Synergie Fresh, Pieniący się krem

Synergie Fresh, Pieniący się krem

Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia i odświeża cerę. Przeznaczony jest wprawdzie dla cery suchej, ale ja pomimo tego, że mam cerę mieszaną bardzo polubiłam ten krem. Ma bardzo ładny zapach, nie można się mu oprzeć. Niestety nie nadaje się do demakijażu oczu, w razie dostania się piany do oczu po prostu szczypie.

Cena: ok. 15 zł

w porządku

Przyznam się od razu, że jest to kosmetyk przeznaczony nie do mojej cery. Gdyby mi zaszkodził, nie dodałabym recenzji, ale tak się składa, że jestem zadowolona. Dostałam jakiś czas temu od taty zupełnie nieznającego się na sprawie :D. Przeleżał swoje na półce, aż zdecydowałam się po niego sięgnąć w związku z lekkimi zawirowaniami mojej cery wynikającymi z mrozów i CO.

Jest to rzeczywiście dosyć rzadki krem, pienienia jakoś nie zauważyłam. Jest baaardzo niewydajny, myje dobrze (makijażu nim nie traktowałam), niezwykle łatwo się spłukuje. Mimo że przeznaczony jest do cery suchej, przez cały okres jego stosowania nie uświadczyłam wyprysku, do tego pory były przyzwoicie zwężone. Żadnego zwiększonego przetłuszczania, lekkie nawilżenie (aż czasem żal było twarz tonikiem przecierać ;) ).

Nie kupię więcej tylko z tego powodu, że lepiej się czuję używając do mycia twarzy kosmetyków:
a) aptecznych
b) przeznaczonych do tłustej cery
Ale jest to sprawa wyłącznie komfortu psychicznego, jeśli chodzi o działanie, jestem usatysfakcjonowana.

ilość zużytych opakowań: 1

dobry

mozna powiedziec, ze zakup tego kosmetyku to strzal w 8 :D kosmetyk jesli chodi o opakowanie, jest malo wydajny. i jak to czasami bywa w opakowaniu znajduje sie 3/4 produktu :( dobrze oczyszcza skore. napewno sie nie pieni, a przy zmywaniu go z twarzy trzeba sie troszke pomeczyc...

Jedna tubka starczy

Używałam go gdy skóra mi się przesuszyła- z ciekawości- jak się sprawdzi kosmetyk do mycia twarzy w formie kremu.Po pierwsze krem nie jest pieniący się- jak to sugeruje nazwa, dobrze zmywa zanieczyszczenia, ale napewno nie oczyszcza głęboko, myje i tyle. Ma dość przyjemny cytrusowy zapach.Skóra po jego użyciu jest lekko ściągnięta, ale przyjemna w dotyku- jakby pociągnięta lekkim kremem. Dość szybko mi się skończył, na 1 tubce poprzestałam.3 gwiazdki które daję to trochę za dużo, ale 2 to za mało (może wprowadzimy połówki ;) )Ilość zużytych opakowań: 1

Konturowanie Smashbox

może do niego wrócę

Ja bym go nazwała gęstym żelem do mycia twarzy, z tym pienieniem się - hmmm, bez przesady :-). Też używałam wersji do cery suchej, ale zawsze mi się wydawało, że istnieje też taka do cery mieszanej (?). Zapach b. ładny, zmywałam nim także tusz do rzęs (podrażnień brak) i w sumie używałam go dość dużo (2-3 tuby); mało wydajny, niestety :-(. Chyba bardziej mi pasował L'oreal z podobnej serii, ale możliwe, że do Synergie wrócę - choćby po to, by przywołać klimat minionych wakacji :-))).