Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny żel punktowy

Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny żel punktowy

Polecany do miejscowego stosowania na wykwity, zaskórniki, krosty, pryszcze. Odblokowuje pory, eliminuje nadmiar serum, wysusza niedoskonałości skóry.

Stosowany systematycznie zmniejsza skłonność do powstawania zaskórników, stanów zapalnych i wyprysków. Zmiany trądzikowe są mniej widoczne

Ulubiony, ale...

Nie rozumiem czemu... jest naprawdę zwykły.

Na plus zalicza się zapach, wydajność, cenę i dostępność.

Nie robi całkiem nic z cerą... Tzn. niby wysusza ładnie, ale... to nie odkłada się na stan ccery pozytywnie :(. Piecze podczas nakładania na swieze krostki...

Mimo to nadal będę go stosować, bo nie ma nic lepszego.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

genialny

Miałam bardzo tłustą i trądzikową cerę. Walczyłam z trądzikową cerą ponad 8 lat. Ten żel mnie uratował. Poprawił stan mojej cery o 200%.

Plusy:
- dobrze wysusza wypryski
- delikatnie sciąga cerę
- powoduje uczucie świeżości
- ma antybakteryjne działanie
- po czasie zmniejsza ilość i wielkość wyprysków

Może jest trochę problem z dostępnością, ale i tak jest nalepszy. Stosowałam różne, drogie preparaty - ten jest 1000% lepszy i tani. Polecem!!!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Średniak

plusy:
na początku wysuszał pryszcze ale potem przestał działać
jest łatwo dostępny i stosunkowo tani

minusy:
jak już pisałam-po tygodniu używania nie działał
ma brzydki chemiczny zapach
starcza na krótko
potem robiły mi się po nim strupy-wyglądało to okropnie

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

pomaga

Mam cerę z czasowymi niedoskonałościami. Całkiem dobrze wysusza pryszcze te małe i średnie, z dużymi (takimi które puchną) raczej sobie nie radzi. Ładnie pachnie, jest wydajny i tani jak na kosmetyk z takimi wynikami.
Naprawdę polecam.

jest ok. mój KWC

plusy:
-dobrze wysusza wypryski,
-przyjemnie pachnie,
-jest wydajny,
-jest dosyć tani jak na kosmetyk tego typu

minusy: brak

używałam wcześniej tego typu kosmetyków, tyle że innej firmy i ten jest chyba najlepszy :)Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka w trakcie

Taki sobie

A ja go w zasadzie nie lubię. Kiedyś, dawno temu, w czasach trądziku używałam Garniera. Ale ten miał dobre komentarze chyba na kafeterii i kupiłam. I co? Męczę go. Nie lubię go za to, że działa, jakby na powierzchni. Nie goi, nie wysusza, nie robi nic, żeby pryszcz dojrzał. Tak, jakby działał na sam naskórek, który wysusza, ale pryszcz nadal się dusi pod skórą. Więcej nie kupię :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Całkiem W Porządku

Kosmetyk spełnia swoją rolę, jest wydajny, żelowa konsystencja łatwo się wchłania nie pozostawiając "skorupki". Na podrażnionej skórze lekko szczypie, ale tylko chwilowo i da się wytrzymać. Delikatny zapach uprzyjemnia stosowanie.
Jestem zadowolona, nie zawiodłam się i będę stosować dopóki nie znajdę jeszcze lepszego.

Nie zaszkodzi nie pomoże:P

Kupiłam go raczej przypadkowo, myśląc że zawsze zel punktowy się przyda:) Pomyślam, że skoro apteczny to może będzie choć trochę lepszy od tych innych. Jednak się przeliczyłąm ,nie zobaczyłam żadnej poprawy, a niedoskonałości wcaele nie goiły się lepiej, rewelacyjnej porawy nie zauważyłam:(

Używam tego produktu: jakos rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

Przeciętny i ... szczypie :(

Kupiłam go, bo był akurat w promocji i skusiła mnie niska cena. Nie jestem niestety zachwycona jego działaniem.
Z zalet to ma dużą pojemność jak na żel punktowy (20 ml, kiedy inne mają po 10-15 ml), niewielką cenę, jest przezroczysty i całkowicie się wchłania, nie tworząc zaschniętej warstewki. Przez to wchłanianie świetnie nadaje się pod makijaż i mogę go stosować również rano, co jest dla mnie bardzo istotne :)
Żel owszem pomaga, ale trzeba naprawdę wielu, wielu aplikacji, aby pozbyć się pryszcza. :( Pryszcze goją się szybciej niż bez niego, ale do ideału pod tym względem sporo mu brakuje.
Poza tym po nałożeniu bardzo szczypie :( Krótką tylko chwilę, ale to naprawdę nie jest przyjemne. :( Używałam wielu innych żeli i żaden nie powodował takiego szczypania (choć wiadomo, że prawie wszystkie składają się głównie z alkoholu).

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Wygląda na to że działa

Żel stosuję od niedawna ale muszę przyznać że jak narazie jestem z niego bardzo zadowolona... Generalnie nie mam jakichś strasznych problemów z cerą, jednak od czasu do czasu przytrafi mi się jakaś "niespodzianka", a bywa że nawet i kilka... Kosmetyki typowo antybakteryjne jak np. żele do mycia twarzy czy kremy w moim przypadku się nie sprawdzają bo ogólnie mam suchą skórę, natomiast ten żel jest niezastąpiony :) Nakłada się go punktowo więc nie ma niebezpieczeństwa przesuszenia skóry na całej twarzy, natomiast wszelkie niedoskonałości znikają po nim naprawdę bardzo szybko. Po wieczornym nałożeniu żelu na krostkę rano jest ona zdecydowanie mniejsza, a co za tym idzie - mniej bolesna (i widoczna). Może nie znika od razu, no ale nie oczekujmy cudów... Podsumowując: jestem z działania żelu bardzo zadowolona. No i jedo cena jest na każdą kieszeń. Może i są lepsze kosmetyki tego typu (chociaż ja się jeszcze z takimi nie spotkałam...), ale ten na pewno jest bardzo dobry i godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2 lub 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze ledwo zaczęte

naprawde niezły

Dopóki nie mialam go to uzywalam masci z apteki i nie bylo efektow, az polecila mi ten zelik kumpela i dziala. Nie mam wiekszych problemów ze skórą ale czasami mi coś wyskoczy wiec do akcji wkracza on.

Konsystencja mi odpowiada, zapach lekki przyjemny po czasie niewyczuwalny, wydajny

Jedna gwiazdke odejmuje za to ze przy pierwszym opakowaniu urwał sie ten aplikator (koncówka) czesc wyleciala czesc wyschła :(

Sądzę że przy większym "wulkanie na twarzy może być problem ale ogólnie polecam :)

Mój chłopak tez go używa i jest zadowolony :) :P

Używam tego produktu od: nie wiem

bez rewelacji i bez dramatów

+ trochę przyspiesza gojenie
+ tani
+ wydajny

- konsystencja jak dla mnie niefajna
- uciążliwy w użyciu

bez rewelacji i bez dramatów. nie jest najlepszy ale w razie biedy i braku ulubieńca da radę

Używam tego produktu od: 1 miesiąc jakiś czas temu