Garnier Fructis, Nutri-gładki, Intensywny krem wygładzający

Garnier Fructis, Nutri-gładki, Intensywny krem wygładzający

Intensywny krem wygładzający z mikroolejkami z owoców do włosów suchych, szorstkich, trudnych do ułożenia. Bez spłukiwania.
Wg producenta włosy są 3 razy gładsze, 2 razy mocniejsze i bardziej lśniące. Długotrwałe zapobieganie puszeniu.
Idealny przy użyciu prostownicy lub suszarki.

Cena: 11zł/ 200ml

Rewelacyjny!

Super produkt o fajnym zapachu. Tani i wydajny, wystarczył mi na ponad dwa lata, wystarczyła kropla wielości 50 gr. Od razu było widać efekt przy rozczesywaniu, idealny z prostownicą. Trochę obciążał włosy.

super

jak dla mnie jest super, na pewno o wygładza, włosy są mięciutkie, nie puszą się i wyglądają po prostu zdrowiej, błyszczą się. mam kręcone włosy i ładnie się po nim układają, używam go po myciu zarówno kiedy mam zamiar zostawić loczki jak i kiedy chcę je wyprostować. pięknie pachnie, jest wygodny w użyciu i dość wydajny. Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

super super!

nie rozumiem recenzji negatywnych zupełnie,moze nie używacie go tak jak należy?kupiłam tez produkt skuszona tymi pozytywnymi opiniami i również taką wystawiam.mleczko stosuję przed syszeniem na mokre włosy,na dłoń wyciskam ilość wielkości 2 ziarenek groszku,włosy są miękkie,lepiej się prostują,a na drógi dzień tak pięknie błyszczą że dawno takich włosów u siebie nie widzialam.od razy powiem że używam taniego szamponu z czarnej rzepy włosy są czyste i ten balsam doskonale pasuje do tego szamponu.polecam.cena jest więkrza niż tu przedstawiona,ja dałam 15 zł,ale mleczko jest bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:kiedyś

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Bez sensu.

Tylko ładnie pachnie, i ma fajną konsystecję. Podobno dobry bez prostowania do ujarzmienia włosów, wygładzenia. Jasne ;/ nie nawilża, nie wygładza. Pomyłka :/

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

uwielbiam go

włosy prostuję od wieków i nigdy do końca nie byłam zadowolona z efektów. Garnier Fructis, Nutri-gładki kupiłam z ciekawości, bo ogólnie mam bardzo dobra opinie o produktach tej firmy. nigdy nie byłam zwolenniczką odzywek czy maseczek bez spłukiwania, ale szybko zmieniłam zdanie. Garnier pachnie owocowo, łatwo się rozprowadza i ma fajną konsystencję. po wysuszeniu włosy są prostsze, a gdy potem używam prostownicy efekt jest naprawdę wspaniały. nie wyobrażam sobie teraz nie używania tego produktu! często farbuję włosy, a pomimo tego kolor nadal jest zywy. Używam tego produktu od: pond pół roku
Ilość zużytych opakowań: chyba 5

pieknie pachnie

mam wlosy z tendencja do puszenia sie,platania. nie sa krecone wiec na temat prostowania ne bede sie wypowiadac.
Jak dla mnie jest ok, bo likwiduje tak zwana szope na glowie, zwlaszcza ze praktycznie zawsze przed praca myje glowe a potem susze suszarka.
Po za tym fantystycznie pachnie.
Ja kupuje go w niemczech i tam z tlumaczenia bezposredniego z tubki wychodzi ze jest przeciw slomie :P
i taki dokladnie jest. juz nie mam slomy na glowie tak jak wczesniej. Wlosy sa miekkie, puszyste ale nie puszace sie i pieknie pachnace

Używam tego produktu od:1,5 roku

nie podoba mi sie

zapach i konsystencja ok. poza tym... ? no wlasnie nie wiem. ani nie wygladza, ani nie nawilza, pomylka w opakowaniach? nic godnego uwagi, strata pieniedzy

Używam tego produktu od: pol roku

raczej nie

zapach cudowny
fajna konsystencja
cena przystępna
poręczne opakowanie
niestety sam produkt nie wart uwagi...żadnego efekty wygładzenia nic zupełnie nic
nie wiem może tylko na moje włosy nie działa ale się zawiodłam i więcej go nie kupię....

Używam tego produktu od:2 m-cy

no nie...

zawiodłam się... koleżanki mi go bardzo polecały, ale nie wiem może na ich włosy to działo ale na moje ani rusz (mam falowane włosy) ma śliczny zapach ale niestety nawet nie godne komentarza działanie... nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nadal jedno leżące w szawce

zawiodłam się

Pomimo wielkiej sympatii dla szamponu i odżywki fructisa d i m, które stosuję od dobrych 3 lat bez przerwy, to muszę wystawić tą ocenę, ponieważ ten krem jest beznadziejny.
Co prawda minimalnie obciąża włosy, ale stopień wygładzenia jest dla mnie niezauważalny.

Po użyciu moje włosy są matowe, sianowate, szorstkie, jakieś posklejane i nie mogę ich rozczesać.
Mam półdługie włosy, a nie stosuję jego wiele, najwyżej 2 cm3, więc powodu do ich sklejania to on nie ma.
Jak dla mnie zero pozytywnego efektu.
Stosowałam go na mokre włosy, bez suszenia.

Jedyny plus - ładny zapach

Efekt końcowy: oddałam mamie

Ilość zużytych opakowań: w ciągu pierwszego

"wyleczył" włosy

Kupiłam go, ponieważ potrzebowałam jakiejś odżywki bez spłukiwania. Nie oczekiwałam po niej wymienionych efektów. Wyróżniała się opakowaniem i tym, że to w końcu Garnier.
Czekało na mnie miłe zaskoczenie! Włosy, które zawsze były cienkie i suche (puszyły się) stały się włosami moich marzeń.
Używałam jej do czasu, gdy obcięłam włosy, ponieważ uznałam, że nie nadaje się do prostowania. Mimo długiej przerwy włosy nadal są odbudowane.
Odżywka stoi na półce i czeka, aż będę potrzebowała jej zbawczej mocy. Najdziwniejsze, że wciąż jej ubywa...
Spróbuję, jak będzie reagować na prostownicę.. Wtedy dopiszę coś tutaj.

Używam tego produktu od: 4 mies. ( z miesięczną przerwą)
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze i nie ostatnie

Polecam! :)

Jestem nim zachwycona! Mam twarde, szorstkie włosy, które po myciu puszą się i "falują". A od kiedy zaczęłam używać tego kremu moje włosy są strasznie miękkie, że moje koleżanki tylko je macają i nie mogą się nadziwić że mam takie miękkie! (; Poza tym krem ślicznie pachnie i w odróżnieniu od innych odżywek, zapach zostaje również na włosach. Dodam jeszcze, że prostuje codziennie rano włosy i gdy przed prostowaniem nałożę kosmetyk, włosy prostują mi się o niebo lepiej! Dodatkowo dla mnie pojemność buteleczki jest duża i kosmetyk starcza mi na długo (chociaż nie żałuje go przy stosowaniu :) ) i naprawdę za nie wielką cenę! Bardzo serdecznie polecam! Pozdrawiam :)