Garnier Fructis Style, Spray micro-fixant Extra Forte (Lakier do włosów szybkoschnący - bardzo mocny)

Według producenta lakier utrwala włosy przez cały dzień. Dzięki swojej mikrodyfuzyjnej formule doskonale się rozprowadza, nie sklejając przy tym włosów. Natychmiast wysycha, pozostawiając fryzurę doskonale ułożoną.

Cena: ok. 11-14 zł / 250 ml

ulubiony

Kupiłam go, bo był po 7 zł w Rossmanie, tylko że mam tą nowszą wersję, kolor czarny. Szukałam lakieru, który dobrze by utrwalił codziennie tapirowanie, i nie sklejał włosów. I własnie taki znalazłam. Nie dosc ze nie skleja włosów i dobrze utrwala to jeszcze super pachnie takimi owocami. Polecam

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:troche pierwszego

nigdy więcej!!

uważam, że firma Garnier ma dobre kosmetyki (farby, maski do włosów, szmpony), dlatego też zdecydowałam się na zakup lakieru ich produkcji. Jednak zaraz po pierwszym uzyciu go znienawidziłam. Nigdy nie używałam tak beznadziejnego lakieru. Nie utrwala fryzury w żaden sposób, a chyba taka jego rola. Schnie, jak każdy inny.

Nigdy więcej go nie kupię.
Nie polecam go nikomu!!Używam tego produktu od: ---

Bardzo dobry

Dla mnie świetny- zwłaszcza seria specjalna o ślicznym zapachu. Dobrze utrwala, fryzura długo utrzymuje się bez poprawek, a równocześnie jest miękka i naturalna.

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:kilka

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

świetny

lakier podkradam nieraz mamie jak fajnie mi sie grzywka ułoży,lub jest braydka pogoda a chce zeby wlosy mi sie nieposkręcały a grzywka zepsuła. pięknie pachnie..bo na inne lakiery mam alergie nawet nieuzywając ich tylko je czując. nie skleja włosów ,szybko schnie.. włosy są utrawalone ale w dotyku wogole tego nie czuć, wyglądaja jak nietknięte ,są mięciutkie.deszcz wichura nie straszne włosom spryskanym tym cudem:)

Używam tego produktu od:3miesięcy

okropieństwo

Koszmar nie lakier. W moim przypadku zadna obietnica producenta nie została spełniona; lakier wcale nie jest szybkoschnący - wysycha jak kazdy inny lakier, nie utrwala włosów przez cały dzień, a tym bardziej mocno. Włosów wprawdzie nie skleja, ale tylko dlatego ze nawet nie utrwala porzadnie. Aby uzyskać 'jakiś' efekt utrwalenia trzeba wypsikać na włosy nie byle ile. Jedyną jego zaletą jest bardzo przyjemny zapach, który dodatkowo nie należy do "dusicieli". Poza tym lakier pozostawia na włosach białe kropelki, co na czarnych włosach wygląda jak coś łupieżopodobnego i co w dodatku trudno zmyć z głowy nawet poprzez dwukrotne 'szorowanie' włosów podczas jednego mycia! Ogólnie jest to najgorszy lakier jakiego używałam, wiecej nie kupię :(