NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Niezbędnik w każdej kosmetyczce!

Marka NYX jest zdecydowanie za mało doceniana. Ten produkty jest absolutnym must have nie tylko dla profesjonalnej wizażystki.
Wiadomo jak to z kolorami podkładów drogeryjnych bywa. Jak już coś się znajdzie to okazuje się, że najjaśniejszy kolor po jakimś czasie zamienia nam się w dorodną pomarańczkę. I wtedy z pomocą przychodzi nam taki mixer. Co jest genialne - nie zmienia właściwości podkładu, jedynie nam rozjaśnia kolor. Czyli co tu dużo mówić, robi swoje. Najlepszy mixer jaki posiadam. Jest bardzo wydajny i w dobrej cenie.

przydatny

Chyba każdemu zdażyło kupić się podkład który tylko wydawał się być idealny :D Ja w swojej kolekcji miałam kilka za ciemnych. Biały pigment pomógł mi w końcu je zużyć. Nie jest drogi jak na taką pojemność musimy jednak brać pod uwagę, że jest to dodatkowy koszt do podkładu i nie ma co sie łudzić - jedna kropelka pigmentu nie zmieni jego odcienia. ;/

Produkt ratujący zadek zawsze i wszędzie <3

Kupiłam biały pigment, bo często zdarza mi się kupić nieco za ciemny podkład (zwłaszcza przez internet). O ile w tonację trafiam bezbłędnie, tak z jasnością - rosyjska ruletka.

Nie skłamię jeśli powiem, że jest to mój must have. Produkt, bez którego już nie potrafię się obejść i czuję się bezpiecznie jak mam go w kosmetyczce.

Za cenę 40 zł dostajemy remedium na podkładowo-korektorowe dolegliwości, zamknięty w mega wygodnej tubce o eleganckim designie, która kryje aż 30 ml (czyli tyle ile standardowy podkład).

Zważywszy na fakt, że bardzo niewielkiej ilości trzeba, żeby uzyskać pożądany efekt - produkt jest ogromnie wydajny (ten sam poziom wydajności i kuktowości jak nyx glitter primer bez którego też sobie życia nie wyobrażam).

Podobno produkt ten nie zmienia właściwości podkładów. Hmmm tu bym nieco polemizowała. Może to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się że mixer potęguje właściwości matujące i kryjące podkładów.
Przy mojej mieszanej cerze z niedoskonałościami - nie narzekam. Ale przypuszczam, że dla osób z suchą cerą może być to istotna informacja.

Ogromnie polecam. Mój must have.

najlepszy

Jako, że maluję sporo osób, potrzebowałam dobrego produktu do dopasowywania koloru podkładów. Najpierw mieszałam 2 podkłady, ale było to strasznie uciążliwe. Udało mi się trafić na mixery NYX.
Mam biały i chłodny brąz.
Oba mają bardzo dobrą pigmentację i same w sobie są trwałe. Wystarczy niewielka ilość, żeby zmienić odcień podkładu (białego potrzeba więcej, niż brązowego). Nie zmieniają właściwości podkładu ani jego trwałości.
Teraz wystarczą mi 2-3 tubki (może skuszę się jeszcze na ciepły brąz) zamiast noszenia minimum 6 podkładów

Dużo razy uratował mi życie

Mam bardzo jasną cerę z żółtymi tonami dlatego ciężko mi znaleźć odpowiedni odcień podkładu. Jednak ten jasny pigment ratuje mi życie. Mogę bezproblemowo rozjaśnić sobie podkład jeśli kupiłam za ciemny. Naprawdę nie wiem co był zrobiła bez tego produktu. Jeśli chodzi o pozostałe kolory to użyłam kiedyś tych ciemniejszych aby przyciemnić podkłady bo byłam opalona, jednak te ciemniejsze pigmenty sprawiły że podkład stał się mocno pomarańczowy co nie wyglądało korzystnie na twarzy. Ale ten biały serdecznie mogę polecić :)

Rewelacja!!

Właśnie takiego produktu mi było trzeba. Mam tą wersję do rozjaśniania, poniewaz wiekszość drogeryjnych podkladow okazuje sie byc dla mnie za ciemna.
Nie zmienia on konsystencji i właściwości podkładu

Swietny!

Jeden z lepszych pigmentów do barwienia podkładów. Moze nie jest super tani ale jego jakoś i wydajnosć są warte tych pieniędzy. Wystarczy mała kropelka i już widać różnicę w odcieniu podkładu, a sama formuła podkładu się nie zmienia. Jest mega wydajny, wystarczy na bardzo długo.Produkt warty polecenia!

Niezastąpiony

Świetny produkt nie wyobrażam sobie bez nich pracy. Używam koloru white i olive , i w koncu nie musze kupować kilku kolorow tego samego podkladu. Dzieki nim kazdy kolor podkladu uzywam caly rok. Co najwazniejsze nie zmienia wlasiwosci podkladu i wystarczaja na dłużej .

plusy i minusy

Jestem bardzo jasna, szczególnie zimą horrorem jest dla mnie wybór podkładu, dlatego skusiłam się na ten wynalazek. Sprawdza się, nie mogę powiedzieć, że nie.. ale jest go stosunkowo mało. Szybko mi się skończył. Poza tym żeby rozjaśnić podkład na tyle ile potrzebuje, a naprawdę używałam tylko do tych najjaśniejszych, potrzebowałam sporo produktu. Dodatkowo podkład po nim jest rozrzadzony i traci na kryciu. Używam tylko jak naprawdę muszę.

Cudowny wynalazek

Gdyby nie to cudo, praktycznie żaden podkład by mi nie pasował - problem bladych jak ściana (dosłownie). Wydaje mi się, że nie zmienia właściwości podkładu, a jedyny minus to cena.

ratunek dla bladziochów

Rewelacyjny pigment, który świetnie się sprawdzi przy bardzo bladej cerze, lub gdy mamy ulubiony podkład w ciemniejszym kolorze z lata. Nie potrzeba dużo, a pięknie rozjaśnia i nie zmienia właściwości podkładu. Wystarczy pomieszać i już, nowy kolor można nakładać na buzię :)

Wielofunkcyjny

Jestem w posiadaniu miksera o odcieniu oliwkowym. Świetnie orzyciemnia podkłady, a poza tym nadaje się do konkurowania na mokro. Jest całkiem wydajny, a również cena zachęca. Warto mieć w kosmetyczce.

Nie wiem co bym bez niego zrobiła ;p

Żartuję ;), nie jest to artykuł pierwszej potrzeby, ale kilka razy się przysłużył.
Nie używam za często podkładów, kiedyś używałam codziennie a niedobrany kolor przy mojej bladej cerze bywa standardem.
KIedyś mi się utrafił ten pigment w wersji białej (rzeczywiście bardzo często bywa niedostępny).
Lubię tego rodzaju kosmetyki, które ułatwiają życie, skracają czas nakładania kolorówek, przedłużają ich trwałość, pozwalają pokombinować itp.
Pigment jest ok, rzeczywiście kiedy dołożymy jego odpowiednią ilość może rozjaśnić podkład, są też mniej żółtawe (żółtych nie lubię najbardziej), mniej ciemnieją.
Nie zmienia ich właściwości, zapach ma taki sobie (co mnie nie dziwi w przypadku pigmentu), tyle, że skład jest mocno dyskusyjny.
Cerę mam mieszaną, skłonną do niedoskonałości,obecnie podkłady używam głównie na wyjścia i spotkania służbowe, mam kilka ulubionych, które lubię rozjaśniać tym pigmentem. Pigment cerze krzywdy nie zrobił, ale patrząc po składzie mógłby zapchać, nie używam go na szczęscie na tyle często żeby się przekonać.
Mam go już ponad rok, zużyłam może pół tubki.