Anytime (EDP)

Anytime (EDP)

Jackpot "Anytime" to romantyczność, prostota, niezależność i świeżość. To przyjazne podejście, to bycie sobą i spełnianie marzenia o życiu w harmonii i radości. Kobieta Jackpota czerpie inspirację z czystości skandynawskiej natury. Esencją nowego zapachu są więc znowu kwiaty - rozkwitają w nucie serca i poprzez ekspresję żywych barw. Nowy zapach Jackpot "Anytime" powstał z myślą o dynamicznych i intrygujących młodych kobietach, potrafiących czerpać z życia radość.

Anytime - uśmiech na każdą okazję.

Uwagę przyciąga intensywna kolorystyka opakowania, wierna stylistyce znanych dotychczas w Polsce produktów marki Jackpot. Modelka Jackpota figlarnie zdmuchuje z dłoni płatki kwiatów, zachęcając do doświadczenia słodkiej świeżości - w każdym miejscu i w każdym momencie.

Górna nuta to świeża kompozycja sycylijskich cytryn, bergamotki oraz słodyczy tropikalnych ananasów. Akcent melona i jabłek nadaje temu intrygującemu zapachowi nutę morską.

Następnie rozwija się bukiet delikatnych zapachów róż, jaśminu i magnolii, tworząc serce tej ponadczasowej, eleganckiej kompozycji.

Wyszukane połączenie drzewa sandałowego i różanego obejmuje bogatą nutę bazową, a bursztyn i piżmo stanowią stonowane wykończenie tego trwałego zapachu.

Nuta głowy lekka, orientalna: cytryna, bergamotka, czarna porzeczka, melon, jabłko, ananas.

Nuta serca bogata kwiatowa: róża, jaśmin, peonia, lilia, magnolia.

Nuta bazy drzewna, brzoskwiniowo-malinowa: brzoskwinia, drzewo sandałowe, palisander, palczatka, malina, bursztyn, piżmo.

Cena: 140 zł / 30 ml, 170 zł / 50 ml

wspomnienia ......

Wygrałam Anytime w jakimś konkursie:D Całe 50 ml:D Przepiękny zapach, wiosenny, kuszący. Czułam się w nim elegancko, wytwornie. Poznawszy jego cenę, używałam go niezwykle oszczędnie. Pamiętam, że zwracał uwagę otoczenia... Ech :) Trwałość była średnia, ale mnie to nie przeszkadzało.

Używam tego produktu od: używałam w 2005 roku od czerwca
Ilość zużytych opakowań: tylko jedno :(

dla tych co lubia kwiaty

Jedyną wadą tych perfum jest to, że po 2 czy 3 godzinach ich juz nie czuć. Proponuje psikać włosy bądź za uszami. Wtedy jakikolwiek zapach utrzyma sie dłużej ... no chyba ze bedziecie na basenie.
Zapach jest lekko kwiatowy .. czuc trochę cytrynki :)
Polecam ale tylko tym co lubią kwiaty :D

Używam tego produktu od: używałam do końca 1-ego opakowania
Ilość zużytych opakowań: jedno :D

Raczej nie

Podoba mi sie reklama oraz flakonik tego zapachu. Niestety nic wiecej. Moze nie jest to zly zapach, ale malo wyrafinowany, niezbyt oryginalny. Niby zwiewny, kwiatowo-owocowy, ale troche drazni nos. Oczywiscie znika ze skory z predkoscia swiatla...