Top Flex Nail Polish

Top Flex Nail Polish

Formuła tego lakieru została opatentowana z myślą o delikatnych paznokciach. Odżywia płytkę paznokcia oraz zapobiega łamaniu się i rozdwajaniu. Lakier utrzymuję się na paznokciach do 5 dni, a buteleczka wzbogacona o Click System zapobiega przedwczesnemu wysychaniu lakieru. Hypoalergiczny. Dostępny w 44 kolorach.

Cena: 9 zł / 11 ml

Jest ok

Ładnie wyglada na paznokciu (mam kolor wina), ładnie się błyszczy, jednak wymaga nałożenia dwóch warstw. Mógłby szybciej schnać i dłużej utrzymywać się na paznokciach. Bardzo podoba mi się opakowanie, to znaczy kształt buteleczki, a także jej pojemność (11 ml). Na pewno starczy mi na długo.

Używam tego produktu od: Grudzień 2014
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze zaczęte\'

Czaję się na więcej

Od koleżanki z wątku włosowego (edytah :roza: ) dostałam kiedyś paczkę z wieloma dobrociami - wśród nich był właśnie ten lakier. Do tej pory nie miałam wiele wspólnego z marką Pierre Rene, ale wizja lakieru z odżywką brzmiała obiecująco. I rzeczywiście, jestem naprawdę z tego produktu zadowolona.

Po pierwsze - lakier ma świetną konsystencję. Jest odpowiednio gęsty, dzięki czemu nie rozlewa się po płytce i okolicach, a raz nałożony zostaje już w pożądanym przez nas miejscu. Miłe zaskoczenie - jak na tę gęstość naprawdę szybko schnie, po 10 minutach już właściwie mogę wykonywać większość czynności, raczej się nie zdarzyło żebym potem zobaczyła odciski na paznokciach.
Konsekwencją jego gęstości jest także wydajność - jedna warstwa spokojnie wystarczy do całkowitego krycia płytki.

Nie wypowiem się na temat właściwości odżywiających, bo nic takiego nie zauważyłam - ponadto jako bazę i tak zawsze stosuję inną odżywkę - ale na pewno płytce nie dzieje się żadna krzywda po malowaniu tym produktem.

Trwałość bardzo zadowalająca - przykładowo, dzisiaj niedziela, malowanie było w środę wieczorem - starta jedna końcówka. To niebywały wynik, zwłaszcza jak na lakier w takiej cenie!

Nie widziałam reszty kolorów, ale jeśli są tak ładne jak 262 - a jest to choinkowa zieleń, nie trawiasto ciepła, ale taka chłodna iglasta, w sumie o ton ciemniejsza i byłaby moim wymarzonym brytyjskim szmaragdem :D - to na pewno wykupię połowę kolekcji.

Pędzelek odpowiedniej wielkości, nie trzeba wielkiej sprawności by dobrze nam służył.

Co prawda stoiska Pierre Rene nie są zbyt powszechne w większości drogerii, ale już w Naturze (i chyba w Hebe?) możemy na nie trafić. Jak tylko wykończę trochę lakierowych zbiorów, półka tej marki będzie stanowiła moje podstawowe wyposażenie lakierowe. Zasłużone 5 gwiazdek.

Doskonały lakier

Ocena nr 42 ( CZERWIEŃ )
+ długi, cienki pendzelek, którym perfekcyjnie można pokryc całą płytkę paznokcia
+ wydajność
+ ekspresowe schnięcie
+ trwały

- właściwie nie posiada wad, może cena..ok.10zł ale warto !

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Jest ok

Skusiłam się na niego ze względu na pojemność i cenę. Kupiłam piękną czerń. Lakier jest trwały i szybko schnie. Kolejne plusy lecą za dobry pędzelek i za świetną skośną buteleczkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Żałuję, ale nie

Szukałam lakieru o jasnym, mlecznym kolorze, który byłby jednocześnie kryjący i niedrogi. Kiedy zobaczyłam w drogerii nr 263 White Pearl z Pierre Rene bardzo się ucieszyłam, bo wydawał się spełniać oczekiwania.

Kolor jest idealny, dokładnie taki, jak chciałam - krycie dość dobre jak na tak jasny odcień. Lakiery innych marek nałożone na paznokieć dawały przezroczysty efekt, a tu faktycznie jest kolor.

Niestety dyskwalifikuje go na starcie nieznośna skłonność do robienia smug i zacieków. Nawet trzy cienkie warstwy nie eliminują tego problemu... :C Wolno zasycha, robi zacieki, a pędzelek ma tendencję do rozwarstwiania włosków, które beznadziejnie odstają i potrafią pobrudzić. Ale najgorsze są te smugi... Aplikacja sama w sobie nie jest przyjemnością. Szkoda, bo lubię tę firmę, a sam kolor bardzo mi odpowiada. Niestety nie mogę polecić tego lakieru, a przynajmniej nie 263.

super

Mam odcien czerwony czarny oraz rozowy,wszystkie sa rewelacyjne ,mam je juz od kilku miesiecy i bez zadnych uwag,moze troche zgestnial mi czarny ale to normalne przy czarnych lakierach ,nawet szybko schnie .pedzelek bardzo fajny ,a cena atrakcyjna ,napewno jest to lakier lepszy od rimmela ;)

Bez zarzutów!

Kupiłam ten lakier bo usłyszałam na YT pozytywną opinię jednej z vlogerek. Nie zawiodłam się. Lakier jest świetny!!!

Zalety produktu:
- dostępność
- gama kolorystyczna
- pojemność
- cena
- bardzo oryginalne buteleczki
- wspaniały pędzelek! Wygodny, szybko maluje
- posiada w buteleczce kuleczkę, która miesza lakier
- bardzo szybko schnie
- świetnie kryje płytkę paznokcia
- bardzo trwały! Tydzień czasu świetnie wygląda
- nie barwi płytki paznokcia
- dobrze się zmywa
- nie smuży

Wady:
nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo trwały

Niedawno kupiłam ten lakier po raz pierwszy delicate rose french i jestem pozytywnie zaskoczona, po czterech dniach od pomalowania nie ma śladów ubytku, trzyma się świetnie płytki paznokcia, nie pozostawia smug, ma wygodny pędzelek i dość szybko schnie.

Używam tego produktu od: pięć dni

jest ok

Kupiłam 229 - carmel, kolor naprawdę pięknie prezentuje się na paznokciach, pasuje do wszystkiego i jest to zdecydowanie najlepszy odcień z dostępnych na rynku w tym odcieniu a przetestowałam mnóstwo, od essie po te ze sklepu wszystko po 5 złotych (;
3 warstwy (niestety) i paznokcie wyglądają pięknie. Żadnych drobinek, gładki, lustrzany odcień.
Niestety nie dam 5 gwiazdek, trzyma się na paznokciach 2 w porywach do 3 dni. Poza tym schnie niemiłosiernie długo i po dosć KRÓTKIM czasie bardzo gęstnieje...
Ale wiem, że i tak kupię kolejną buteleczkę! :)

dobry lakier

Mam nr 29 i napisze szczerze, że jest to dobry lakier za rozsądną cene, fajnie i łatwo się rozprowadza po płytce a to dzięki długiemu pędzelkowi, który jest bardzo wygodny i już za jednym pociągnięciem mamy ładny kolor. Na moich paznokciach wytrzymuje średnio 4 dni. Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Średniaczek...

Mam numerek 204 :) Taki nieco bardziej fioletowy niż lakier ze zdjęcia :)
Wystarczyła mi jedna warstwa, ładnie się prezentował, ale niestety wytrzymał tylko 2 dni, nie dało się go nosić ani dnia dłużej... :(
Jakoś mnie nie urzekł.. Sechł też w sumie nie najkrócej... :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

moje ulubione

Jak na razie mam czerwony i beżowy. Oba są prześwietne.
Wygodna aplikacja,pędzelek mega. Lepszego nie miałam. Ogólnie użycie jest bardzo proste i komfortowe. Kryje w pełni po dwóch warstwach czyli tak standardowo.
Długo trzyma się na paznokciu. Plus za metalową kuleczkę w środku. Beżowy jest o tyle świetny że ma w sobie takie niewidoczne połyskujące łuski. Opakowanie jest wygodne i ma fajny kształt. Oba kupiłam za 6,99 zł jakieś dwa lata temu i żaden ani myśli zgęstnieć :)
O tym lakierze mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach.
Zachęcam do zakupu! :D

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch