Pollena-Ewa, Eva Natura Len, Żel do włosów z biokompleksem i filtrami UV

Pollena-Ewa, Eva Natura Len, Żel do włosów z biokompleksem i filtrami UV

Zawiera Biokompleks lniany - źródło cennych dla włosów substancji biologicznie czynnych, protein i witamin A, B, E i F. Obecne w żelu filtry przeciwsłoneczne chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV i innych czynników zewnętrznych. Żel łatwo rozprowadza się na włosach, nie obciąża ich i nie skleja. Usztywnia i doskonale utrwala każdą fryzurę. Nadaje włosom piękny połysk, pielęgnuje je i nawilża oraz zapobiega ich elektryzowaniu się. Daje możliwość uzyskania różnych stylów uczesania w zależności od sposobu użycia.

Ta woda to nie żel!!!!!

Porażka na całej linii!!! Wodnista konsystencja, nie pomaga trzęsienie ani podrzucanie:( ( Chociaż nie przeterminowany) Nie działa nic. No bo jak na wodzie sobie ułożysz fryzurę, to też Ci się nie utrzyma:/ Nie działa nawet przez minutę!!! Zapachu to to nie ma wcale:( Cena za wysoka stanowczo jak na taki badziew:( Wogóle do niczego. stoi na pólce i się kurzy:(
Dawałam mu szanse i raz wlałam sobie na głowe połowe tego paskudztwa i nic:( Nic nie zadziałał!! W małej ilości też nie to ja już nie wiem:/