3w1 żel myjący + peeling + maseczka

3w1 żel myjący + peeling + maseczka

3w1 Żel myjący + peeling + maseczka to wielofunkcyjny preparat do stosowania 2-3 razy w tygodniu jako intensywny sposób na oczyszczenie i wygładzenie skóry. Głęboko złuszcza i odblokowuje pory, pozostawiając skórę czystą, świeżą i matową. Profesjonalne kosmetyki Selfie Project są bogate w naturalne, botaniczne składniki aktywne polecane w pielęgnacji młodej cery. Węgiel Bio-Aktywny- odkrycie w walce z niedoskonałościami! Działa antybakteryjnie. Pochłania zanieczyszczenia, zwęża i oczyszcza pory. Mineralna Glinka Kaolin dogłębnie oczyszcza i reguluje wydzielanie sebum. Wymiata ze skóry toksyny, remineralizuje ją i przynosi odprężenie. Zmielone Pestki Moreli zapewniają skórze naturalny głęboko oczyszczający peeling: usuwają nagromadzone martwe komórki naskórka, odblokowują pory i wygładzają skórę, która staje się aksamitna w dotyku.

odświeżające
w tubie
>100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Kaolin, Glycerin, Prunus Armeniaca Seed Powder, Pumice, Methylpropanediol, Charcoal Powder, Cymbopogon Flexuosus (Lemongrass) Oil, Menthyl Lactate, Allantoin, Cocamidopropyl Betaine, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Diazolidinyl Urea, Citric Acid

Zadowalający

Kupiłam go skuszona ceną na promocji i muszę powiedzieć ,że jestem bardzo zadowolona. Peeling skutecznie złuszcza i zapobiega niedoskonałością, Nie zauważyłam jednak jego matującego efektu. Według mnie produkt najlepiej sprawdza się w formie maski i wtedy jego działanie jest najlepsze. Jako peeling jest taki w sam raz, skutecznie usuwa martwy naskórek bez uczucia bolesnego zdzierania.

Super!

Kupiłam to niedawno, jako zamiennik innego produktu tego typu i jestem zachwycona. Używam tego tylko jako maseczki. Dokładnie oczyszcza i super odświeża. Cena nie jest wygórowana, więc warto kupić:)

Super!

Używam go kilka razy w tygodniu, głównie jako peeling lub maseczkę. Ma delikatny zapach, super oczyszcza. Nie wysusza skóry i nie podrażnia. Bałam się trochę go używać, kiedy przeczytałam, że zawiera glinkę, którą moja cera nie za bardzo toleruje. Po pierwszym użyciu moje obawy minęły. Jest świetny!

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Mega oczyszczenie na 3 sposoby

Na samym początku zaznaczam że mam cera tłustą i nieraz wychodzą mi jakieś niespodzianki. Ten produkt świetnie reaguje na moją cere.

dla mnie BOMBA ! :) Polecam wypróbować.

Nie dla skóry suchej i wrażliwej :/

Plusy ( + )
- wygładza
- złuszcza
- ładnie pachnie
- cena
- wydajność
- oczyszcza

Minusy ( - )
- nie dla suchej i wrażliwej
- podrażnia

:>

Kupiłam ją z lekką obawą, bo nowa firma.. Nie miałam za bardzo gdzie znaleźć jakieś porady co do produktu. Zaryzykowałam i był to dobry zakup.
Tuba jest wydajna i działa. Pomaga przy problematycznej skórze. Żaden produkt sam w sobie nie jest cudem. Na wygląd i kondycję skóry przypada kilka czynników. Najważniejszy to dieta. Produkt nie zadziała jeśli non stop na nowo zabrudzamy naszą cerę, dobre nawilżenie i wyrównanie ph po myciu (tonikiem) także jest bardzo istotne.
Z drobinkami daje się odczuć lekki ścieraczek.

PIĘKNY ZAPACH

Produkt spełnia moje oczekiwania. Zachwyca zapachem, który uwodzi. Plusem jest jego funkcjonalność (3w1). Jednakże najbardziej do gustu przypadł mi jako peeling. Kupiłabym ponownie.

cera trądzikowa/tłusta/mieszana

zalety:
- nie przypominam sobie
wady:
- dla mnie nie spełnia obietnic producenta
- ostre drobinki
- mega podrażnia wręcz pozostawia bolącą skórę
- nie dla codziennego stosowania

Zdzierak

Jako peeling: pestki moreli są bardzo ostre, jest to jeden z moich najlepszych i najmocniej zdzierajacych peelingów. Pozostawia skórę bardzo gładką i czerwoną ;)
Jako maseczka:Faktycznie, chwilę po nałożeniu jest uczucie pieczenia, ale szybko mija. Po zmyciu buzia jest gładka, nawilżona i matowa.
Jako żel: w sumie to tego produktu nie da się chyba stosować jako sam żel, bo chcąc nie chcąc peelingujemy też twarz, tak więc działanie jak przy peelingu.

Podsumowując jest to dobry produkt, bardzo dobrze usuwa martwy naskórek i wygładza twarz. Nie polecałabym go cerom wrażliwym i trądzikowym z ropnymi zmianami. Nie do stosowania 2x dziennie, najwyżej raz, wieczorem. Jego cena to ok. 15 zł, tubka jest zabezpieczona przed otwarciem, ale zauważyłam, że nie jest całkowicie wypełniona produktem.

Dobry zdzierak

Jeśli ktoś używał peelingu morelowego z St Ives, to zauważy do niego podobieństwa. Ja uwielbiałam tamten peeling, więc ten też mnie zadowala.

To mocny zdzierak, na pewno nie dla delikatnych, wrażliwych skór. Przyjemnie drapie, a cera jest po nim gładka i rozjaśniona. Nie nadaje się do użytku codziennego, ale 2x w tygodniu jak najbardziej. Moich głębokich wągrów nie usuwa i nie spłyca, ale reszta twarzy jest wygładzona.

Nie stosowałam jako maseczkę, ale na pewno tak go jeszcze spróbuję.

Całkiem, całkiem

Za tę cenę nie spodziewałam się cudów, ale całkiem dobrze sobie radzi. Fajnie zdziera, po zmyciu czuć, że skóra faktycznie jest gładka i czysta. Jedynym minusem jest dla mnie jego konsystencja, jak dla mnie zbyt wodnista, przez to mam wrażenie jakbym trafiła na jakiś felerny egzemplarz, bo dosłownie leje się po twarzy

HIT!

Długo zbierałam się by wreszcie kupić jakiś peeling, ale jakoś nic mi nie pasowało. Wreszcie podirytowana chwyciłam pierwszy który wpadł mi w oczy i kupiłam. Byłam troszkę sceptycznie nastawiona, bo ani firma nie znana ani też nie sprawdzałam żadnych opinii.
Jestem mega zadowolona! Bardzo fajny w użyciu, przyjemny zapach i na prawdę dobrze działa. Po użyciu czuję, że moja twarz jest na prawdę oczyszczona. Jedynym minusem jest mała dostępność. Produkt warty wypróbowania, bardzo polecam