Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

NYX, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Super rzecz

Mixer firmy NYX posiadam w swojej kosmetyczce od bardzo dawna i bardzo często go używam ponieważ jak do tej pory to jedyny produkt(który znam) dzięki któremu mogę rozjaśnić podkład do koloru jaki mnie interesuje. Nie ma on żadnego wpływu na działanie podkładu z którym go mieszamy a sprowadza go do idealnej dla nas tonacji. Polecam dla osób które nie mogą znaleźć idealnie dopasowanego koloru podkładu na drogeryjnych półkach.

HIT!

Niezbędnik w kosmetyczce od 2-3 miesięcy. Dzięki temu produktowi, mogę nareszcie idealnie dopasować kolor podkładu do karnacji! Nie wpływa na konsystencję podkładu ani jego trwałość. Można go aplikować etapami do momentu uzyskania pożądanego efektu. Stosuję go bardzo często ze względu na jasną karnację i problem z doborem odpowiedniego podkładu, nie zauważyłam żadnych uczuleń po jego użyciu.
ZALETY:
+ wydajny
+ nie zmienia konsystencja podkładu
+ ładny zapach
+ łatwość aplikacji
WADY:
- dostępność
- cena
- opakowanie – produkt wylewa się

Must Have

Posiadam pigment biały i jest to dla mnie absolutnie podstawowy produkt w kosmetyczce. Ok, nie jest tani, ale cena nie jest wygórowana biorąc pod uwagę ile pieniędzy już wydałam na podkłady tylko z powodu nietrafionego odcienia. Świadomość możliwości manipulowania kolorem podkładu dzięki temu produktowi jest bezcenna.

Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

Niezbędny

Dużo podkładów niestety ciemnieje, na ratunek przychodzi mixer z NYX. Świetny produkt, bardzo wydajny. Robi wszystko co powinien nie mam mu nic do zarzucenia, szkoda tylko że jest dosyć słabo dostępny.

KWC Total - Mixer White

Biały pigment jest niezastąpionym kosmetykiem dla bladolicych. Używam go od ponad roku, a tubka zużyta dopiero w 30%. Wystarczy odrobina by rozjaśnić korektor czy podkład. Nie zauważyłam zmiany właściwości produktu poprzez dodanie pigmentu.

Ratunek dla bladych

Dzięki niemu nie wyglądam już jak pomarańcza ;) Wszystkie drogeryjne podkłady były dla mnie za ciemne, nawet w najjaśniejszych odcieniach. Teraz wystarczy, że dodam kilka kropel pigmentu i gotowe - idealnie jasny odcień. Nie zauważyłam żadnych wad produktu.

Pozycja obowiązkowa!

Oceniam odcień White.

Cudo!
Ten produkt zmienił oblicze wszystkich produktów do makijażu twarzy, odratował wiele dobrych produktów nie używanych że względu na zbyt ciemny kolor.

Używam zarówno do rozjaśniania podkładu jak i korektora, spisuje się bezbłędnie!
Nie zmienia właściwości produkty nawet gdy dam go więcej niż produktu rozjaśnianego.
Makijaż jest tak samo trwały jak i bez niego.

Produkt ten zagościł już na dobre w mojej kosmetyczce.

Niezbędnik!

Mój niezbędnik w kosmetyczce. Dzięki niemu, mogę idealnie dopasować kolor podkładu do karnacji! Nie wpływa na konsystencję podkładu, jedynie rozjaśnia.
Stosuję go bardzo często, nie zauważyłam żadnych uczuleń po jego użyciu. I co najważniejsze nie wpływa na trwałość podkładu. POLCEAM!

bardzo pomocny

Bardzo przydatny produkt nie tylko dla wizażystek. Świetnie go mieć dla prywatnego użytku-czasem każdemu zdarzy się źle dobrać kolor podkładu-wiadomo jakie jest oświetlenie w drogeriach lub zdjęcia w internecie również mogą odbiegać od rzeczywistości. Pigmenty ukryte w wygodnych tubkach. Konsystencja idealnie wyważona. Bez problemu zmiesza się z produktami o konsystencji lekkiej, półpłynnej czy gęstej pasty. To , że możemy nim rozjaśnić czy przyciemnić swój podkład jest świetne. Ale ważne już również to, że pigment nie wpływa na żadne startowe właściwości podkładu. Nie powoduje rozwarstwienia produktu, nie skraca czasu trwałości na twarzy, nie zapycha porów, nie tworzy wrażenia, że twarz pod podkładem nie oddycha. Wydajność zależy od częstotliwości użytkowania ale mieszany w proporcji 1:1 starczy na dłuższy okres czasu. Pomysłowy i przydatny. Nie przepadam za firmą NYX ale to im się udało. Cena to o ile pamiętam około 40 zł/szt więc super

Ulubiony

Mój ulubiony mixer. Używam ciemnego i jasnego i gorąco polecam. Nie uczulił mnie, nie zmienił podkładu. Można stosować codziennie. Miałam również coś podobnego tylko z Kobo jednak nyx zdecydowanie wygrywa. Nie znam drugiego produktu o tak dobrych właściwościach.

Fantastyczna sprawa

Produkt must have. Idealny do rozjaśniania i przyciemniana podkładów. Idealny dla wizażystek, dzięki czemu można ograniczyć ilość buteleczek z podkładem w kufrze. Świetnie mi się też sprawdza w domu. Zamiast kilku podkładów na każdą porę roku, możemy mieć jedną i mixerem go rozjaśniać lub przyciemniać. Produkt nie zmienia właściwości podkładów z którymi jest mieszany. Świetny!!!

Coś czego nigdy nie wyciągnę z kufra

Petarda! Jeśli jest się wizażystką, uważam, że jest to produkt obowiązkowy! Sprawdza się idealnie kiedy mamy za ciemny podkład, pomadę, korektor, bądź kiedy mamy za jasny. Nie zawsze możemy zabrać ze sobą całą gamę kolorów i w takich sytuacjach jest on.