Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny peeling enzymatyczny

Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny peeling enzymatyczny

Łagodny, bezzapachowy peeling usuwa zbędną zrogowaciałą warstwę naskórka, bez konieczności tarcia. Dobrze się rozprowadza, a lekka konsystencja ułatwia równomierne dozowanie preparatu. Cera nabiera jaśniejszego kolorytu, staje się bardziej gładka, odświeżona i dotleniona. Preparat przenaczony dla cery tłustej oraz mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania się.

Łagodny i skuteczny

Mam cerę mieszaną, skłonną do przetłuszczania się na czole, nosie i brodzie i do przesuszania się przy kącikach nosa i pod oczami na policzkach.
Ten peeling po wyciśnieciu na palec ma konsystencję białego żelu. Po rozprowadzaniu na twarzy jest przezroczysty.

BARDZO SKUTECZNE DZIAŁANIE
Usuwa suche skórki
Redukuje zaczerwienienie po niespodziankach
Cera wydaje się po nim bardzo świeża, wypoczęta, jaśniejsza
Przyjemnie chłodzi podczas stosowania
Łagodzi i koi
ZMYWANIE: na początku byłam sceptycznie nastawiona do ścierania go z twarzy wg instrukcji, ale bardzo szybko się przekonałam. Tampon pod wpływem kilku kropli wody puchnie i ma właściwości takiego pumeksu, razem z peelingiem zbiera złuszczoną skórę
Opakowanie, bardzo przyjemne wizualnie, wyróżnia się na półce w łazience
Bezzapachowy
Nie podrażnia
Łatwy w użyciu. Nie przepadam za peelingami mechanicznymi, które trzeba trzeć i trzeć a pózniej twarz cała czerwona
Wydajny
Polski produkt, nie testowany na zwierzętach

Szczypie na otwartych zmianach skórnych,tzn jak nie wytrzymam i podrapię wczesniej krostkę
Dostępność, kupiłam przez internet

Podsumowując: spełnia moje oczekiwania i przy okazji nie podrażnia. Polecam

Używam tego produktu od: Ok 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Przyjemniaczek ;)

Plusy :

+ wygoda- nakładamy na twarz trzymamy kilka minut i zmywamy- nic nie trzemy, nie rysujemy twarzy itp.
+ bardzo dobrze matowi skórę
+ zlikwidował mi bomby na czole
+ zlikwidował mi niedoskonałości na policzku
+ bardzo delikatny- nie uczulił
+ skóra jest rozjaśniona i ma jednolity koloryt- brak plam itp.
+ skóra wygląda na wypoczętą
+ bezzapachowy
+ ładne opakowanie - różowo- niebieskie - cukiereczek ( chociaż teraz jest zmienione )
+ odświeża, koi i lekko nawilża
+ łatwo się rozprowadza i trzymanie go na buzi to przyjemność- domowe Spa ;)
+ nie testowany na zwierzętach  plus wielki
+ ma Urea w składzie

Minusy:

- wysoka cena w porównaniu z ilością
- dostępność

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajny

Ciągle poszukuję. Ten peeling dala mi do wypróbowania siostra i musze powiedzieć,że calkiem niezły. Spełnia swoją funkcję. Nie jest tak silny jak peeling mechaniczny, ale niezły.

depilacja zalety

Mówimy mu nie...

Czy nakładałam go na twarz, czy też nie, nie było żadnej różnicy w zmianach trądzikowych. :( De facto nic z moją cerą nie zrobił ten peeling, ani nie odnowił, ani nie nawilżył, ani nie zmniejszył problemu. Po prostu nic. Zawiodłam się na tym preparacie. Do mojego przypadku potrzeba czegoś silniejszego i zamieniłam go na LYSALPHIE SVRu... Dodatkowy minus za opakowanie - nieporęczna zakrętka. :(

Nie polecam.:(

Super

Ten peeling idealnie nadaje się do mojej skóry, przede wszystkim nie uczula mnie. Mam cerę tłustą, z licznymi zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi. Cera źle reaguje na czynniki wewnętrzne, świeci się, wyczuwalne są liczne zgrubienia. Polecam!!!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

Słabiutki

Uzywalam go 2 razy w tygodniu i starczyl na 2 miesiace wiec jest wydajny. Ale zuzylam go raczej z przymusu, bo roli peelingu absolutnie nie spelnial. Nie zauwazylam zadnej roznicy w odswiezeniu naskorka, zupelne zero. Jedyne co robil to dosyc dobrze nawilzal. Ma raczej lejaca konsystencje, jest bezzapachowy i nie podraznia skory. Latwo sie zmywa. Jednak jak na peeling jest za slaby i nie spelnia swojej podstawowej funkcji. Plus ze nie zapycha porow. Chyba ze komus nie sluzy Mineral Oil to wtedy odradzam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

taki sobie

Myślę,że cena produktu trochę nieadekwatna do jakości.Mnie absolutnie ten peeling nie zachwyca.Stosuję go raczej jako formę maseczki,bo właściwości peelingujące to ma raczej kiepskie :-/ W moim przypadku bynajmniej nie wygładza zbytnio buzi,nie orzeźwia cery,nie powoduje zmniejszonego tworzenia zaskórników,jedyne co u mnie robi to nawilża w tych partiach gdzie trzeba - czyli zachowuje się jak maseczka.Buzię po jego zmyciu mam nieco czerwoną,co bardzo mi się nie podoba.Dostaje 3 gwiazdki,bo nawilża na tyle dobrze,że nie muszę zaraz po nim kremu wklepywać.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:użytkuję pierwsze

jeden z najlepszych

Bardzo fajny produkt. Nie podrażnił mimo ze po nałożeniu twarz robi się troszkę zarumieniona ale po zmyciu jej koloryt wraca do normy a skóra jest gładka i miękka więc chyba nic złego się nie dzieje :)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

KWC wsrod peelingow enzymat

uwielbiam ten produkt!! mam cere tłusta, tradzikowa, sklonna do roznych podraznien, wyprysków. Skóra oczywiscie tłusta jest w strefie T, natomiast sucha np. w skrzydełkach nosa ipod nosem.

Bardzo lubie tez żel punktowy z tej samej serii flosleku (ogolnie uwielbiam cala serie procz: PIANKI ktorej wrecz nie cierpie i wydaje mi sie byc naszpikowana chemilaliami oraz KREMU MATUJACEGO ktory pozostawia na skorze dziwny filtr i zaa kazdym razem kiedy go uzylam mialam potem wrazenie ze to od niego wyskoczyl mi jakis nowy syf). w kazdym razie tonik i żel punktowy jak pewnie wiecie wysuszaja dosc mocno i powoduje lekkie zaczerwienienia w niektorych miejscach, i to wlasnie te miejsce koi i goi peeling enzymatyczny.

widocznie niektorzy z was maja alergie na ktorys skladnik - ja nie mam. dla mnie jest to jeden z najdelikatniejszych i najlepszych peelingow enzymatycznych. zawsze gdy widze u siebie przesuszona lub n zaczerwieniona skore uzywam wlasnie tego peelingu, nabieram na palec troche iklade na zmieniono miejsce i jesli nie poloze zbyt duzo to zazwyczaj wszytso zostanie wsiakniete

brak zapachu powoduje ze gdy sie go uzywa ma sie wrazenie ze jest naturalny, bez jakis chemikaliow.plusem jest tez niska cena

zdecydowanie polecam!! (wlasnie ide po nastepne opakowanie bo stare mi sie skonczylo :)

Używam tego produktu od:1,5 roku

bardzo bardzo dobry!!!

Kupilam ten peeling przypadkowo i calkiem bez przekonania-jakos nie ufam peelingom enzymatycznym-do tej pory wierzylam w moc tarcia ;-)...ALE to sie zmienilo od kiedy zastosowalam ten peeling po raz pierwszy...

-zapach-nie ma ;-)
-konsystencja-w sam raz-nie za gesta,nie za rzadka-idealnie sie rozprowadza!!!:-)
-dzialanie-nie odczuwam najmniejszych dolegliwosci przy stosowaniu tego specyfiku-powiem nawet ze jest cudowny w stosowaniu-skora sie odpreza-cudowne uczucie.... :-D
-rezultaty- *usuwa wszelkie zrogowaciale i wysuszone skorki
*skora jest o rozjasniona,wypoczeta i gladziutka :-)
*swietnie nawilza cere i zauwazylam ze mam o wiele mniej zaskornikow !!!!:-D
*bardzo dobrze sie zmywa,jest wydajny..

Ja jestem bardzo zadowolona z jego uzywania i wiem ze to jest moj kwc wsrod peelingow ! :-D ....niektore soby pisza ,ze strasznie je cera piecze jak go naloza na twarz...prawdopodobnie wynika to z uczulenia na jakis skladnik preparatu..ale tym co pragna go wyprobowac radze sie nie zniechecac i go wyprobowac,bo wiadomo ze kazda cera jest inna-jednych bedzie podrazniac,innych nie:-)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Fajny

Oczyszcza,znikaja suche skorki,moja cere uspokaja,robie go na zmiane z mechanicznym,wazne,ze ma dzialanie antybakteryjne,mnie nie podraznia,wygladza skore.

Podrażnia

no i nie wiem, jak powinnam ocenić ten peeling. Dałam wprawdzie tyle gwiazdek ile Smoczyca, ale u mnie te tylko 2 gwiazki wynikają z innych przyczyn. Według mnie ten peeling działa: oczyszcza w sposób zauważalny, eliminuje suche skórki, złuszcza co ma złuszczać - po prostu działa i to jak na peeling enzymatyczny naprawdę bardzo dobrze. Gdybym miała oceniać tylko efekt złuszczania, to dałabym 4 gwiazdki, ale... No, właśnie: mnie ten peeling bardzo drażni skórę i zupełnie nie wiem dlaczego, bo mnie na szczęście rzadko kiedy coś drażni. Za każdym razem, kiedy nałożyłam go na skórę, to odczuwałam silne pieczenie i szczypanie. Nie byłam w stanie wytrzymać dłuzej niż 5 minut z tym peelingiem na twarzy. Nie daj Boże, żeby skóra była jakoś podrażniona albo lekko przesuszona wcześniej, bo nałożenie tego peelingu niechybnie kończyło się u mnie efektem szczypiącego i palącego buraka, którego musiałam potem leczyć łagodzącymi specyfikami.
Podsumowując: działa, ale czasami aż za dobrze...