Energy Beauty, Super połyskujący błyszczyk do ust

Energy Beauty, Super połyskujący błyszczyk do ust

Doskonała ozdoba kobiecych ust. Super połyskujący błyszczyk w 6-ciu apetycznych smakach: poziomka, jagoda, grapefruit, pomarańcza, wiśnia. Doskonale pielęgnuje i nawilża usta, nadaje im połysk oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki zawartości witaminy E i oleju z orzeszków makadamia błyszczyk wygładza i zmiękcza naskórek ust. Wygodne opakowanie w formie tubki z odpowiednią końcówką ułatwia bezpośrednią aplikację.

Cena: 7 zł / ? ml

Po prostu wisienka ;) ...

Wybrałam wiśniowy. Pachniał wiśnią, ale bardziej taką chemiczną, kojarzył mi się z gumą Hubba Bubba. Błyszczyk był taki różowy ze srebrnymi drobinkami, były trochę wyczuwalne na ustach. Fajnie nabłyszczał. Opakowanie poręczne, ale pamiętam, że błyszczyk chyba czasami się z niego wylewał.

Ale ogólnie mi się podobał :) .

Używam tego produktu od: dawna

Produkt na 3-

Kupiłam ten błyszczyk,bo szukałam czegoś ciekawego na lato,najlepiej owocowego.W Drogerii Natura trafiłam na błyszczyk Heana Energy Beauty w tubce.Spodobał mi się jasnoróżowy kolor i nie zauważyłam nawet drobinek.Po otworzeniu okazało się,że produkt pachnie słodko,owszem,ale nie owocowo i na pewno nie wiśniowo,bo taką wersję nabyłam.Na obrazku pokazana wiśnia jest czerwona,lecz naprawdę jest to jasny róż.Posiada wg mnie trochę za duży brokat ( srebrny ),ale na wakacje mogłam to wybaczyć...W moim przypadku znikomo nawilżał usta.Wargi nie kleją się,ale włosy niestety,więc trzeba uważać.Nie jest drogi i to fajny gadżet na wiosnę/lato.Odejmuję gwiazdkę,bo nie jest to coś nadzwyczajnego, mnie nie bardzo przypadł ten błyszczyk do ustu.Aktualny błyszczyk kupiłam w lipcu 2007
Zużyłam pół tubki i oddałam
Zapłaciłam:6.99 zł

Niezbyt dobry

Błyszczyk jkiepski. Nie podoba mi się jego smak, jest bardzo chemiczny, za to jest dosyć trwały. Taki zwyczajny błyszczyk, żadne cudo. Za tą cenę można nabyć fajniejsze.Używam tego produktu od:jest u mnie od roku i wciąż nie mogę go zużyć.
Ilość zużytych opakowań:jedno niepełne

Peeling do ciała

peeling piaskowy

Jak ja nie cierpie jakichkolwiek drobinek w błyszczyku!!! Ale przekonałam sie o tym dopiero dzięki temu...yyy...dzieki tej substancji imitujacej błyszczyk.
Nic praktycznie nie nawilza. Na ustach wcale apetycznie nie wyglada. Którko trzyma się na powierzchni ustnej (;) ) W smaku jest okropna.
Ogółem-nie znalazłam plusów.

PS. miałam wersje grejpfrutowa (taaa, dobrze,ze mi napisali, bo bym za nic w świecie się nie domysliła) i czasem, jak byłam w potrzebie, to zażywałam wariant wiśniowy (ale nie mój naturalnie)

Używam tego produktu od:uzywałam w zeszłym roku

Ochydek

Poszłam do drogerii natura z zamiarek kupienia kolejnego błyszczyka Eveline Happykiss(swoją drogą naprawdę rewelacyjny błyszczyk)ale,że nie było interesującego mnie samku wzięłam Hean w wersji jagodowej.Niestety nie był to zbyt trafny wybór bo błyszczyk okazał się kiepski.Drobinki w nim zawarte gryzą,są nie przyjemne-to tak jakby mieć piasek na ustach.Błyszczyk jest rzadki i nie nawilża,wręcz przeciwnie-ma tendencje do podsuszania.Jedyne jego zalety to dość przyjemny zapach i niska cena ale mimo tego nie kupię go ponownie,nie wiem też czy uda mi się zmęczyć tą tubkę do końca.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:męczę jedno

Bleee...

Ochydny smak. słabo trzyma się na wargach. jak nałoże więcej na usta to prowadzi do mdłości.

Ale jednak dobrze nabłyszcza i to chyba tylko jedna jego zaleta

Używam tego produktu od:kupiony 6 m-cy temu i tak leży nieuzywany w kosmetyczce
Ilość zużytych opakowań:1 i zaden wiecej

Rewelacja

Mam odcień 3-toffi.Bardzo delikatny kolorek,świetny zapach prawdziwych cukierków toffi,szkoda że ich smaku nie ma.Zapach naprawdę rewelacyjny,efekty pielęgnacyjne też są super,usteczka sa miękkie i gładkie.
Co mnie denerwuje to fakt,że kosmetyki Hean sa słabo dostępne,mogliby się bardziej postarać o dystrybucję.

bardzo dobry

Dostałam go w prezencie, i od początku mi się spodobał. Po pierwsze - zapach. Mam wersję grapeifrutową. Na ustach daje śliczny kolorek z mnóstwem mieniących się drobinek. Na dodatek, jest dość tani. Wydajny, trwałość typowa dla błyszczyków. Nie wiem, czy kupię go jeszcze raz, bo uwielbiam testować nowe produkty, a błyszczyków jest przecież tyyyyyyle ;)

18.05.06 - jednak odejmuję jedną gwiazdkę. po pewnym czasie smak stał się nie do wytrzymania. ale resztą wciąż jestem zachwycona :)

bdb

Błyszczyk w sumie ok.
Zalety:
-tani
-wydajny
-przyjemny zapach
-ładne kolory
-mieni sie mnóstwem drobinek
-ładnie prezentuje sie na ustach
Wady
-sztuczny,nie zaciekawy smak
-kleista konsystencja

zadowalający.

Kupiłam dlatego, że kolorek mi sie spodobał (nr 1, poziomka, chociaż kolor pomarańczowo-różowy) Szczególnie zachęcam do spróbowania dla świetnego zapachu, świeżo pomalowane usta pachna tak mocno, że osoba idąca obok czuje śliczny owocowy, niechemiczny aromat :). Wygodna tubka, aplikacja-ryjek. Smak, mimo zapewnień producenta, wcale nie owocowy. Mi to nie przeszkadza, bo nie lubie oblizywać ust gdy mam błyszczyk, a smak chemii czuć tylko przy dokładnym oblizaniu ust. Zawiera śliczne, malutkie, srebrne drobinki, podobne jak w błyszczyku "galaretka owocowa" Avonu. Trwałośc błyszczykowa, czyli przeciętna. Dzięki drobinkom efekt połysku utrzymuje sie jeszcze po wyschnięciu ust. Nie wysusza, można zaryzykować stwierdzenie, że pielegnuje i nawilża. Niedrogi, zapłaciłam 6,99 zł. Oceniam na 4 i pół gwiazdki, bo za ta cenę jest b. dobry. Gdy ktoś ma więcej kasy i wydaje więcej na błyszczyki to może nie bedzie zachwycony, ale dla przeciętnych uczennic o niewielkim kieszonkowym jest OK :).

ok.

Mam w chwili obecnej juz drugi. Nie pytajcie o 'smaki' bo nie wiem... ciezko stwierdzic. Poprzedni byl ciemniejszym rozem i pachnial jak kisiel, ten to jasniutki róz i pachnie jak inny kisiel ;)

Apetyczne smaki - tu przestroga i wielgachny minus - nie tylko ze nieapetyczny wcale a wcale, to wrecz obrzydliwy. Nie oblizujcie ust, nie dajcie sie calowac.

Efekt - tu juz duzo lepiej - blyszczyk mieni sie i polyskuje mnostwem drobinek, kolor jednak jest transparentny. Nieco sie lepi ale glownie kiedy przesadzi sie z iloscia.

Tubka z ryjkiem wiec wygodna aplikacja.

Dla efektu, ktory osobiscie uwazam za bardzo zadowalajacy uzywam juz drugiego.