby jakimś cierpkim owocem. Spotkałam się ze stwierdzeniami, że to zapach banalny. Trochę się z tym zgodzę. Raczej nie znajdziemy w nim nic odkrywczego, żadnego "pazura", ale dla mnie to plus, bo lubię i potrzebuję takich "bezpiecznych" zapachów. Niemniej, co ciekawe - Red działa na facetów jak lep na muchy :D Bardzo podoba się mężczyznom.

Zapach ewoluuje. Nie jakoś spektakularnie, ale jednak zmienia się po paru godzinach w coś bardziej pudrowego, delikatnego. Nie wyczułam nigdy żadnej nieprzyjemnej woni, która czasem pod koniec może się pojawić. Zapach "wygasa" w przyjemny sposób.

A zanim "wygaśnie" trochę czasu musi minąć, bo Red do bardzo ulotnych nie należy, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Moje wcześniejsze zapachy Pumy (Jamaica, Flowing) niestety trwałością nie grzeszyły, a tutaj zapach spokojnie utrzymywał się przez kilka godzin. Dodam jeszcze, że używałam wersji EDT oraz atomizerowych i atomizerowe, mimo że teoretycznie powinny być "słabsze" to spisały się genialnie pod względem trwałości i wydajności, wręcz porównywalnie do "mocniejszego" EDT.

Opakowania testowanych przeze mnie wersji - bez zarzutu. Estetyka, prostota, solidność wykonania - wszystko na plus.

Jedynie cena trochę odstrasza. Kiedyś Pumy kosztowały mniej. W przypadku atomizerów ceny poszły do góry nawet o kilkanaście złotych, co jest lekką przesadą. To chyba najszybciej drożejące zapachy, nie spotkałam się jeszcze z takim zjawiskiem.

Myślę, że Red jest jest warty uwagi. Niby banalny, a jednak większość osób go lubi i docenia, więc coś w tym jest :)

Zawiodłam się.

Puma zazwyczaj wypuszcza na rynek zapachy potencjalnie skierowane do grupy odbiorców w postaci bardzo młodych dziewcząt.
Różowe i błękitne flakony, przystępne ceny, landrynkowe zapachy, często drażniące nuty, ale całość mocno przeciętna.
Ten zapach jest tak różowy, że aż mdli, bardziej niż jego kolor.
Jest strasznie landrynkowy, ma w sobie jednak jakąś drażniącą, "gryzącą" nutę, której nie potrafię zidentyfikować.
Może działać migrenogennie w upalne dni, dlatego po dwukrotnym teście będę się trzymać od niego z daleka.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: próbki i testy

duszące , męczące owoce

Dostałam ten perfum w prezencie , na szczęście jedynie 30ml , nie jest brzydki ale owoce są dość mocne , duszący, jak dla mnie za mocny, długo się utrzymuje co jest i plusem ale i minusem, minusem jest fakt , że perfum nie rozija się w żaden sposób na skórze, jest tak samo "upierdliwie duszący" jak przy 1 psiknięciu, niestety nie trafił do listy moich ulubionych zapachów .

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

Bardzo bardzo przyjemny :)

Używałam tego zapachu jakiś czas temu, jako kilkunastolatka, ale nadal go pamietam, wyrył mi się w pamięci :) :) :) do dziś nie mogę sobie wybaczyć że wyrzuciłam flakon! Normalnie zatrzymuję zużyte flaszki
Bardzo przyjemny na dzień, zalotny, ciepły... budzi we mnie same dobre skojarzenia
Bardziej dziewczęcy niż kobiecy
Niedawno wyczułam go na kimś i zatęskniłam, ale niestety ulatuje ze skóry szybciutko, co jak dla mnie równa się dyskwalifikacji
Jako prezent dla nastolatki- można brać w ciemno.
Jak każdy zapach pumy- codzienny, przyjazny dla otoczenia, nienarzucajacy sie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik