NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce
fluidy

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Niezbędnik w każdej kosmetyczce!

Marka NYX jest zdecydowanie za mało doceniana. Ten produkty jest absolutnym must have nie tylko dla profesjonalnej wizażystki.
Wiadomo jak to z kolorami podkładów drogeryjnych bywa. Jak już coś się znajdzie to okazuje się, że najjaśniejszy kolor po jakimś czasie zamienia nam się w dorodną pomarańczkę. I wtedy z pomocą przychodzi nam taki mixer. Co jest genialne - nie zmienia właściwości podkładu, jedynie nam rozjaśnia kolor. Czyli co tu dużo mówić, robi swoje. Najlepszy mixer jaki posiadam. Jest bardzo wydajny i w dobrej cenie.

Mój hit

Mam bardzo jasną skórę, także rozjaśniający fixer jest moim wybawieniem. Tyczy się to zwłaszcza okresu zimowego, gdy naprawdę 95% podkładów dostępnych na polskim rynku jest na mnie za ciemne, nawet jeżeli mam najjaśniejszy produkt z gamy. Mam jednak wrażenie, że fixer zmienia właściwości produktu, z którym jest mieszany. Trzeba uważać!

Mój must have

Jestem ekstremalnym bladziochem - mixer w odcieniu White jest moim must have - już teraz nie przejmuje się czy dany podkład nie będzie zbyt ciemny. Nie zmienia właściwości podkładów, próbowałam m.in z podkładami marki clarins, Estee Lauder, Inglot.

Idealny do ratowania złych odcieni podkładów

Myślałam, że nic nie jest w stanie uratować mojej całej sterty źle dobranych kolorystycznie (zazwyczaj za ciemnych) podkładów, aż przez przypadek natrafiłam na ten pigment w internecie. Niewiele się zastanawiając zamówiłam przez internet odcień biały, i to był strzał w dziesiątkę.
Niewielka ilość białego pigmentu wystarcza żeby zauważalnie rozjaśnić za ciemne podkłady, nie zmieniając drastycznie ich właściwości.

polecam

Jestem w posiadaniu miksera o odcieniu oliwkowym. Świetnie orzyciemnia podkłady, a poza tym nadaje się do konkurowania na mokro. Jest całkiem wydajny, a również cena zachęca. Warto mieć w kosmetyczce.

ZALETY:
Wielofunkcyjność, formuła, odcień, spełnia swoje zadanie

Idealne

Dla osób o praktycznie białej cerze jak ja to produkt idealny. Nie zmienia właściwości podkładu. Poprostu ideał, nie wyobrazam sobie życia bez niego. Niestety każdy produkt drogeryjny jest zbyt ciemny, wiec ten mixer to strzał w dziesiątkę!

Ratuje tyłek

Ponieważ jestem strasznym bladziochem i nie mogę używać większości podkładów z drogerii zakupiłam biały fixer. Okazał się zbawieniem ! Jest bardzo wydajny i rozjaśni każdy podkład. Bardzo polecam dziewczynom które mają ten sam problem co ja :)

Fajny ale bez szału

Trochę się zawiodłam, bo tyle wspaniałego o nim słyszałam, a u mnie sprawdził się, ale trzeba było go dodać bardzo dużo, żeby rozjaśnił podkład, który wcale nie był bardzo ciemny.
Jest przydatny, ale spodziewałam się czegoś lepszego.

jeden z najbardziej przydatnych gadżetów w mojej kosmetyczce

Przez lata powstała niemalże kolekcja podkładów, które są za ciemne dla mojej karnacji, bez różnicy na porę roku. Dzięki mixerowi w końcu mogę zużyć podkłady z perfumerii, które zwyczajnie zostały źle dobrane do mojej skóry. Najważniejsze jest to, że mixer praktycznie nie zmienia działania podkładu, w moim przypadku minimalnie przyczynia się do szybszej pracy porów mojej twarzy, ale poprawki makijażowe w ciągu dnia mi nie straszne. :) Efekt rozświetlenia jest delikatny, przy wymieszaniu np. z podkładem matującym na skórze otrzymamy coś pomiędzy wykończeniem matowym i naturalnym. Odnośnie ilości jaką trzeba wymieszać aby uzyskać pożądany odcień podkładu - wszystko zależy od tego o ile ciemniejszy jest podkład od naszej skóry, jeden z moich felernych podkładów mieszam w proporcjach 1:1. Nie zapycha porów. Jest w bardzo przystępnej cenie.

Niezbędnik

Mam jasną karnację i do wielu podkładów biały pigment z NYX jest mi niezbędny. Do tej pory nie zauważyłam aby zmieniał właściwości któregokolwiek podkładu. Wystarczy kropelka, żeby idealnie dostosować kolor podkładu do mojej cery. Uwielbiam!

Idealny do rozjaśniania

Produkt kupiłam zimą, gdy zauważyłam, że większość moich podkładów jest za ciemna. Wcześniej oczywiście zapoznałam się z opiniami na jego temat i postanowiłam, że muszę go mieć. Niedrogi i świetny produkt. Jego konsystencja nie jest lejąca bardziej gęsta, która współgra idealnie z każdym podkładem, oczywiscie z tymi co używałam. Nie szkodzi właściwościom podkładu i doskonale rozjaśniania. Najlepszy choć nie używałam innych bo w końcu jak ten jest w 100% idealny to nie ma takiej potrzeby. Posiadam tylko biały, wiec opinia jest tylko i wyłącznie do tego produktu. Ja jak najbardziej mogę polecić.

Niezastąpiony latem

Posiadam mixer w odcieniu Olive. Jego zakup był prawdziwym strzałem w dziesiątkę!
Przez większość roku jestem raczej blada, latem natomiast szybko się opalam i wszystkie podkłady, których używam stają się o wiele za jasne. Do tej pory kupowałam oddzielne podkłady na lato, ale dzięki temu produktowi nie muszę tego robić. Wystarczy zmieszać ulubiony podkład czy korektor z 1-2 kroplami mixera i uzyskać pożądany odcień.

ZALETY:
+ Wygodne opakowanie
+ Bardzo duża pojemność (wystarczy na mnóstwo czasu, nawet przy codziennym używaniu)
+ Ładny odcień, nie za pomarańczowy
+ Dobra współpraca z podkładami i korektorami - nie zmienia ich formuły, dobrze się z nimi łączy, dobrze wymieszany nie pozostawia smug ciemniejszego koloru
+ Nadaje się do kremowego konturowania - nie robię tego zbyt często, ale nałożenie w niewielkiej ilości pigmentu w odpowiednie miejsca i wklepanie gąbeczką daje fajny efekt, gdy chcemy uzyskać bardziej wyrazisty, mocniejszy makijaż
+ Pozwala zaoszczędzić pieniądze - nie muszę kupować dodatkowych podkładów, które jesienią staną się bezużyteczne, dzięki mixerowi mogę używać jednego odcienia cały rok

Małym minusem jest dostępność, często widzę, że jest niedostępny w drogeriach internetowych, ale warto na niego polować :)

Najlepsze rozwiązanie

Ten produkt pozwala cieszyć się ulubionym podkładem przez cały rok. Obojętnie czy kupiło się go w ciągu lata, lub zimy. Mi wiele razy zdarzało mi sie kupić zbyt ciemny podkład, który w trakcie bezsłonecznych pór roku musiał wylądować w szufladzie. Dzięki mixerowi białemu mogę korzystać z ulubionych podkładów przez cały rok. Nie zmienia on właściwosci podkładu, tubka jest bardzo wygodna w użyciu i pozwoli do konca wykorzystac produkt. Jest również wydajny.