Antystres, Krem łagodzący

Antystres, Krem łagodzący

Doskonale się wchłania, łagodzi i uspokaja skórę, pielęgnuje, nawilża i zabezpiecza. Zawiera filtry UVA i UVB.

przyjemny ale bez fajerwerków

Wg producenta krem przeznaczony ma być do skóry suchej i odwodnionej, ma doskonale nawilżać i natłuszczać, do stosowania na dzień i na noc. W moim odczuciu jest zbyt mało treściwy by stosować go na noc, nawet w przypadku cery mieszanej, jak moja, raczej więc polecałabym na dzień.

Najczęściej stosowałam go po basenie, na skórę podrażnioną chlorowaną wodą i przyjemnie łagodził zaczerwienienie i uczucie ściągnięcia. Bardzo lubię kremy w tubkach, uważam że takie opakowania są o wiele bardziej higieniczne i praktyczne niż słoiczki. Zapach kremu jest dość intensywny, ale na szczęście niezbyt drażniący.

Skład na moim opakowaniu kompletnie inny niż podany powyżej w zgłoszeniu, tubka wyglada też nico inaczej(nowasza wersja):
Aqua, Paraffinum Liquidum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Laureth-7, D-Panthenol, Calcium Lactate, Allantoin, Daizolinidyl Urea, Methylparaben, Porpylparaben, Parfum, Citronellol

Jak widać parabeny są obecne....

bardzo dobry

dla mnie bardzo dobry krem do twarzy zarówno na dzień-pod makijaż jak i na noc.nie mam jakichś problemów ze skórą,ale nie lubię kremów tłustych albo które tłustymi z deklaracji na opakowaniu miały nie być a buzia po nich strasznie błyszczy(jak np. kremy AA)
atw antystes ma bardzo delikatny zapach,a teraz produkują go w innym opakowaniu.
polecam!

Używam tego produktu od:2miesięcy

dla uczuleniowców

Ogólnie nie mogę dłużej stosować żadnego kremu, w każdym jest coś co mnie uczula najdalej po tygodniu. Kiedy kupowałam Antystres, krem łagodzący uwierzyłam w słowa osoby,która mi go sprzedała, że jest dobry dla każdego, kto mówi, że wszystkie kremy go uczulają. Święta racja, jest lekki, nie pozostaje na skórze, wchłania się szybko i łagodzi moje podrażnienia i alergię.

Używam tego produktu od: 1 roku

Konturowanie Smashbox

słabo nawilża

Bardzo lubię kosmetyki firmy A.T.W. za ich niewielkie składy, dzięki którym nic mnie nigdy nie podrażnia. Kremy na naczynka tej firmy są moim KWC.

Z serią Antystres miałam po raz pierwszy do czynienia. Na opakowaniu jest napisane, że krem ten "doskonale nawilża i natłuszcza", więc spodziewałam się gęstej konsystencji i tłustej warstewki po aplikacji (skoro miał natłuszczać :rolleyes: ) i napoczęłam go zimą.

I cóż się okazało - krem ma delikatną śmietankową konsystencję, nie pozostawia tłustej powłoczki, w miarę szybko się wchłania, nawilża niestety średnio. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej i czułam niedosyt nawilżenia. Po godzinie czy dwóch skóra prosiła o dokładkę. Zauważyłam, że krem niestety trochę mnie zapychał (parafina i izoparafina na początku składu :( ), więc musiałam go sobie odpowiednio dozować.

Z uwagi na słabe właściwości nawilżająco-odżywcze krem nadaje się raczej na dzień niż na noc. Po wieczornym zaaplikowaniu go sobie budziłam się rano z nieprzyjenym uczuciem ściągnięcia.

Ale na plus trzeba mu przyznać właściwości łagodzące. Po męczącym dniu, kiedy przychodziłam do domu i zmywałam makijaż, ten krem faktycznie lekko uspokajał skórę, delikatnie łagodził zaczerwienienie.

Raczej dla niewymagających cer.

Używam tego produktu od: grudnia

Łagodny.

Bardzo dobry krem.
Łatwo się rozprowadza po skórze, optymalnie nawilża, ma łagodny zapach i wygodny pojemnik.
Produkty nie są testowane na zwierzętach i wykorzystują naturalne składniki a sam produkt chroni przed filtrami UV co jest ważne.
Minus za mało atrakcyjne opakowania, ale to już drobiazg.
Dobry produkt dla osób z normalną cerą.
Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiące (pół roku temu)

BARDZO OK!

Krem idealny na zimę dla wrazliwców jak ja. Delikatnie natłuszcza i napina skórę, sprawia że ma ładny koloryt. Mnie nic a nic nie podrażnia. Usłyszałam nawet komplement, że mam ładną cerę. Rzeczywiście jest jakby uspokojona i wypoczęta. Bardzo ładnie pachnie i jest taniutki. Jestem mu wierna w porze jesienno-zimowej od jego pojawienia się w katalogu atw. W okresie grzewczym uzywam również na noc i nie mam rano żadnych niespodzianek na skórze. MI ODPOWIADA.

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: sporo

kupie go jeszcze raz:D

to jest pierwszy kosmtyk atw ktory kupilam:D i jest bardzo zadowolona:D idealnie nawilzona twarz (mam skóre na twarzy mieszaną i ten krem idealnie pasuje... inne kremy do suchej byly za tluste a te do tlustej wysuszaly i ta sucha i ta przetluszczona skore...) pieknie pachnie... chyba z tego powodu duzo go uzywam...

teraz kupie sobie jeszcze do kompletu mleczko+tonik

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1 i zuzylam tak z 2/3

tak!

Nigdy nie miałam doczynienia z firmą ATW. Pierwszy raz dostrzegłam ją u cioci mojego chlopaka.. i własnie był to ten krem..
Wypróbowałam go pare razy pod rząd i moja skóra jakby się rozświetliła..taka zdrowa się wydawała.
Nie uczulił mnie,a niestety często mam niespodzianki po niektórych kosmetykach.
Myślę,że na stres głownie działa śliczny ,kojący zapach..bardzo mi się podoba.
Kremik łatwo i szybko się wchłania,nie zatyka porów i nadaje się pod podkład.
Spodobał mi się-kupiłam własne opakowanie.
Cena-przeciętna. w porządku.

Naprawdę odstresowuje ;-)

to moj pierwszy kosmetyk ATW, i wydaje mi się że zostanę stałą klientką.
Krem dostałam drogą wymiany na targowisku :-) Mam suchą/normalną cerę.
Słicznie pachnie, ładnie sie wchłania, nie kłóci się z podkladami, lekko chłodzi-chociaż nie ma alkoholu w składzie. Ma kremowo-żelową konsystencję.

jest ok

rozprowadzalam kiedys te kosmetyki, sama tego kremu akurat nie uzywalam, ale mojej mamie sprawilam na prezent cala serie., byla bardzo zadowolona, wogole moje wszystkie kilentki byly zachwycone ta seria zwlaszcza te co pracowaly w biurach lub nawet te co palily papierosy chwalily serie i ten krem wiec w ich imieni sie tu wypowiadam .

polecam

nawilża,nie podrażnia skóry,dobrze sie wchlania,zapach móglby być ladniejszy