Pantene, Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Szampon (stara wersja)

Pantene, Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Szampon (stara wersja)

Przywróć młodość i piękno swoim włosom oraz chroń je przed przyszłymi uszkodzeniami dzięki szamponowi Intensywna Regeneracja. Jego unikalna formuła pomaga zatrzymać wilgoć wewnątrz włosów, nadając im zdrowy wygląd i jedwabistą miękkość. Pomaga uzupełnić zapasy aminokwasów, które są kluczowym budulcem struktury włosów. Możesz zapomnieć o suchych, zniszczonych włosach i rozdwojonych końcówkach!

Cena: 7 zł / 200 ml

Fajny

Bardzo fajny szampon. Dobrze myje i wygładza włosy. Regeneracji nie można się po nim spodziewać, bo szampony od tego nie są, ale ten jest bardzo fajny. Osoby z cienkimi włosami muszą jednak uważać, bo może obciążyć. Dla mnie bardzo dobry szampon. Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Szkodzi

Okropny szampon, przekonałam się, że wszystkie produkty Pantene są nie dla mnie, co stestuję u siostry czy koleżanki, to zawsze ma jakies niemiłe skutki dla moich włosów. Ten szampon miał być ostatnią szansą, niestety więcej ich nie będzie. Kosmetyk , który ma "naprawiać" zniszczone włosy, jeszcze bardziej im szkodzi. Kosmyki sa strasznie obciążone, końce wysuszone na wiór, w dodatku bardziej się przetłuszczają i są matowe. Gdy tylko przerzuciłam się na gliss kura, wszystko wróciło do normy, czyli jednak nie służy mi ten produkt. Daję 2 gwiazdki tylko i wyłącznie dlatego, że szampon ma dla mnie idealną konsystencję - gęstą, kremową, dobrze pieniącą się, poza tym mam słabość do zapachu tej serii, jest poprostu cudowny, chętnie kupiłabym sobie podobnie pachnącą wodę toaletową :D

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

bardzo dobry

Mimo że mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się, ten szampon idealnie się sprawdził.

Plusy:
+ piękny zapach
+ nawilża włosy
+ unosi u nasady
+ włosy są mięciutkie
+ bardzo wydajny
+ nie obciąża
+ przystępna cena

Minusy:
- niestety nie zauważyłam tej regeneracji włosów:(

Szampon "prawie" idealny... mimo to szukam takiego który zmniejszy przetłuszczanie się włosów ale nie wykluczam że w akcie desperacji znów wrócę do tego cudeńka. polecam

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Manicure - geometryczny french

zdecydowanie nie polecam !

szampon znacząco osłabił moją kondycje włosów (używałam również odżywkę). zazwyczaj są one miękkie i błyszczące,po nim stały się wysuszone i matowe. zdecydowanie nie polecam. poza tym bardzo denerwował mnie pantene\'owski zapach, od którego aż dusiło i bolała głowa. z opinii moich znajomych wiem też, że spora ich część dostaje po tym produkcie łupieżu. nie, nie i jeszcze raz nie !

Używam tego produktu od: 2 tygodni?
Ilość zużytych opakowań: 1 duże, nieskończone stoi w łazience

świetna!

Świetny szampon! Stosując razem z odżywką byłam zdziwniona jej efektami, znacznie poprawiła się kondycja moich włosów. Były idealnie oczyszczone, wyraźnie wzmocnione, lśniły. Jak narazie najlepszy szampon jaki miałam ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

A dla mnie bubel!

Kupiłam ten szampon z nadzieją polepszenia stanu moich włosów i się mocno zawiodłam.
Fakt szampon ma gęsta konsystencję, mocno się pieni dzięki czemu jest bardzo wydajny co jest plusem.
Minusy:
Nie robi totalnie nic z włosami, na dodatek moje wręcz plącze, bez odżywki nie da rady.
Włosy po jego użyciu są szorstkie tak jak bym umyła je rozjaśniaczem!
Nie wiem dlaczego tak działa na moje wlosy.
Mam wrażenie że nie do końca oczyszcza włosy tak jak powinien to robić...
Tak więc męczę się z nim bo kupiłam dużą butle...

Ilość zużytych opakowań: 1/2 dużego

Świetny.

Włosy są po nim miękkie, puszyste, gładkie i jedwabiste. W połączeniu z odżywką jest to idealny duet! Naprawdę polecam go serdecznie wszystkim, którym z włosów często robi się siano. Plus też za to,że włosy się nie łamią i mniej wypadają :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: małe 200ml oraz w trakcie dużego 400ml

ideal!:)

I ja dorzuce,ze jest to najlepszy szampon, jaki mialam!Zaczne od tego,ze wlosy myje codziennie, sa w dobrej kondycji, regularnie podcinane, farbowane na czarno. Nie sa cienkie ani w tragicznej kondycji. (nie uzywam prostownicy)
Pamietam,ze tego szamponiku uzylam 2 lata temu i bylam zachwycona efektem,jaki dawal ale jak to baba, szybko mi sie znudzil i zachcialo mi sie czegos innego ;-)
Teraz wlasnie odswiezylismy znajomosc i musze wam powiedziec,ze naprawde jestem pod wielkim, wielkim wrazeniem,co robi z moim wlosami.
Nie pamietam,zeby KIEDYKOLWIEK byly one tak puszyste, miekkie, super ukladajace sie, w ogole tekstura wlosow byla inna, lepsza, wlosy totalnie odmienione! Sama nie wiem, jak to opisac, ale jeszcze nigdy zaden szampon nie dal mi takiego efektu. Wlosy sa swieze, puszyste imiekkie caly dzien, widocznie zdrowsze i zadbane, nie ma mowy o zadnym przetluszczaniu, lupiezach etc.
Uwielbiam tez jego konsystencje- kremowa, pieniaca sie, szampon bardzo szybko sie splukuje co cenie, gdyz nie mam zapasowwej godziny z rana przed wyjsciem do pracy:)
Owszem, jestem fanka rozowego i zoltego L \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Oreala-jest blask i gladkosc, ale Pantene,,,bije go na glowe. Jestem totalnie zakochana w Pantene.
PS Pamietam,ze raz zapytalam sie kolezanki, ktora miala wspaniale wlosy jakiego szamponu uzywa i ona wlasnie powiedziala,ze jakiegos Pantene\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'a...
Z mojej strony- polecam doswiadczyc.

Jak najbardziej polecam

NAJLEPSZY szampon jaki miałam! Włosy po nim są lśniące i sprężyste. Gdy nim nie myje mam siano na głowie! Chroni włosy i je regeneruje, ale końcówki nadal się rozdzielają. Mimo to lepszego szamponu regeneracyjnego nie spotkałam.

pół gwiazdki mniej za za rozdwajające się końcówki.

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

tylko dla suchych mioteł

Byłam przez prawie 4 lata zagorzała obrończynią szamponów za 3 zł ziołowych i polskich ale....do czasu kiedy nie zaczęłam eksperymentować z utleniaczami i farbami. Doprowadziłam włosy do agonii i sama nie rozumiałam czemu szampon ziołowy w połączeniu z odżywką Absolut Repair niczego mi nie daje.\\\\n\\\\nPrzypomniałam sobie że kiedyś używałam tego duetu szampon i odżywka Pantene i że włosy miałam miękkie jak puch. Bałam się tylko obciążenia.\\\\n\\\\nNa szczęście ten szampon mimo silikonów (brak SLS) bardzo ładnie myje i jednocześnie pielęgnuje włosy.\\\\n\\\\nMa sens używania tylko w połączeniu z rodzimą odżywką. Moje włosy wreszcie odżyły, stały się miękkie, dopieszczone i przestały przypominać miotłę.\\\\n\\\\nNie będę go używać kiedy będę już mieć swoje naturalne, ale będę tej linii zawsze wdzięczna za ratunek.\\\\n\\\\nCałe szczęście cena jest ładna i doskonała dostępność.\\\\n\\\\nMój typ jeśli chodzi o ratowanie bardzo zniszczonych włosów. Do normalnych nie ma sensu go stosować.

Lubię

On naprawdę regeneruje:) Przynajmniej moje włosy. Nie obciąża, sprawia, że włosy są gładkie i lśniące. Różnych szamponów używałam, ale po jakimś czasie zawsze wracam do tego i nigdy nie żałuję. U mnie łupieżu nie spowodował, nawet go trochę złagodził. Wersja 2w1 jest zdecydowanie mocniejsza i ta miała negatywny wpływ na moją skórę głowy. Wolę oddzielnie szampon i oddzielnie odżywkę.
Polecam włosom zniszczonym stylizacją, a także łamliwym i rozdwajającym się.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Powoduje łupież

Wady:

- spowodował u mnie łupież, dlatego nie polecam go wrażliwcom

- trochę obciąża włosy, tylko minimalnie przyspiesza ich przetłuszczanie

Ale jestem w stanie wymienić też zalety:

- włosy są po nim miękkie

- łatwo się rozczesują

Za krótko stosowałam, by stwierdzić, czy "intensywnie regeneruje".