Natural Glow Daily Moisturizer (Balsam brązująco-nawilżający)

Natural Glow Daily Moisturizer (Balsam brązująco-nawilżający)

Balsam pomaga uzyskać delikatną opaleniznę przy okazji codziennego nawilżania. Zawiera substancje nawilżające i niewielką ilość DHA i Erythrulose (składnik brązujący, który z reguły nie jest dodawany do zwykłych, tańszych samoopalaczy) dzięki czemu uzyskana opalenizna nie jest pomarańczowa, a zdrowo i naturalnie wygladająca. Zauważalna różnica w kolorycie skóry już po tygodniu używania balsamu. Idealny dla jasnej i średniej karnacji (dostępny w dwóch odcieniach).
Produkt nie testowany na zwierzętach.

balsamy
zapachowa
w tubie
Struktura
lekkie
lotion
100 – 250ml

Niezły

Całkiem fajny balsam... używam go od czasu do czasu głównie do moich kredowo białych nóg ;) po kilku aplikacjach nabierają ładnego kolorku, bez smug i plam, chociaż w miejscach takich jak kolana trzeba jednak uważać, bo lubią się zrobić ciemniejsze... skóra po balsamie jest dobrze nawilżona i miła w dotyku, ale mógłby się lepiej wchłaniać i ten zapach... oj bardzo mnie drażni...

Używam tego produktu od: rok?

bardzo dobry :)

Bardzo fajny produkt. Opala delikatnie ale na brązowo. Dość dobrze nawilża, rozprowadza się doskonale, równo i bez smug. Jest wydajny. Schodzi bezproblemowo. Faktycznie zawiera erytrulozę, która zabarwia skórę na brazowo i nie wytwarza charakterystycznego samoopalaczowego smrodku ale w tym przypadku niestety pomieszano ją ze zwykłym DHA i smrodek jest choć może nie jest straszny.
Polecam wszystkim podróżującym do Usa, warto kupić bo jest niedrogi (ok 9$) a efekt jest bardzo, bardzo ładny.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 tuby

Ciekawa alternatywa

Zachecona pozytywnymi opiniami, ktore znalazlam na internecie, postanowilam zaopatrzyc sie w ten produkt. Dlugo nie moglam go znalezc, poniewaz w rekordowym tempie znikal z polek. Natrafilam w koncu w Target, ostatnio pojawil sie rowniez w duzych ilosciach w Walgreens. Jako ze nie jestem zbyt sprawna w nakladaniu samoopalaczy, Natural Glow przywitalam z radoscia. :)

Produkt jest latwy w aplikacji, pachnie znosnie i po kilku dniach nadaje ladny koloryt skorze. Moja wersja jest do lasnej skory, znajoma poleca mi te druga, ktora podobno daje ciemniejszy efekt. Zamierzam go sprobowac, narazie jesnak moj balsam daje efekt, jak w nazwie, natural glow bardziej niz opalenizny z kalifornijskiej plazy. :) Wyglada bardzo zdrowo i naturalnie, co mi odpowiada. Jedyny minus taki, ze nierownomiernie schodzi. Mialam na rekach zabawne ciemniejsze plamy, ktore jednak mozna potraktowac peelingiem.

Podsumowaujac, ciekawy produkt. polecam sproboewac choc raz i przekonac sie na wlasnej skorze.