Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny tonik

Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny tonik

Polecany do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej, z rozszerzonymi porami oraz ze skłonnością do tworzenia zaskórników, grudek, wykwitów. Doskonale oczyszcza i odświeża skórę, przygotowuje ją do zastosowania kosmetyków pielęgnacyjnych lub wykonania makijażu. Tonik usuwa nadmiar sebum, ściąga rozszerzone pory, reguluje pracę gruczołów łojowych. Systematycznie stosowany zmniejsza skłonność do powstawania zaskórników, stanów zapalnych i wyprysków. Skóra staje się miękka, nawilżona, matowa, o ładnym, zdrowym kolorycie.

bardzo wydajny tonik

Produkt otrzymany z firmy Floslek w podziękowaniu za wypełnienie ankiety.

Plusy:
- dobrze oczyszcza
- działa antybakteryjnie
- jest wydajny - nie trzeba go dużo stosować, by poczuć efekty
- estetyczna buteleczka

Minusy:
- alkohol w składzie - z jednej strony dobrze, bo zwiększa działanie antybakteryjne, ale mimo wszystko u mnie delikatnie ściągał i wysuszał skórę (mam skórę normalną/mieszaną)
- delikatnie alkoholowy zapach

Generalnie przy rozsądnym stosowaniu działa antybakteryjnie bez zbędnego przesuszania - ale nie wolno z nim przesadzać. Nadaję się do cery z problemami, zgodnie z rekomendacją producenta :)

warto wypróbować:)

Jakiś czas temu miałam dość obfity wysyp krostek, z którymi nie radziły sobie żadne toniki. Ten kosmetyk wyraźnie poprawił stan mojej skóry, wygładził ją niemal całkowicie- teraz od czasu do czasu pojawiają się drobne niedoskonałości, ale szybko znikają. Polecam dla tych, którym nie pomagają drogeryjne produkty. Mimo zawartości alkoholu jest łagodny, nie podrażnia i nie wysusza. Niestety nie matuje, ale mogę to znieść i nadrobić dobrym kremem matującym, ze względu na skuteczne działanie antybakteryjne i to w dość krótkim czasie- poprawę zauważyłam już po paru dniach stosowania. Wyleczył moją cerę, kiedy potrzebowała natychmiastowej pomocy:)

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Dla skóry z problemami - super produkt!

Kosmetyk ten stosowałam już dawno, dawno temu... I chociaż generalnie nigdy nie miałam poważniejszych problemów z cerą to był czas - a byłam wtedy nastolatka - kiedy moja cera nie zawsze wyglądała gładko i zdrowo. Wiadomo jak to jest, że od czasu do czasu wyskoczy na niej jakaś niespodzianka, zwaszcza w okresie dojrzewania. Ten tonik pomagał mi wtedy utrzymywać ją w czystości. Dzięki niemu naprawdę skóra wyglądała ładnie. Plusami są:
+ świetnie oczyszcza skórę, nie pozostawia drażliwego uczucia ściągnięcia.
+ usuwa nadmiar sebum.
+ likwiduje zaczerwienienia i zmiejsza pory.
+ przy tym nie wysusza skóry.
+ matuje ją.
+ nie podrażnia,
+ ma ładny zapach ;)
+ świetny pod makijaż
+ ma praktyczne opakowanie, z którego można wylać odpowiednią ilość płynu.
+ jest wydajny, i w odniesieniu do tego cena również jest wporządku.

Minusy:
- brak.

Nie daję pięciu gwiazdek ponieważ nie wiem jak zachowywałby się prz cerze tłustej, bądz naprawdę trądzikowatej. Przy mojej, kiedy od czasu do czasu pojawiały się pryszce spisywał się doskonale, szybko je eliminując i pomagając w pielęgnacji skóry.

Używam tego produktu od: Około 3 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 bądź 4

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Świetny tonik

Bardzo dobry kosmetyk (z bardzo dobrej serii). Dokładnie oczyszcza skórę, nie podrażnia jej, nie powoduje uczucia ściągania. Ma bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Jestem zadowolona!

Trądzik jako taki już się skończył, teraz staram się buźkę utrzymać w dobrym stanie i czasami tylko pojawią się pojedyncze pryszcze. W walce z trądzikiem mam duże doświadczenie i używałam wielu kosmetyków:aptecznych, sklepowych, robionych na receptę. Przy tym toniku zatrzymałam się na dłużej.
Chociaż zawiera alkohol, to nigdy nie przesuszał mi skóry,nie mam wrażenia ściągnięcia,chociaż mam cerę mieszaną. Twarz jest po nim przyjemnie oczyszczona, zapach nie jest intensywny. Jest wydajny, podobnie jak inne kosmetyki z tej serii.
Niestety kompletnie nie nadaje się do transportu, bo musi być trzymany w pionie, inaczej się rozlewa. Z początku myślałam, że trafiłam na felerną butelkę, ale sytuacja się powtarzała. Nakrętka nie jest szczelna.

Używam tego produktu od:10 miesięcy

śmierdzi alkoholem

Kupiła mi go mama, bo skończył mi się Daxowy tonik. Nie sprawdzałam składu na KWC i mam za swoje.
Alkohol wysusza mi skórę, a w tym kosmetyku jest on na drugim miejscu! Zresztą nawet nie musiałam sprawdzać składu - gdy tylko otworzyłam, było czuć alkohol.
Mam całą butelkę, ale boję się go używać, aby nie zrobił czegoś z moją skórą.

Kasa wyrzucona w błoto...

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: ledwo rozpoczęte pierwsze

pomaga w zawlczaniu tradz

tonik jest w plastikowej buteleczce,ma bardzo przyjemne opakowanie.Kupiłam go bez przekonania.. jednak po zastosowaniu zauwazyłam ze skora jest dobrze oczyszczona,delikatna,nie potrzeabuje kremu powniewaz dzieki temu tonikowi jest odpowiednio nawilzona,matowa.Swietnie nadaja sie przed zrobieniem makijazu.bardzo ładny zapach,mam skore tradzikowa wiec uzywa kulku kosmetykow jak glinka,masc benzacne krem bambino i ten tonic IDEAL SKIN mysle ze ize to ze nie powataja mi nowe eypryski zawdzieczam rowniez temu tonikowi.Ostatnio moje brat rowniez zaczol go uzwyac i chwali sobie .. pomaga w zlikwidowaniu powstalych wyprykow