Hean, Energy Beauty, Mascara Long & Volume (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Wodoodporny tusz o kremowej konsystencji wzbogacony o jedwabne proteiny, które odbudowują strukturę włosa. Dzięki jedwabnym włoskom znacznie wydłuża i pogrubia rzęsy.
Zawiera witaminę E i prowitaminę B5 o właściwościach odżywczych i regeneracyjnych.
Gęsta szczoteczka ułatwia dokładne pokrycie rzęs i zapobiega ich sklejaniu.

Cena: ok. 10zł

koszmarrrrr

Bardzo się zawiodłam na tym tuszu.
Ma wielką, strasznie nieporęczną szczotę, którą łatwo wydłubać sobie oko :D Szczotka jest zdecydowanie za gęsta - teoretycznie nie powinno to powodować sklejania rzęs. Teoretycznie ;)
Po nałożeniu pierwszej warstwy zastanawiałam się, czy rzeczywiście użyłam tuszu, czy może wody? Nie było widać żadnego efektu.
No to nałożyłam drugą warstwę. Znowu nic.
Po trzeciej warstwie zauważyłam, że zamiast rzęs mam twarde, proste druciki, ani specjalnie podrubione, ani wydłużone, posklejane... Ech, porażka.
Gdybym miała wybór - ten tusz albo nic - wolałabym chodzić "goła" ;)

za taka cene - rewelacja

Jestem pod wrazeniem tego tuszu - Jest bardzo tani ale naprawde porzadny. Przede wszystkim ma wygadna szczote umieszczona na dlugiej wygodnej raczce, sama szczoteczka jest gesta ale nie przesadnie. Konsystencja tuszu jest kremowa i nie tworzy grudek na rzesach. Jedna warstwa juz ladnie podkresla rzesy, dwie daja duzo wyrazniejszy efekt. Co jest zaskakujace nawet po 3ciej warstwie nie zrobily mi sie zadne owadzie nozki! Uzywam go obecnie wymiennie z maybelline Volume Express i ten Heanu wypada lepiej.

Zdarzylo mi sie potrzec oko i nic sie nie opruszylo. Rzesy sa miekkie i elastyczne a nie sztywne 'patyki'

Efekt moze nie jest teatralny ale jest na tyle dobry ze uzywam go i na codzien i na wyjscia.

Nie podraznia oczu (moja mama ma taki sam a jest alergikiem i nic jej nie jest)

Czasami nabierze sie go nieco za duzo na szczoteczeke ale wystarczy obetrzec nadmiar i malowac rzesy.

Opakowanie jest brzydkie... no coz nie mozna miec wszystkiego :)