Cuticle Remover - 15 seconds (preparat do usuwania skórek - 15 sekund)

Cuticle Remover - 15 seconds (preparat do usuwania skórek - 15 sekund)

Przeznaczony do pielęgnacji paznokci z przerośniętymi, wysuszonymi i trudnymi do usunięcia skórkami. Systematyczne stosowanie preparatu 1-2 razy w tygodniu pozwala na utrzymaniu dłoni w idealnym stanie.
Do preparatu dołączony patyczek do odsuwania skórek.

OK

Nie mam dużych wymagań dot. preparatów do usuwania skórek, a ten naprawdę spełnia wszystko co obiecuje producent.

świetnie zmiękcza skórki, przygotowując je do dalszych zabiegów, nie spływa z paznokcia, jest wydajny.Czego więcej wymagać od produktu za ok.10 zł ?

Świetny

Jest wspaniały, zajmuję się przedłużaniem paznokci
i uważam, że ten produkt jest rewelacyjny bardzo ułatwia prace
i najważniejsze, że jest bardzo wydajny jedno opakowanie miałam prawie rok praktycznie codziennie go używam, radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi skórkami ;).
Lubie również tą konsystencję żelu, przynajmniej nie spływa na cały paznokieć, tylko zostaje tam gdzie go zaaplikuję

Polecam go i na pewno go zakupie ponownie

Używam tego produktu od:1 rok

zbyt mocny

preparat posiada konstystencje zelu i dobrze sie naklada na paznokcie. szybko zmiekcza skorki i ulatwia ich odsuwanie poprawiajac tym samym wyglad dloni..
wszystko byloby ok ale niestety rownie szybko doprowadzal do niszczenia plytek paznokciowych czyniac je malo estetycznymi a dotad nie mialam zadnych problemow z paznokciami! koniecznoscia stalo sie rownoczesne uzycie polerki.

nie wiem ile w tym mojej winy, moze przekroczylam czas trzymania podany przez producenta (15sec) tudziez zbyt mocno poslugiwalam sie dolaczona szpatulka.. dlatego daje 2 gwiazki a nie jedna

ja w kazdym razie juz powracac do niego nie bede i nikomu nie polecam.