Regeneracja i energia - szampon na bazie olejku z norek

Regeneracja i energia - szampon na bazie olejku z norek

Zawarty w szamponie olejek z norek bogaty w wolne kwasy tłuszczowe, skutecznie pielęgnuje włosy suche i zniszczone. Odżywia on skórę głowy oraz odbudowuje naturalną powłokę ochronną włosa, zapewniając jednocześnie włosom wyjątkowy połysk. Jego działanie ochronne i odżywcze wzmacniają obecne w szamponie polipeptydy.

skuteczny, ale dla wytrwałych

Szampon poleciła mi pani w aptece, z racji moich nadmiernie wypadających włosów. Używałam go co drugi dzień.

Na plus:
- cena stosowna do jakości
- konsystencja
- zapach
- opakowanie

Minusy:
- obciąża i przetłuszcza włosy

Niestety szampon wymagał mycia drugi raz włosów zwykłym szamponem oraz trzeba było skończyć całą butelkę, żeby poczuć efekt. Ja po jednej zauważyłam delikatną poprawę, ale mimo wszystko większe efekty przynoszą witaminy i tabletki.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Regeneruje i nawilża

Kupiłam szampon dawno razem z mango w celu odzywienia.

+ konsystencja lekka, lejąca, wodnista
+ nawilża (włosy są miekkie, puszyste)
+ włosy są po nim błyszczące i sypkie
+ wspomaga regenerację zniszczonych i przesuszonych włosów
+ zawiera odżywczy olejek z norek, szkoda jednak, ze na końcu składu
+ nie uczula, nie podrażnia skóry głowy
+ łatwo sie wypłukuje

+/- moze obciążać
+/- zawiera olejek z norek, co u niektórych szampon dyskwalifikuje
+/- zapach subtelny, dla mnie obojetny ani zły ani bardzo przyjemny
+/- wydajność. Konsystencja wskazuje na słabą wydajność, niemniej jakoś długo się zużywa i nie trzeba go lać na włosy dużo
+/- słabo się pieni.Mnie to nie przeszkadza
+/- cena. W porównaniu z efektem regenereracyjnym warto.

Brak ewidentnych minusów.

Szampon jest napewno inny od znanych mi odzywczo-regenerujących chociazby z uwagi na obecnośc olejku z norek, co niektórych moze odstraszać. Jako jeden z nielicznych faktycznie wspomaga regenerację struktury włosa, bez tuszowania tego efektu silikonami jak drogeryjne. Poprawa jednak następuję po dłuższym stosowaniu, choć widoczna jest od razu. Swietny jako kuracja naprzemiennie z lżejszym szamponem do codziennego stosowania i wspierany maskami i odżywkami (sam szampon cudów nie zdziała). Stosowany często może lekko przetłuszczać.
Tłuszcz z norek jest znany ze swych właściwości odżywczych zawiera 75% NKT, w tym specyficzny KT oleopalmitynowy, przywraca witalność, sprężystośc i blask włosom. Jest odporny na jełczenie.Olej Norkowy jest pozyskiwany podczas garbowania skóry norek. Jest bardzo płynny.

Szampon w krotkim czasie kondycjonuje włosy, bardzo dobry.
Polecam włosom silnie zniszczonym.

Używam tego produktu od: poł rokuIlość zużytych opakowań: 1x200ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

nie uczula, nie szkodzi - poprawia puszystość

Właściwie moja ocena może jest trochę na wyrost ale jestem tak szczęśliwa, że wreszcie trafiłam na szampon który nie wywołuje u mnie uczulenia, że postanawiam go nagrodzić dobrą notą.

Nie mogę narzekać na efekty po Klorane ale miałam szampony, który wywoływały większy zachwyt (ale niestety uczulały).

Szampon sprawia, że włosy są mięciutkie i \\\"puchate\\\" . Ładnie się też błyszczą.

Nie ma mowy o żadnym łupieżu, który przy innych drogeryjnych szamponach potrafił mnie nawiedzić.

Nie zauważyłam niestety działania nawilżającego...
Może muszę jeszcze poczekać na efekty bo jestem w trakcie pierwszej butelki.

Średnio wydajny.

Polecam wszystkim dziewczynom, które mają wrażliwą skórę głowy.

Jak makijażem powiększyć usta

oj tak:)

Jestem bardzo zadowolona. Pamiętam, że szampon zrobił na mnie wrażenie już od pierwszego użycia. Patrząc w lustro (po pierwszym użyciu) byłam zdziwiona, jakim cudem mam tak błyszczące włosy? Dopiero po chwili przypomniałam sobie o zmianie szamponu:) Teraz po miesiącu wciąż jestem zadowolona. Wspaniale nawilża, odżywia włosy. Są miękkie, milutkie w dotyku i błyszczące. Wszystko to jest zasługą tego szamponu, gdyż innych kosmetyków nie zmieniłam. Włosy poprzednio były znacznie bardziej szorstkie, suche.
Delikatny zapach. Konsystencja dość rzadka, nie przeszkadza mi to jednak. Co do wydajności - nie jest bardzo wydajny, ale to ma dla mnie drugorzędne znaczenie.
Zdecydowanie, z czystym sumieniem - polecam
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

extra

szampon jest super, pieknie nawilza wlosy, staja sie one mieciutkie, jedwabiste, blyszczace, wygladaja po prostu pieknie i zdROwo. w polaczeniuz prostownica daje rewelacyjny efekt gladkich wlosow. widac poprawu stanu moich wlosow, byly przesuszone,a juz nie sa, nwet prostownica i suszarka teraz im nie straszna,. uzywam tego cuda w polaczeniu z odzywka. zaznaczylam, ze nie wiem czy go jeszcze kupie, bo jak kazda kobieta lubie wyprobowywac nowe kosmetyki, poza tym wlos po jakims czasie sie przyzwyczaja, wiec lepiej zmieniac szampony i odzywki co jaki czas. na pewno do neigo wroce w przyszlosci, bo regeneruje brzydkie, zniszczone zabiegami fryzjerskimi wlosy!!! POLECAM!!! ACHA, i jets do tego bd wydajny!!! WART SWEJ CENY!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Może być

Ogólnie do plusów tego produktu należy wydajność, umiarkowana cena, przy systematycznym stosowaniu faktycznie widac efekty (jednakże trzeba sobie na nie trochę poczekać :-< ), produkt także raczej mnie nie podrażnia (a przy większości szamponów, ten problem u mnie występuje).
A minusy są takie, że efekty pielęgnacyjne są, że tak powiem średnie, w sumie włosy są trochę nawilżone i odżywione, stają się miękkie i umiarkowanie błyszczące, ale efekty te są raczej krótkofalowe, bo po ok. jednym dniu, dwóch dniach, znów robi mi się "szopa" na głowie, a włosy mam raczej z gatunku tych zniszczonych farbowaniem i zależy mi na dość konkretnym efekcie pielęgnacyjnym. Stąd tylko trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: jednego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ponad 1/3