Anastasia Beverly Hills, Modern Renaissance (Paleta cieni do powiek)

Anastasia Beverly Hills, Modern Renaissance (Paleta cieni do powiek)

Paleta 14 wyjątkowych cieni do powiek. Ich ultramocna pigmentacja sprawia, że znakomicie sprawdzają się stosowane zarówno na sucho, jak i mokro, umożliwiając cieniowanie, podkreślanie i malowanie oczu.

prasowane
paletki cieni

Najlepsza dzienna paletka na swiecie

Po pierwszej wypłacie w roku nadszedł czas na ważny zakup, oglądałam makijaże nia zrobione od dluzszego czasu i byłam zachwycona. Kiedy tylko do mnie przyszla zobaczyłam jakie piękne i mięciutkie jest opakowanie, kolory maja powalajaca pigmentacje i trwałość. Moje makijaże w odcieniach różu staja się coraz lepsze-na niej najczęściej się uczyłam. To taka paletka na codzien i większe wyjścia, mysle ze must have każdej kosmetykoholiczki. Lubię w niej to, że więcej jest matów, które są naprawdę najlepsze! Warta każdej złotówki :)

Ulubiona paletka

Moja ulubiona paletka cieni. Pozwala na szybkie wykonanie makijażu dziennego jak i makijażu wieczorowego. Piękne opakowanie. Cień „Cyprus Umber” to najlepszy brązowy cień, jaki kiedykolwiek miałam. Jak to z cieniami ABH bywa, cienie się pylą, ale mimo tego łatwo się z nimi pracuje.

Najlepsza na świecie

Paletkę zamawiałam z Ameryki. Cienie są tak bardzo napigmentowane, że aż za bardzo, ale w pozytywnym znaczeniu. Kolory są przepiękne, idealnie spradzają się na codzień jak i na jakieś większe makijaże. używam od jakiś 4 miesięcy i wygląda prawie jak nie ruszona. Gdyby nie zmywało ich się nawet 3 dni one nadal by się trzymały. Jedynie pędzelek dołączony do zestawu odstawiłam ponieważ jest słabej jakości i nie da się nim ładnie pomalować.

Moja pierwsza miłość do palety cieni

Już jakiś czas temu dostałam tą paletę w prezencie i od razu się w niej zakochałam, choć ma wiele tańszych odpowiedników to jednak żaden nie jest w stanie jej dorównać. Jakość cieni jest oszałamiająca, mają przepiękne kolory, są bardzo dobrze napigmentowany i nawet bez żadnej bazy utrzymują się bez problemu na powiece. Opanowane w dość trwałe pudełko spokojnie mogą służyć przez długi czas. Jeden minus za opakowanie które przez swoją strukturę zbiera cały kurz i pył który je otacza. Świetnie się z nimi pracuje, łączą się bez problemu i nie znikają pod wpływem pędzla.

Must have!

Modern Renaissance to była moja pierwsza droższa paletka. Wydałam na nią około 200 zł, ale nie żałuje ani złotówki. Idealna zarówno na codzień, jak i na wieksze wyjścia. Bardzo wydajna (po 8 miesiącach codziennego użytkowania, dno widać tylko w jednym cieniu), ładnie się blenduje. Polecam!

Jeżeli droga paleta do tylko ABH

Paleta jest cudowna! Piękne kolory, super pigmentacja i mega jakoś o ile trafimy na oryginalną paletkę bo podróbek jest mnóstwo! Niestety taka paleta kosztuje i jesli nie trafimy w dobrym sklepie na promocję to każdy zakup poniżej 150 zł podejrzewam że będzie podróbką. Oryginalnymi cieniami rewelacyjnie się pracuje, są trwałe i miękkie i wystarczy lekkie dotknięcie pędzla żeby nabrac produkt. Blendują się równie świetnie i jest to jakość sama w sobie!

Moja Ukochana!!!

Moja Ukochana paleta do cieni.
Po pierwsze to moja jedyna tak droga paleta w której od razu się zakochałam - było warto.
Pigmentacja jest niesamowita. Wystarczy odrobina aby cień pięknie wyglądał na powiece - nie ma porównania co do tańszych cieni.
Wygodne opakowanie, które pięknie się prezentuje.
Cudowny, delikatny pędzelek, którym świetnie się pracuje.
Paleta barw bardzo ładna i różnorodna.

Cena adekwatna do jakości

Cienie bardzo dobrze napigmentowane, jako osoba początkująca z makijażem oczu operuje mi się tą paletą bardzo przyjemnie. Delikatne w zapachu, nie podrażniają oczu. Trwałe, wytrzymują cały wieczór po aplikowaniu w nienaruszonym stanie. Warte swojej ceny.

Paletka idealna

Paleta idealna zarówno dla początkujących z makijażem jak i profesjonalistów. Cienie trochę się osypują ,ale za to pięknie się blendują i mają cudowną pigmentacje. Paleta jest bardzo dobrze wykonana, cienie są bardzo dobrej jakości, idealnie sprawdzi się do codzinnych makijaży.

urzekła mnie mimo drobnych wad :)

Miałam złe wspomnienia z paletą Subculture rozdrażniła mnie tak , że nawet pojedyńczych cieni nie chciało mi się opisywać bo szkoda czasu :P
Nie planowałam zakupu MR , jednak klientki pytały o nią tak często , że uległam-kupiłam-urzekła mnie i dokupiłam też inną :)
Zauważyłam rozdźwięk w cenach w Polsce- od 152 do 322. To dużo. Sprowadzałam ze Stanów wraz z kilkoma innymi rzeczami , by przełknąć cło i wyniosła mnie bodajże 129 zł ale był to okres wyprzedaży :)
Ciężko mi również opisać paletę , gdyż chyba wszystko zostało o niej już powiedziane :D
OPAKOWANIE- welur z jednej strony unikatowy i przyjemny z drugiej brudzi się w zastraszającym tempie. Na co dzień czyszczę mokrymi husteczkami z Nivea ( granatowe) więc jakoś można ją przy ludziach wyciagnąć. Jest lusterko i pędzelek-nie korzystam z niego za wiele chyba , że do nałożenia cieni na dolną powiekę , ale lekko drapie.
PALETA BARW-typowa ciepła jesienna paleta w idealnie dobranej kolorystyce
ZAWARTOŚĆ-14 cieni-maty-satyna-rozświetlenie
FORMUŁA-idealne masełko, świetnie chwytają się pędzla , na powiece nic nie tracą ze swojej intensywności, nie zbierają się w załamaniach , nie migrują do oka. Lekkie pylenie. Troszkę się sypią i jest jeden cień nad którego intensywnością muszę pracować-ale to jedyne drobniutkie minusy. Nic co wołało by o pomstę do nieba
TEMPERA-używam jako bazę pod resztę cieni. Kremowy odcień jasnego beżu
GOLDEN OCHRE- lekka zgaszona żółć również kremowa o świetnej pigmentacji
VERMEER-dość mroźny cień z lekkim pomarańczowym połyskiem , również świetna pigmentacja
BUON FRESCO- matowy dość pudrowy ciekawy niby jasno szary ale z chłodnym tonem jasnego fioletu
ANTIQUE BRONZE-jak wskazuje nazwa antyczny brąz. Wykończenie śmiało zmierza w stronę perły
LOVE LETTER- lekki malinowy mat- tutaj muszę dołożyć dwie warstwy by intensywność mnie satysfakcjonowała
CYPRUS UMBER- mat w bardzo ciepłym odcieniu brązu
RAW SIENNA- matowy brąz wybijający ton złota
BURNT ORANGE- mat ciepły jasno pomarańczowy
PRIMAVERA- bardzo kremowy złoty ciepły kolor o wykończeniu bardzo rozświetlającym
RED OCHRE- brąz z mocnym tonem rdzy również matowy i jego intensywnosć również muszę budować
VENETIAN RED- odcień ciepłej czerwieni , blenduje się łatwo ale sypie się i musze dać trzy warstwy dla pełnego efektu
WARM TOUPE- ciepły jasno szary z delikatnym brązem bardzo kremowy
REAGULAR- ciepły brąz z mocnym tonem czerwieni matowy
Paleta mimu kilku moich osobistych drobnych uchybień jest naprawdę świetnej jakości.
Jeśli ktoś ma ochotę na jedną ciepła paletke polecam Renesans. Za twarzowe odcienie , łatwość pracy i końcowy efekt który jest bardzo elegancki

Idealna paletka na codzień

Cienie są bardzo dobrej jakości, trochę się osypują, ale nie za dużo, są dobrze napigmentowane, ale nie tak jak Subculture (ale z Subculture mało co może konkurować jeśli chodzi o pigmentację cieni) ta paleta jest wręcz idealna do codziennych makijaży i jest wegańska więc to jest bardzo duży plus jak dla mnie, a pomimo tego że prawie wszyscy narzekają na jej welurowe opakowanie to mnie ono nie przeszkadza co do cieni to się bardzo dobrze blendują, bardzo trudno narobić sobie nimi plam. gorąco polecam tą paletę wszystkim, początkującym też bo ma bardzo bezpieczne kolory.

Anastasia Beverly Hills, Modern Renaissance

cudownie się nimi pracuje... Ich pigmentacja jest niesamowita, a możliwość blendowania po prostu wow. Jest mnóstwo ludzi, którzy mówią, że cena nie ma znaczenia. I owszem w wielu przypadkach tak jest.Jestem pod ogromnym wrażeniem i namawiam Was do inwestycji. Paleta Modern Renaissance szybko znikała z półek. Miłośniczki makijażu musiały długo czekać na jej powrót. Były głosy, że już nigdy nie wróci, ta jednak ciągle powraca i pozwala cieszyć się trwałym makijażem. Piękne kolory, świetna pigmentacja i konsystencja umożliwiające cudowną pracę cieniami. Marzysz o makijażu jak z pierwszych okładek gazet? Będziesz miała lepszy! Chwyć tylko za pędzel i działaj! W paletce tej brakuje kilku kolorów dla zbudowania idealnego makijażu oka, ale i z tym, co jest można sobie doskonale poradzić. Czy kupiłabym ją ponownie? Z pewnością jest warta swojej ceny :) Zwłaszcza, że jako jedyna nie podrażniła moich delikatnych, wrażliwych oczysk po przejściach ;)