Ultra Thick and Rich Body Butter (Odmładzające masło do ciała z białymi winogronami i jagodą)

Odmładzające masło do ciała. Naturalne ekstrakty z jagód i białych winogron tworzą odżywiającą i antyutleniającą mieszankę, która ujędrnia skórę nadając jej zdrowy i odmłodzony wygląd. Nawet skóra na udach, brzuchu czy pośladkach będzie mniej pomarszczona i widocznie nawilżona. Zalecane codzienne stosowanie kremu lub w zależności od potrzeby. Produkt nietestowany na zwierzętach.

Cena: 30zł / 225g

Cudowne masełko!

Kosmetyki freeman odkryłam kilka lat temu na wakacjach w Chorwacji. W Polsce jeszcze ich nie było, więc z ciekawości spróbowałam. Po pierwszym cudownym masełku wróciłam po więcej... i kupiłam pozostałe produkty tej firmy!

Masło cudownie pachnie, tak jak pozostałe produkty, aż chce się zjeść;)
Nawilża niesamowicie, zwłaszcza skórę wysuszoną opalaniem na słońcu. Dość szybko się wchłania.

Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zupełnie masełkowe:)

Naprawdę masełkowe masełko do ciała:).Ślicznie i delikatnie pachnie,ma śmieszną troszkę twardą,bogatą konsystencję konsystencję ale zaraz po "zaczerpnięciu" odrobinki na dłoń robi się już bardziej plastyczne i łatwo się rozsmarowuje.Bardzo dobre do rąk,do ciała stosowałam kilka razy ale na nogi się u mnie nie nadaje(jest za mało tłuste,a moje nogi potrzebują ciężkich specyfików).Opakowanie duże(i do tego ładne:)),samo masło wydajne i w przystępnej cenie.Bardzo przyjemnie wygładza skórę i pozostawia na niej winogronowy zapach,który bardzo mi odpowiada.Co do właściwości odmładzjących to nie wiem bo narazie nie widzę u siebie jeszcze oznak starzenie(no cuż mam jeszcze za mało wiosen na karrku:)),więc tu się nie wypowiem,ale pozatym bardzo fajny produkt godny polecenia.

miła niespodzianka

Jednocześnie kupiłam 2 masełka Freemana - brzoskwiniowo-gruszkowe i to. To pierwsze nie nadawało się do niczego - do ciała, do rąk, do stóp, na sucho, mokro, na skórę rozgrzaną i chłodną, aplikowane osobiście i przez masażystę...szok po prostu! Trudno się dziwić, że to drugie, na oko identyczne - obchodziłam szerokim łukiem. Wreszcie męska decyzja... i zaskoczenie, owa miła niespodzianka :): jest dobrze...
Opakowanie ładne, zapach delikatny, owocowy, przyjemny. Baaardzo gęste, ale nie takie słoninowate, jak poprzednik ( tfu, tfu!). Wzruszyłam się prawie, jak spokojnie się rozsmarowało i z własnej woli wchłonęło...;)
Skóra pozostała nawilżona i nieco natłuszczona, bardzo przyjemna.
Jedna uwaga: To, że się daje rozsmarować i że sie wchłania nie oznacza, że dzieje się tak szybko i łatwo! Przeciwnie - wymaga masażu i cierpliwości, więc na zabiegane ranki raczej się nie nada ;( A juz samodzielnego rozsmarowywania na plecach wyobrazić sobie nie mogę...Przetestuję jeszcze wersję waniliową, chyba jest trochę lżejsza. Ale nie sądzę, bym do niego wróciła - jest sporo balsamów i masełek równie przyjemnie pachnących i z równie dobrymi własciwościami, które nie wymagają ode mnie ciężkiej pracy ;)