NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Niezbędnik w każdej kosmetyczce!

Marka NYX jest zdecydowanie za mało doceniana. Ten produkty jest absolutnym must have nie tylko dla profesjonalnej wizażystki.
Wiadomo jak to z kolorami podkładów drogeryjnych bywa. Jak już coś się znajdzie to okazuje się, że najjaśniejszy kolor po jakimś czasie zamienia nam się w dorodną pomarańczkę. I wtedy z pomocą przychodzi nam taki mixer. Co jest genialne - nie zmienia właściwości podkładu, jedynie nam rozjaśnia kolor. Czyli co tu dużo mówić, robi swoje. Najlepszy mixer jaki posiadam. Jest bardzo wydajny i w dobrej cenie.

Świetny.

Na naszym polskim rynku jest naprawdę mega dużo odcieni pomarańczowych podkładów.Producenci nie tworzą ich pod naszą słowiańską naturę.Zmęczona w kółko źle dobranym podkładem.Czekałam na ten wynalazek wiele lat.Ile to razy kupowało się w drogerii ideał,a w domu okazywało się,że niestety pomarańczka.Jak dużo trzeba było wyrzucić pieniędzy w błoto na podkłady na zimę w wersji jaśniejszej.Ile to trzeba było się nabiegać aby dostać jasny podkład.
Gdy tylko usłyszałam o tym cudzie czekałam aż będzie bardziej dostępny na internecie.NYX wypuściło ratunek dla wielu Europejek.Mixer jest w formie tubki.Łatwo się go wydobywa.Można czasami zauważyć delikatny jego wpływ na formułę podkładu.Faktem jest to,że trzeba niestety nieraz dodać go bardzo dużo aby rzeczywiście uzyskać satysfakcjonujący kolor.Nie wyobrażam sobie aby zniknął z rynku.Ratuję miliony wizażystek,które nie muszą teraz wydawać pieniędzy na wszystkie odcienie produktu.Jest to według mnie tani produkt 39 zł za coś co pomaga nam zaoszczędzić naprawdę porządną sumę pieniędzy.
Biały mixer będzie chyba zawsze dostępny w mojej kosmetyczce i według mnie warto się zaopatrzyć w tego typu produkt.

idealny do żółcenia podkładów

Te trzy odcienie załatwiają sprawę dostosowania odcienia podkładu do cery. Są intensywne, dobrze mieszają się z podkładami, w niewielkiej ilości nie wpływają na właściwości podkładu. Nie są tanie ale za to są wydajne i jedne z najlepszych jakiche używałam

Bardzo przydatny

Ja posiadam kolor biały tego produktu do rozjaśniania. Bardzo przydatny zwłaszcza na okres jesienny, zimowy kiedy skóra staje się jaśniejsza, a zostały ciemniejsze podkłady z lata, bądź został dobrany za ciemny podkład. Bardzo dobrze je rozjaśnia.

Mój must have i byłby dla mnie hitem, gdyby nie to, że często trzeba wymieszać dość sporo tego produktu a nie są to wybitnie ciemne podkłady.(zdarza się nawet w proporcji 1:1). Czasami już lepiej jest kupić nowy podkład po prostu, bo się nie opłaca za bardzo. Zależy od podkładu tak na prawdę.
Zauważyłam też że np. przy jednym z podkładów Bourjois przy dużej ilości nie daje żadnego efektu, ale tutaj mi się wydaje, że jest to wina podkładu, ponieważ niby jest coś tam rozjaśniony ale dosłownie za moment oksyduje do stanu pierwotnego.

Jeszcze jest kwestia czy nie ma wpływu na działanie/konsystencję podkładu... Tytaj bym się nad tym zastanowiła... Chociaż nie jest to duża różnica, często praktycznie niezauważalna.

Póki co kończę powoli pierwsze opakowanie, ale na pewno kupię kolejne.

Przydatny produkt

NYX Pro Foundation Mixer był dla mnie ratunkiem po powrocie z wakacji, kiedy moja opalona cera nijak się miała do koloru podkładu, którego wówczas używałam. Nie uśmiechało mi się szukać nowego fluidu, znowu męczyć się z dobieraniem właściwego koloru, dlatego zdecydowałam się właśnie na zakup Nyxa w kolorze Olive. I jestem zadowolona. Kolor ładny, nie wpada w pomarańcz. Wystarczy kapka produktu aby przyciemnić podkład. Nie zmienia właściwości podkładu (przynajmniej ja tego nie zauważyłam). Ogólne przydatny produkt, na plus.

Jestem na tak!

Posiadam ten produkt w kolorze Olive. Po kilku letnich wyjazdach wszystkie moje podkłady okazały się dla mnie za jasne. Wtedy postanowiłam zaopatrzyć się w ten produkt. Uważam, że jest na prawdę świetny, dodaje do każdego podkładu niewielką ilość tego mixera, dzięki czemu dopasowuje kolor do mojej skóry. Cena jest całkiem przystępna, a produkt wydajny. Według mnie lekko zmienia wartości podkładu ponieważ na mojej skórze wyświecają się one troszke szybciej niż normalnie, ale nie jest to jakieś porażające, ogólnie jestem na tak i polecam :)

Must have

Jako osoba z bardzo jasną karnacją zawsze miałam ogromny problem ze znalezieniem podkładu, który byłby wystarczająco jasny. Żałuję że mikser z NYX’a odkryłam dopiero teraz :p

Jest bardzo wydajny; do rozjaśnienia podkładu wystarczy odrobina, wręcz trzeba uważać żeby nie przesadzić;) Nie zmienia konsystencji i właściwości podkładu. Must have dla bledziochów:)

Mój hit

Mam bardzo jasną skórę, także rozjaśniający fixer jest moim wybawieniem. Tyczy się to zwłaszcza okresu zimowego, gdy naprawdę 95% podkładów dostępnych na polskim rynku jest na mnie za ciemne, nawet jeżeli mam najjaśniejszy produkt z gamy. Mam jednak wrażenie, że fixer zmienia właściwości produktu, z którym jest mieszany. Trzeba uważać!

Mój must have

Jestem ekstremalnym bladziochem - mixer w odcieniu White jest moim must have - już teraz nie przejmuje się czy dany podkład nie będzie zbyt ciemny. Nie zmienia właściwości podkładów, próbowałam m.in z podkładami marki clarins, Estee Lauder, Inglot.

Idealny do ratowania złych odcieni podkładów

Myślałam, że nic nie jest w stanie uratować mojej całej sterty źle dobranych kolorystycznie (zazwyczaj za ciemnych) podkładów, aż przez przypadek natrafiłam na ten pigment w internecie. Niewiele się zastanawiając zamówiłam przez internet odcień biały, i to był strzał w dziesiątkę.
Niewielka ilość białego pigmentu wystarcza żeby zauważalnie rozjaśnić za ciemne podkłady, nie zmieniając drastycznie ich właściwości.

polecam

Jestem w posiadaniu miksera o odcieniu oliwkowym. Świetnie orzyciemnia podkłady, a poza tym nadaje się do konkurowania na mokro. Jest całkiem wydajny, a również cena zachęca. Warto mieć w kosmetyczce.

ZALETY:
Wielofunkcyjność, formuła, odcień, spełnia swoje zadanie

Idealne

Dla osób o praktycznie białej cerze jak ja to produkt idealny. Nie zmienia właściwości podkładu. Poprostu ideał, nie wyobrazam sobie życia bez niego. Niestety każdy produkt drogeryjny jest zbyt ciemny, wiec ten mixer to strzał w dziesiątkę!

Ratuje tyłek

Ponieważ jestem strasznym bladziochem i nie mogę używać większości podkładów z drogerii zakupiłam biały fixer. Okazał się zbawieniem ! Jest bardzo wydajny i rozjaśni każdy podkład. Bardzo polecam dziewczynom które mają ten sam problem co ja :)