French Manicure (Samoprzylepne naklejki)

French Manicure (Samoprzylepne naklejki)

Pojemność 320 szt

320 pasków ochronnych, dzięki którym francuski manicure może wykonać każdy. Szablony zapewniają perfekcyjne wykonanie french manicuru.

inne

nie potrzebne

Naklejki do zrobienia frenchu są zbędne. Owszem, są cienkie i dobrze się lepią i odklejają i czasem mogą pomagać w zrobieniu ładnych białych kresek, ale sadze ze każdy potrafi zrobić sobie french bez pasków i w niektórych przypadkach wyjdzie on zdecydowanie lepiej niż z pomoca naklejek. Często po odklejeniu tych pasków lakier mimo ze jest wyschnięty unosi się do góry i pozostaje nie ładna warstwa frenchu. Nie polecam, szkoda pieniędzy i czasu na męczenie się z naklejaniem odklejaniem, itp.

Nie polecam

W moim przypadku paseczki do manicure bardziej mi przeszkodziły w jego wykonaniu niż pomogły. Nie mogłam dokładnie pomalować paznokci, gdyż cały czas się odklejały. Poza tym ich kształt faktycznie troszkę nie pasuje. Wróciłam więc do robienia french manirure od ręki ... i wychodzi nienajgorzej:). W każdym razie do paseczków nie wrócę bo są bezużyteczne.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Kiepskie

To były moje pierwsze paseczki do manicureu i żałuję,że wogóle wydałam na nie tę ponad złotówkę.Niby to grosze,ale już nawet nie o to chodzi,ale poprostu dla mnie mają kosmiczny kształt.Żeby paznokcie były pomalowane półkoliście trzeba malować sobie od ręki bo te paseczki trzebaby chyba umieścić w połowie paznokcia.Nie podobają mi się.Poza tym klej słabo trzyma.Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zużyłam parę paseczkó

Manicure - velvet nails

Półokrągłe końcówki pazur

Miałam paski do Frencha, nie wiem czy to był właśnie ten zestaw, ale napewno ta firma, więc paski te same. Byłam z nich bardzo zadowolona. Mają idealny kształt, taki jak powinien być, a nie jakiś kwadratowy.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...