Anastasia Beverly Hills, Modern Renaissance (Paleta cieni do powiek)

Anastasia Beverly Hills, Modern Renaissance (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 7,94 g

Paleta 14 wyjątkowych cieni do powiek. Ich ultramocna pigmentacja sprawia, że znakomicie sprawdzają się stosowane zarówno na sucho, jak i mokro, umożliwiając cieniowanie, podkreślanie i malowanie oczu.

prasowane
paletki cieni

Jedna z lepszych jakie miałam

Coż tu dużo o tej paletce mowic, jest po prostu swietna. Piekne kolory, idealne do dziennych makijazy. Kilka ciemnejszych odcieni dzieki ktorym zrobimy tez makiaz wieczorowy. Piekna pigmnetacja, dobrze sie blenduja i lacza ze soba.
Opakowanie est przeurocze.Mogloby byc troche lepiej zamykane aby nie bylo strachu podczas podrozy.
Z wierzchu material lubi sie brudzic i przecierac - jak w kazdej paletce ABH

Cudo

Cienie Anastasii to jakość sama w sobie. Pigment jest oszałamiający, cienie blendują się bez najmniejszego wysiłku. Nadaje się do makijaży dziennych jak i wieczorowych. Jest to jedna z moich ulubionych palet, na pewno nie żałuję zakupu.

Rewelacja

Paleta kusiła mnie ciepłymi, nasyconymi odcieniami od ponad 1,5 roku. Przyglądałam się jej na wielu stronach, zaczynając od rodzimego Lipstick Freak, kończąc ostatecznie na Cult Beauty. Złamałam się, znalazłam gdzieś w odmętach internetu kod rabatowy i właśnie na Cult Beauty zamówiłam paletę za £36, zamiast £43, więc całkiem przyjemna zniżka.

Paleta przyszła, ja cała w skowronkach wzięłam się najpierw za swatchowanie, później za makijaż. Pierwsze dotknięcie i szok, w życiu nie spotkałam cieni o takiej konsystencji, jak ta w palecie ABH. Cienie są niesamowicie miałkie, delikatne i niewyobrażalnie mocno napigmentowane.

Następnie przeszłam do pracy z nimi na oku - i znowu pozytywne zaskoczenie, chociaż słyszałam tyle recenzji, że wiedziałam czego się spodziewać, to i tak przeżyłam ogromne zdziwienie. Cienie wręcz same się blendują, nie ma mowy o zrobieniu sobie plamy bądź innej krzywdy. Najciemniejszy cień bez problemu możemy połączyć z najjaśniejszym, przejście będzie wyglądał efektownie i nie będziemy w stanie zauważyć jakiejkolwiek skazy, mankamentu w rozcieraniu.
Ich pigment jest na prawdę niesamowity. Cienie pięknie przyklejają się do powieki.
Błyszczące, metaliczne kolory również nie sprawiają najmniejszego problemu, aplikują się doskonale, nie potrzebujemy lepkiej bazy jak np. NYX Glitter Primer.
Nie zauważyłam też osypywania się cieni, jednak należy delikatnie nabierać je pędzlem, właśnie ze względu na swoją miałkość i delikatność, aby uniknąć robienia wielkich ubytków w cieniach.

Pędzelek może nie jest najwyższej klasy, jednak mi całkiem pasuje, ten do blendowania dobrze spełnia swoją rolę, ten do bardziej precyzyjnego nakładania cieni również. Nie zapominajmy, że nie jest to główny element palety, a nie jest też jakości najgorszej.

Wykonanie - paleta jest solidna, dość ciężka, z silnym magnesem. Z zewnątrz powleczona welurowym materiałem, który uwielbia łapać kurz, brud i cienie, które mogą lekko uciekać z pędzla, dlatego polecam trzymanie jej w kartoniku, jeżeli nie chcemy mieć na toaletce welurowego brudasa.

Warto jednak przed zakupem sprawdzić, czy nie mamy uczulenia na Karmin, czyli barwnik ze sproszkowanych skorup owadów, gdyż jest to składnik, który może wywoływać alergie.

Podsumowując, zdecydowanie polecam tę paletę i początkującym (ze względu na łatwość i szybkość blendowania i duży margines błędu, te cienie na prawdę nie robią plam), jak i zaawansowanym pasjonatkom makijażu. Produkt jest zdecydowanie najwyższej jakości i jest wart uwagi oraz swojej ceny.

Najlepsza dzienna paletka na swiecie

Po pierwszej wypłacie w roku nadszedł czas na ważny zakup, oglądałam makijaże nia zrobione od dluzszego czasu i byłam zachwycona. Kiedy tylko do mnie przyszla zobaczyłam jakie piękne i mięciutkie jest opakowanie, kolory maja powalajaca pigmentacje i trwałość. Moje makijaże w odcieniach różu staja się coraz lepsze-na niej najczęściej się uczyłam. To taka paletka na codzien i większe wyjścia, mysle ze must have każdej kosmetykoholiczki. Lubię w niej to, że więcej jest matów, które są naprawdę najlepsze! Warta każdej złotówki :)

Ulubiona paletka

Moja ulubiona paletka cieni. Pozwala na szybkie wykonanie makijażu dziennego jak i makijażu wieczorowego. Piękne opakowanie. Cień „Cyprus Umber” to najlepszy brązowy cień, jaki kiedykolwiek miałam. Jak to z cieniami ABH bywa, cienie się pylą, ale mimo tego łatwo się z nimi pracuje.

Najlepsza na świecie

Paletkę zamawiałam z Ameryki. Cienie są tak bardzo napigmentowane, że aż za bardzo, ale w pozytywnym znaczeniu. Kolory są przepiękne, idealnie spradzają się na codzień jak i na jakieś większe makijaże. używam od jakiś 4 miesięcy i wygląda prawie jak nie ruszona. Gdyby nie zmywało ich się nawet 3 dni one nadal by się trzymały. Jedynie pędzelek dołączony do zestawu odstawiłam ponieważ jest słabej jakości i nie da się nim ładnie pomalować.

Moja pierwsza miłość do palety cieni

Już jakiś czas temu dostałam tą paletę w prezencie i od razu się w niej zakochałam, choć ma wiele tańszych odpowiedników to jednak żaden nie jest w stanie jej dorównać. Jakość cieni jest oszałamiająca, mają przepiękne kolory, są bardzo dobrze napigmentowany i nawet bez żadnej bazy utrzymują się bez problemu na powiece. Opanowane w dość trwałe pudełko spokojnie mogą służyć przez długi czas. Jeden minus za opakowanie które przez swoją strukturę zbiera cały kurz i pył który je otacza. Świetnie się z nimi pracuje, łączą się bez problemu i nie znikają pod wpływem pędzla.

Must have!

Modern Renaissance to była moja pierwsza droższa paletka. Wydałam na nią około 200 zł, ale nie żałuje ani złotówki. Idealna zarówno na codzień, jak i na wieksze wyjścia. Bardzo wydajna (po 8 miesiącach codziennego użytkowania, dno widać tylko w jednym cieniu), ładnie się blenduje. Polecam!

Jeżeli droga paleta do tylko ABH

Paleta jest cudowna! Piękne kolory, super pigmentacja i mega jakoś o ile trafimy na oryginalną paletkę bo podróbek jest mnóstwo! Niestety taka paleta kosztuje i jesli nie trafimy w dobrym sklepie na promocję to każdy zakup poniżej 150 zł podejrzewam że będzie podróbką. Oryginalnymi cieniami rewelacyjnie się pracuje, są trwałe i miękkie i wystarczy lekkie dotknięcie pędzla żeby nabrac produkt. Blendują się równie świetnie i jest to jakość sama w sobie!

Moja Ukochana!!!

Moja Ukochana paleta do cieni.
Po pierwsze to moja jedyna tak droga paleta w której od razu się zakochałam - było warto.
Pigmentacja jest niesamowita. Wystarczy odrobina aby cień pięknie wyglądał na powiece - nie ma porównania co do tańszych cieni.
Wygodne opakowanie, które pięknie się prezentuje.
Cudowny, delikatny pędzelek, którym świetnie się pracuje.
Paleta barw bardzo ładna i różnorodna.

Cena adekwatna do jakości

Cienie bardzo dobrze napigmentowane, jako osoba początkująca z makijażem oczu operuje mi się tą paletą bardzo przyjemnie. Delikatne w zapachu, nie podrażniają oczu. Trwałe, wytrzymują cały wieczór po aplikowaniu w nienaruszonym stanie. Warte swojej ceny.

Paletka idealna

Paleta idealna zarówno dla początkujących z makijażem jak i profesjonalistów. Cienie trochę się osypują ,ale za to pięknie się blendują i mają cudowną pigmentacje. Paleta jest bardzo dobrze wykonana, cienie są bardzo dobrej jakości, idealnie sprawdzi się do codzinnych makijaży.