Nutritive, Masquintense Epais (Maska odżywcza do włosów grubych)

Nutritive, Masquintense Epais (Maska odżywcza do włosów grubych)

Maseczka zapewnia intensywne odżywianie włosom bardzo suchym i uwrażlwionym. Dzięki temu produktowi włosy nabiorą intensywnego połysku, jedwabistej miękkości i łatwości w układaniu. Odpowiednia do włosów grubych.

Dobra, ale nie najlepsza

Maska bardzo ułatwia rozczesywanie. Sprawia,że włosy są miękkie. I po tych słowach można by uznać ją za super produkt. Niestety ja oczekuje znacznie więcej od kosmetyku w tej cenie. Czego brakuje? Odżywienia, odbudowy, wygładzenia. Gdyby tą maskę połączyć z vita cimentem i olejkiem Chroma Riche to byłby cud! Czekam aż naukowcy z L\'oreal opracują takie 3-in-1 ;)

Trzeba przyznać,że maska jest wydajna. Stosowana raz w tygodniu wystarczy na bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500ml

cudo

cudowna maseczka. Najpierw uderza w zmysl powonienia pieknym zapachem, ktory dlugo utrzymuje sie na wlosach. Wlosy sa gladkie, sliskie w dotyku i doskonale nawilzone.
Tylko ta cena...
Zapalacilam za nia 150 zl. Ale jest bardzo wydajna, mam ja od wrzesnia i ubyla polowa. Mysle, ze raz na rok, mozna sobie pozwolic na takie rozpuszczenie wlosow!
Polecam.

Używam tego produktu od: wrzesnia
Ilość zużytych opakowań:jedno i jeszcze zostala polowa!

Rewelacyjna

Jest to jedna z dwóch moich ukochanych masek do włosów (druga to Biotherm) bez których absolutnie nie mogłabym żyć (właściwie to zastanawiam się jak bez niej do tej pory funkcjonowałam;)). Przetestowałam wiele kosmetyków tego rodzaju- większość zasługiwała na wzruszenie ramion (i psioczenie pod nosem o wydane pieniądze). Tu jest inaczej. Maska pięknie nawilża włosy, nie ociąża, dba o nie jak żadna inna. Dba - a więc jej działanie nie ogranicza się do jednorazowego użycia jak w wypadku produktów z supermarkeu, a nawet fryzjerskich masek Welli czy Loreala. Jest badzo wydajna, do tego cudownie pachnie. Włosy są po niej jedwabiste i błyszczące, rozczesują się bez trudu. Prawdziwy luksus dla wymagających. Polecam osobom z długimi włosami, które są narażone na kontakt z wieloma czynnikami zewnętrznymi. Naprawdę znakomicie je regeneruje.
Absolutne arcydzieło i KWC.

Używam tego produktu od: daaawno
Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem, sporo

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

dobra maseczka

Dobra maseczka, wlasciwie dopiero teraz na forum keidy postanowialm ja ocenic zobaczylam ze jest wersja do wlosow grubych i cienkich. Poszlam do lazienki sprawdzic jaka wersje mam iokazalo sie ze do wlosow grubych a ja mam cienkie! Ale mimo to odzywka sie spisala. Jest niezwykle wydajna!!! W zyciu nie mialam tak wydajnej odzywki do wlosow. Nakladam doslownie ilosc odpowiadajaca pol lyzeczki do herbaty na moje wlosy do lopatek i wystarcza. Niesamowocie rozczesuja sie po niej wlosy i sa dobrze odzywione.
Ale niestety efekty takie mozna uzyskac duzo tansza odzywka ( moze poza ta wydajnoscia) wiec nie wiem czy jeszcze ja kupie. Jakis cudownych efektow nie zauwazylam.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

idealny! ale dla mojej mamy :)

moja mama dostała ww maskę w prezencie i muszę stwierdzic, że jest dla niej wręcz stworzona! mama ma blond (kiedyś naturalny ;p) kręcone włosy. ciągłe rozjaśnianie sprawiło, że były potwornie sianowate, suche (takie jak mają tanie lalki barbie bo kilku dniach zabawy we fryzjerke :D), porowate, dosłownie jedna wielka szopa, która ciężko było ujarzmic (a nieraz próbowałam :D) ...fryzjerka poleciła maseczkę i szampon...zdziałały razem cuda! włosy miłe w dotyku a co najważniejsze wreszcie wyraźnie widac loki! i już nie odstają każdy w inną stronę! :D kiedyś była to jedna niewyraźna forma a teraz to są konkretne loki! mama jest zachwycona :D

p.s. ale to należy stosowac na naprawdę suche włosy. ja mam trochę przesuszone końcówki ale włosy ze skłonnością do przetłuszczania, raz użyłam na same końcówki i niestety szybciej niż zwykle były do umycia :/ a szkoda, bo zapach fajny :)Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Wsciekla

Zachecona opiniami na wizazu, a szczegolnie zachwytem smoczycy, zakupilam. Maseczka bez zadnych rewelacji. Wlosy sa nieco bardziej miekkie, ale nic poza tym. spodziewalam sie przynajmniej wygladzenia, silnego nawilzenia. Okropnie obciaza wlosy, moje SUCHE, przetluszczaja sie juz po dwoch dniach, mimo stosowania wedlug zalecen! na koncach pozostaly suche tak jak byly, mimo regularnego podcinania. Poza tym skrecaja sie i sa bardziej wrazliwe na wilgoc, natychmiast robia sie sianowate. ZA TA CENE (25euro) SPODZIEWALAM SIE CZEGOS LEPSZEGO! wyrzucone pieniadze w bloto, tyle samo moge zdzialac Pantene za 7zl. No chyba ze moim wlosom juz nic nie pomoze...... :(

Tłuściutka :p

Narawdę super tłusta maska.Od razu nawilża,wygładza i natłuszcza włosz-znika uczucie szorstkości po myciu szamponem.Ma jednak troszkę kłopotliwą formę-trudno jest wysiedzieć 10 min pod prysznicem z maseczką na głowie.Nadaje się ona tylko i wyłącznie do bardzo suchych i grubych włosów(takie mam)-strach pomyśleć co zrobiłaby z włosami przetłuszczającymi się.Na moje potrzeby jest bardzo dobra-własy są mięciutki i gładkie w dotyku.Polecam posiadaczkom zniszczonych,suchych i gęstyw włosów.

dobry, ale...

Używałam tej maski zamiennie z Oleo Relax. Jest dobra, ale tylko do bardzo grubych i suchych włosów. Ja takie właśnie mam, a mimo to - może dlatego, że za długo trzymałam ją na włosach? - sprawiała, iż włosy wyglądały na "przyklapnięte". Gładkie, owszem, ale ciężkie i "przyklapnięte". A zapach jakiś dziwny jak na produkty Kerastase, które zwykle przepięknie pachną. Mimo to, jest to naprawdę dobra maseczka do suchych włosów, sprawia, iż są miękkie i błyszczące, łatwo się rozczesują.

ilość zużytych opakowań: 3