Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Szampon i odżywka 2w1 (stara wersja)

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Szampon i odżywka 2w1 (stara wersja)

Szampon z odżywką Intensywna Regeneracja to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących piękno i zdrowie włosów pozyskiwane w szybki i prosty sposób. Szampon wraz z odżywką jednocześnie myje i regeneruje włosy chroniąc je przed zniszczeniem, łamliwością i rozdwojonymi koncówkami. Do składników odżywczych i regenerujących zawartych w szamponie 2w1 Intensywna Regeneracja został dodany kompleks Amino Pro-V. Tak wzbogacona formuła odżywia włosy uzupełniając składniki, które są ich podstawowym budulcem. Włosy stają się mocne, lśniące i przyjemne w układaniu.

Całkiem dobry

Czasami nie mam czasu na nakładanie odżywki - wtedy sięgam po ten szampon i jestem bardzo zadowolona. Opakowanie jest poręczne, do wyboru duże albo małe. Zapach szamponu jest przyjemny, konsystencja gęsta, więc jest wydajny. Naprawdę odżywia włosy, moje loki przyjemnie się kręcą, nie puszą, ale nie są też obciążone. Na co dzień nakładam odżywkę, kosmetyku używam tylko wtedy, kiedy ekstremalnie się spieszę, nie wiem jak sprawdzałby się przy samodzielnym stosowaniu.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Taki zwykły do mycia

Kupiłam go zachęcona promocją i faktem, że nigdy nie używałam Pantene. I w sumie to taki zwyklak do mycia.
Ładnie pachnie, nie plata bardzo włosów, jest wydajny, trochę zbyt mocno się pieni (długo trzeba płukać włosy). Ale nie robi nic poza tym w kierunku regeneracji, odżywienia czy polepszenia kondycji.

Ani na nie, ani na tak.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Masakra

Kupiłam ten szampon w nowym opakowaniu. Pierwszy raz kupiłam szampon z odzywką, ale tylko dlatego że miał być dla męża a ja mam swoje szampony. Skusiłam się na umycie włosów nim może ze trzy-cztery razy gdy czekałam a dostawę moich sprawdzonych szamponów.
Żaden szampon nie zrobił takich spustoszeń. Po pierwsze mocno obciąża włosy, po drugie bardzo mocno się pieni, przez co trzeba mocno go spłukiwać, może lekko ułatwiał rozczesywanie ale nie tak jak tego mogłam się spodziewać po szamponie z odżywką.
I co najgorsze bardzo podrażnił mi skalp i non stop czułam swędzenie skóry. Nie polecam

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zero

pierwsza depilacja bikini

Trochę przereklamowany.

W sumie spodziewałam się czegoś lepszego, bo ten szampon jest trochę droższy od swoich podobnych konkurentów. No i te Achy i Ochy w reklamach... Hmm...

Do rzeczy:

- szampon myje, ale nie do końca dokładnie
- niby odżywia, ale to tylko złudzenie (silikon)
- średnio ułatwia rozczesywanie
- szybko przyzwyczaja do siebie włosy
- jest przepełniony chemią
- ładnie pachnie
- ma wygodne opakowanie

Nie wiem czy wzmaga przetłuszczanie, bo ja myję włosy codziennie, niezależnie od tego jaki mam akurat szampon.

Myślę, że ten Pantene znajdzie swoich zwolenników, bo nie jest najgorszy. Poza tym, na każdego będzie działał inaczej.

Ja nie wiem czy jeszcze go kupię. Może kiedyś. Póki co, używam czegoś bardziej naturalnego, a równie skutecznego.

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa duże całe

Średni

Średni szampon. Nawet bardziej na nie. Pienił się ok i był nawet wydajny. Do tego miał ładny zapach ale na tym kończą się jego zalety. Włosy po jego zastosowaniu były szorstkie, nieprzyjemne w dotyku, jakby umyte zwykłym szamponem na 5zł. I w tym ma być odżywka? To chyba kpina. Bez zastosowania oddzielnie odżywki włosy były tragiczne.
Podczas jego stosowania włosy nie niszczyły mi się tak bardzo ale nie wiem czy to zasługa szamponu czy innych kosmetyków. Raczej to drugie. Ogólnie nie polecam

Normalny, szału nie ma.

Mama kupiła ten szampon to spróbowałam i nie jest ani dobrze ani źle. Wydaje się bardzo chemiczny i ciężki. Przetłuszcza mi włosy, a tej intensywnej regeneracji nie zauważyłam. szału nie ma, choc probowalam tylko to, moze z maska odzywka itp jest inaczej

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 male

Nie polecam

Przed zakupieniem nie spojrzałam na opinie wizażanek, no i teraz mam za swoje.
Kompletnie się nie sprawdza nawet jako szampon - nie potrafi dobrze oczyścić lekko przetłuszczonych włosów! Bo o funkcjach odżywki już nie wspominając.... Totalne dno... Włosy są szorstkie, bardzo suche i sianowate, poplątane i nie da się ich rozczesać! Masakra!
Jedyną zaletą jest przepiękny zapach, ale co komu po zapachu jeśli rozczesując włosy po tym szamponie połowa ich ląduje na szczotce, tak masakrycznie skleja włosy...

Używam tego produktu od: 2 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

nie dla mnie

nie kupiłam go sama, bo w ogóle nie lubię połączeń typu 2w1. dostałam go od taty, który wysłany na zakupy, zamiast kupić osobno szampon i odżywkę (osobno są świetne, jestem im wierna od dłuższego czasu), stwierdził, że to zapewne to samo i kupił 2w1. na moich włosach kompletnie się to połączenie nie sprawdziło. włosy po umyciu były sianowate, suche i trudne do rozczesania.
zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: parę razy

Za mocny

Kupiłam, bo wydawało mi się, że jak 2w1 to same korzyści. Okazało się, że w tym przypadku, lepiej kupić 2 produkty, niż jeden. Szampon kompletnie się nie sprawdził. Jest zbyt mocny, włosy po nim są sztywne, a ich kondycja pozostawia wiele do życzenia. A do tego wszystkiego pojawił się jeszcze łupież. Nie polecam tego produktu. Oddzielnie szampon i odżywka dają super efekty, ale w połączeniu to pomysł zupełnie nie trafiony.

To tylko szampon :)

Plusy:
:) konsystencja
:) cena (w promocji kupiłam 400ml za 10 zł :))
:) zapach
:) opakowanie
:) pieni się (w zalezności czy włosy są tłuste czy nie)
:) ładnie się splukuje
:) wydajny! (400ml wystarczyło mi na 6 mies przy myciu co ok. 5 dni i dodam że mam jeszcze połowe :D)

Minusy:
:( może i trochę zregenerował ale nie jestem pewna czy to zasługa szamponu:)

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Jeden z lepszych:)

Produkt fajny,bo:
-nie muszę po nim stosować odżywki-wystarczy sam szampon(oszczędność czasu i pieniędzy)
-włosy są po nim miękkie, jedwabiste i lśniące
-ładnie pachnie
-nie podrażnia
-tani

Minusy? Na razie nie zauważyłam:)

Taka mała rada: po wmasowaniu go we włosy zostawiam go na dłużej-jak odżywkę-daje to zdecydowanie lepszy efekt:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

2 problemy w 1 ;P

Nie spodziewałam się cudów po kosmetyku typu 2w1, ale w porównaniu z linią Gliss Kur, Pantene Intensywna regeneracja kompletnie się nie sprawdza. Przynajmniej u mnie;) Przetłuszcza włosy,nie można ich w ogóle domyć, dziwnie pachnie i uczula. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:tygodnia