Body Line, Balsam do ciała Len+Aloes+Rumianek

Body Line, Balsam do ciała Len+Aloes+Rumianek

Balsam przeznaczony dla skóry wymagajacej codziennej pielęgnacji: wrażliwej, przesuszonej w każdym wieku oraz dojrzałej z objawami starzenia i obniżonej elastyczności.
Balsam intensywnie nawilża skórę i wzmacnia jej naturalny płaszcz ochronny. Prowitamina B-5 i alantoina regenerują i uelastyczniają naskórek. Kompleks NMF zapewnia przedłużone działanie nawilżające. Naturalne składniki roślinne pochodzące z lnu, rumianku i aloesu działają odżywczo i łagodząco. Skóra staje się aksamitnie gładka, nawilżona i elastyczna, zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych. Przyjemny zapach balsamu i jego delikatna konsystencja dostarczają uczucia komfortu i świeżości. Przebadany dermatologicznie.

nie jest żle

Używałam tego mleczka na zmianę z białą Niveą - i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazały się takie same. Może Anida ma inny zapach, ale już w kwesti lepienia czy nawilżenia - toż samo!
Mleczko średnio się wchłania, tzn. początkowa warstewka na skórze może irytować, jednak po jakimś czasie zanika. Skóra jest: odżywiona, a więc napięta i zadowolona. W tej kwestii nie mam zastrzeżeń.
Zdecydowanie można spróbować, bez fajerwerków, ale i bez rozczarowania.