Tołpa, Huminea Hydrativ, Krem-żel do mycia twarzy i oczu

Tołpa, Huminea Hydrativ, Krem-żel do mycia twarzy i oczu

Żel przeznaczony do mycia skóry odwodnionej i podrażnionej. Preparat skutecznie oczyszczający skórę twarzy i oczu z makijażu i zanieczyszczeń. Zawarty w preparacie humino-kompleks TOŁPA® poprawia stan i kondycję skóry. Dzięki zawartości kompleksu biopolimerowego, alantoiny i d-pantenolu preparat łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz działa nawadniająco. Wspomaga proces regeneracji naskórka pozostawiając uczucie odprężenia i gładkości. Odprężająco-relaksujący kompleks ekstraktów roślinnych łagodzi napięcie i stres skóry. Stosowany rano i wieczorem zapewnia dokładne, komfortowe oczyszczanie skóry nie pozostawiając uczucia ściągnięcia.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Propylene Glycol, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone (and) Caprylic/Capri Triglyceride, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Carbomer, Peat Extract, Water (and) Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract (and) Saccharomyces Cerevisiae Extract (and) Sodium Hyaluronate, Dicaprylyl Ether, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol (and) Centaurea Cyanus Flower Extract, Propylene Glycol (and) Melissa Officinalis Leaf Extract, Propylene Glycol (and) Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Propylene Glycol (and) Tilia Cordata Flower Extract, PEG-40 Glyceryl Cocoate (and) Sodium Coceth Sulfate, Allantoin, Panthenol, Propylene Glycol (and) Water (and) Nymphaea Alba Flower Extract, Sodium Hydroxide, Parfum (Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxyaldehyde, Buthylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone), Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

• Aqua,
  • Ethylhexyl Palmitate,
  • Glycerin,
  • Propylene Glycol,
  • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone (and) Caprylic/Capri Triglyceride,
  • Pentaerythrityl Tetracaprylate / Tetracaprate,
  • Ca rbomer,
  • Peat Extract,
  • Water (and) Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract (and) Saccharomyces Cerevisiae Extract (and) Sodium Hyaluronate,
  • Dicaprylyl Et-her,
  • Methylparaben,
  • P ropylparaben,
  • 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Badziewie

Dawno nie miałam aż tak kiepskiego produktu.

Zacznę od jego słabej wydajności- na jedno mycie trzeba użyć sporo produktu, mniej więcej 2 razy tyle ile przy używanym ostatnio przeze mnie olejku Ziaji.

Poza tym ten żel po prostu słabo myje, a więc nie spelnia swojej podstawowej funkcji !!!! Źle oczyszcza- po zmyciu twarzy płynem micelarnym, zawsze jeszcze doczyszczam twarz żelem. Po użyciu micela, a następnie tego żelu, niejednokrotnie na ręczniku zostawały mi ślady po niezmytym makijażu.

Dodatkowo zostawia na twarzy jakby tłusty film. Żadnego nawilżenia i odprężenia nie ma.

Na plus, że nie uczulił, nei sciągnął i nie podrażnił, ale to zdecydowanie za mało (w zasadzie to powinna być norma).

Stosunek jakości do ceny to jakiś skandal !

Ilość zużytych opakowań: jedno i następnych nie planuje

Najgorszy z żeli Tołpy

Bardzo lubię żele Tołpy do mycia twarzy , ale ten to jakaś pomyłka.
\\nMa okropną, tłustawą konsystencję, w ogóle się nie pieni, mam wrażenie że w ogóle nie myje. Twarz po jego użyciu jest tłustawa i lepkawa, wydaje się brudniejsza niż przed myciem.
\\nNa początku myślałam, że ten efekt "otłuszczenia" przełoży się na nawilżenie skóry, ale nic z tego.
\\nDrażni mnie też jego mdlący zapach, który długo utrzymuje się w tłustej warstwie jaka pozostaje na twarzy.
\\n

rozczarował mnie

Kosmetyki Tołpa cieszą się moim zaufaniem, ale niestety ten żel zupełnie nie spełnił moich oczekiwań:

+ma lekką konsystencję
+bardzo wydajny, niewielka ilość starcza na umycie całej twarzy
+usuwa wągry

-niestety skóra jest za bardzo ściągnięta po użyciu
-wysuszał skórę
-do demakijażu się nie sprawdza i podrażnia oczy lub nozdrza
-moja twarz była lekko podrażniona i zaczerwieniona po użyciu, ale uznałam jednak, że to skutek "oczyszczania".

Musiałam zrezygnować ze stosowania żelu, gdy po regularnym stosowaniu (rano i wieczorem) na twarzy zaczęły przybywać wypryski i pryszcze, a ten żel kompletnie sobie z tym nie radził. Odniosłam wrażenie, że bardziej sprzyja ich rozwojowi. W chwili, gdy przestałam używać tego żelu, a zastąpiłam innym- problem zniknął.

Manicure - gradientowe kropki

porażka

Skusiłam się na ten produkt z powodu promocji w superPharm, nie mialam czasu na studiowanie etykiet, a produkty Tołpa zawsze kojarzyły mi się z kosmetykami naturalnymi. Po pierwszym użyciu okazało się ze ten \'zel krem\' jest naładowany silikonami, które pozostawiają na twarzy tlusty film, który moze dawac zludne poczucie nawilzenia skory. Nie oczyszcza skory, nawet nie zmywa makijazu tylko rozmazuje go po calej twarzy. Poza tym ok - konsystencja, zapach w porządku, ale co z tego, skoro produkt nie dosc ze nie spelnia swojej roli to przypuszczam ze moze narobic szkod ta zawartościa silikonow. Po uzyciu twarz zaczerwieniona, sciagnięta, uwrazliwiona. W dodatku jest dosc drogi.

Używam tego produktu od: tygodnia

Krem-żel wspaniały.

Do tej pory byłam zwolenniczką pianek do oczyszczania twarzy, jednak będąc w \'nagłej potrzebie\' postanowiłam zaopatrzyć się w ten właśnie produkt. Wcześniejsze doświadczenie z żelem do mycia twarzy Clean&Clear Morning Energy zmasakrowało mi buźkę do tego stopnia, że musiałam szukać czegoś delikatnego i nawilżającego, aby choć trochę naprawić szkody. Produkt kupiłam w promocji za 15,59 i była to trafna decyzja!

+ Dokładnie oczyszcza twarz i oczy z makijażu, bez problemu usuwa wszystko nawet z użyciem małej ilości produktu (u mnie działa bez zarzutu, nie wiem skąd te negatywne opinie dot. oczyszczania pod spodem)
+ Przyjemna, kremowa konsystencja
+ PRZEPIĘKNY zapach
+ eleganckie i praktyczne opakowanie
+ Nie podrażnia skóry i zostawia ją gładką, matową i nawilżoną

- Cena bez promocji dość wysoka (w promocji OK)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 1

bardzo dobry

Plusy:
-nie podrażnia, hypoalergiczny
-piękny delikatny zapach
-dobrze oczyszcza skórę
-zostawia przyjemny film na skórze zapobiegający wysuszeniu skóry
-delikatna aksamitna konsystencja

Minusy:
-mała wydajność
-cena choć warto czekać na promocje
- małe zastrzeżenie co do opakowania, jest za miękkie i jak się je zbyt mocno naciśnie to wypływa zbyt dużo żelu

byłby moim Kwc bo nie ma SlS, jednak ma silikon i parabeny niestety

Używam tego produktu od: w trakcie

nie jestem z niego zadowolona

Zel kupilam ze wzgledu na koniecznosc nawilzania cery podczas leczenia dermatologicznego. I coz, zawiodlam sie, poniewaz nie spelnia on swojej glownej funkcji - nie oczyszcza dobrze skory! Zeby osiagnac jakikolwiek efekt, trzeba uzyc naprawde duzo kosmetyku, a i tak potem trzeba oczyscic twarz np plynem micelarnym. Nie podraznia, nie wysusza,ale to za mało. Nie polecam

Używam tego produktu od:uzywalam ok 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/3?

Polecam cerom suchym

Na wstepie chcialam zaznaczyc, ze uwazam, ze zel jest bardzo dobry. Nie wysuszyl cery, zapach jest dyskretny i przyjemny (w ogole mnie nie draznil przez caly czas stosowania, po zastosowaniu skora byla delikatnie odswiezona oraz nawilzona. Zero uczucia sciagniecia, skora bardzo delikatna w dotyku. Czasem mialam jednak wrazenie, ze przez to, ze zel jest taki delikatny nie do konca radzil sobie z dokladnym oczyszczaniem buzi. Nie nadaje sie do demakijazu ;)

Niestety, dlugofalowe efekty stosowania wykluczaja zebym kupila go ponownie :( sadzilam, ze trojglicerydy w zelu nie odbija sie negatywnie na skorze... jakze sie mylilam! Zapchal mi pory nawet na policzkach, gdzie skore mam sucha, wrazliwa, sklonna do naczynek. Skora jest nierowna, cala w takich malutkich grudkach.

Ale ogolnie polecam jesli ktos nie jest wrazliwy na CCT!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

dla wrażliwców

Żel przede wszystkim nie zawiera SLS, za co duży plus. Nie pieni się przez to, ale mi to nie przeszkadza. Ma miły, kwiatowy zapach, bardzo przyjemny. Dobrze rozprowadza się po twarzy, radzi sobie z lekkim makijażem, chociaż lepiej zrobić wcześniej demakijaż oczu.
Jest bardzo delikatny. Nie podrażnia, nie wysusza. Używając go miałam wrażenie, że to nie żel, a krem do smarowania twarzy;) Jest super delikatny. Zwykle używam bardziej oczyszczających żeli, ale wtedy potrzebowałam czegoś co nie pogorszy stanu mojej zmaltretowanej zimą cery.
Jednak jest wprost niesamowicie niewydajny, starczył mi ledwo na miesiąc! Nie używałam go dużo, raczej oszczędnie. Nigdy nie zużyłam tak szybko żelu do mycia twarzy. Do tego jest trudno dostępny, a przy tej wydajności musiałabym hurtowo zamawiać go z internetu.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Zawiodłam się

Sprawdzi się zapewne latem, podczas wakacji, gdy nie stosujemy makojażu. Na pewno nie wysuszy, nie pdorażni i nie uczuli - to niewątpliwe plusy.
Wielkim minusem jak dla mnie jest to, że niestety nie radzi sobie z usuwaniem makijażu :(
Poza tym jest mało wydajny...
Trzeba go dość sporo użyć, aby uzyskac jako taki efekt oczyszczenia. NIe pieni się - dla mnie to nei minus

Używam tego produktu od:4-5 tygodni

same plusy

Rewelacja !
Mam wrażliwą suchą cerę a ten żel nie podrażnia ,doskonale nawilża i jeszcze bardzo ładnie delikatnie pachnie dodatkowo jest bardzo wydajny
Godny polecenia

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bosko nawilża!

Zaczne od plusów:
- najlepsze nawilżenie na jakie kiedkolwiek trafiłam w żelu do mycia twarzy! Problem napiętej skóry i "skórek" zniknął:)
- boski zapach, jak juz ktos napisał, uzależniający:)

teraz minusy:
- nie zmywa makinażu WCALE, więc trzeba wcześniej uzyć mleczka
- niska wydajność.. starczył na miesiąc:(

Nie mniej jednak na pewno go kupię, bo zalety dla mnie przeważają:)