Rimmel, Super Wear with Lycra

Rimmel, Super Wear with Lycra

Super Wear with Lycra- preparat przedłużający trwałość manicure do 10 dni! To kosmetyk, który chroni lakier czyniąc go odpornym na uderzenia. Nadaje intensywny płysk, odżywia kolor i przedłuża trwałość manicure

Cena: 16 zł / 12 ml

super.

jeden z niewielu kosmetyków, który naprawdę mnie przekonał. Przy odpowiednim przygotowaniu płytki naprawdę lakier wytrzyma 10. Bardzo fajny pędzelek.

minus za to, że po jakimś czasie gęstnieje .

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż pół

Dobry

Specyfik przedluza trwalosc lakieru, pieknie nablyszcza. Trzeba tylko pamietac o dokladnym pokryciu koncowek.
Minusem preparatu jest to, ze dlugo schnie. O polozeniu go na szybko, przed wyjsciem nie ma mowy, bo mozna sobie latwo zepsuc zrobione wczesniej paznokcie. Najlepiej uzywac na noc.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

i tak go uwielbiam;)

Na rękach się tak nie sprawdza jak na stopach ;)

Pomalowany nim lakier na stópkach wytrzymuje dobrze ponad tydzień.Trzeba przyznać, że nabłyszcza pięknie:)
Na rękach efekt dużo słabszy, ale i tak go uwielbiam.

dobrze nabłyszcza

Liczyłam na coś więcej. Ten utrwalacz to mój pierwszy taki produkt. Niestety nie jest zbyt udany. Długo czekałam z tą recenzją, testowałam różne lakiery i na różne sposoby. Według moich spostrzeżeń lakier trzyma się praktycznie tyle samo bez jak i z tym specyfikiem. Jednak mimo braku utrwalania (nie mówiąc o 10 dniach) świetnie nabłyszcza i odświeża kolor. Jednak oczekiwałam utrwalenia lakieru, a w tym się nie sprawdził.

Używam tego produktu od:ponad rok

taki sobie

Niestety ten utrwalacz sie u mnie nie sprawdzil, a przynajmniej nie w takim stopniu jak tego oczekiwalam. Ma niewygodny i twardy pedzelek, ktory trzeba obslugiwac bardzo ostroznie i delikatnie, bo inaczej brudzi sie na kolor lakieru z paznokcia, a nawet potrafi zdzierac lakier. Trwalosc przedluza, ale najwyzej o 2 dni (a to zdecydowanie za malo). Nie wysycha zbyt szybko na paznokciu, ale jest wydajny i nie gestnieje w buteleczce.
Niestety lakier utrwalajacy z Wibo, ktory jest tanszy o polowe jest od Rimmela lepszy, wiec juz go nie kupie.

Używam tego produktu od: okolo 10 miesiecy

Ideał!

No po prostu juz nie wierzylam ze cos moze zmusic lakier na moich paznokciach trzymac sie w stanie niezmiennych ponad 2 dni!! Ale po wyprobowaniu tego cudenka sie przekonalam ze jednak sie da :)))) Jestem po pierwszym zaaplikwoaniu ale juz widze ze to jest prawdziwy rekord. Pozatym blask nadaje niesamowity! I bardzo szybko schnie, co jest tez istotne, szczegolnie dlatego ze fajnie jest go nakladac co 2 dni, ale na prawde nie trzeba dlugo czekac. Wiec sie zakochalam... :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Rewelacja!!!

Jak dla mnie same plusy:

- spełnia swoją rolę - dzięki niemu lakier o wiele dłużej pozostaje na płytce paznokcia w stanie niezmienionym
- bardzo wydajny - maluję nim paznokcie zarówno przed jak i po nałożeniu warstwy lakieru, ponadto maluję nim paznokcie co dwa dni, by lakier dłużej się trzymał - i tak już od trzech miesięcy, a nie zużyłam nawet jeszcze połowy słoiczka
- nadaje paznokciom cudny połysk
- bardzo szybko schnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Ratunek

Bardzo dobry produkt! Jest zbawieniem przy dosłownie każdym, nawet najsłabszym lakierze. Nanosi się go wyjątkowo łatwo i czynność tę można powtarzać nawet codziennie w celu przedłużenia manikiuru. Zauważyłam jednak małe ryski na płytkach paznokci już drugiego dnia, co jest jedynym mankamentem tego preparatu. Nakładany warstwowo co ok. 2-3 dni spełnia swoje zadanie wyśmienicie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Prawie same zalety :)

Bardzo dobrze utwardza. Świetnie trzyma cyrkonie. Jest bardzo wydajny. Ładnie się błyszczy po pomalowaniu ale tak gdzieś przez dwa dni., potem jest poszurany No 10 dni na paznokciach, to taka bajeczka producenta. U mnie zaczynał się ścierać po trzech dniach. Ale na razie stosowałam go tylko na jeden lakier Rimmel Lycra Wear, który jest bardzo nietrwałym lakierem. Więc chyba należy cię wielkiie podziękowanie Super Wear with Lycra za to, że tamten przetrwał tydzień na moich paznokciach, a nie jedno mycie głowy. Co dwa-trzy dni nakładam nową warstwę Super Wear with Lycra aby odświeżyć połysk i aby nie było startych ubytków.

Dopisuję: Zmieniam punktację z 4 punktów na 5. Mimo, że ściera się dość szybko, to można pociągnąć nią paznokcie co 2-3 dni. I wtedy lakier na pazurkach rzeczywiście trzyma się bardzo długo w dobrym stanie.

Używam tego kosmetyku od dwóch miesięcy

/ ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Same plusy!

Kupiłam go w ciemno bo potrzebowałam utwardzacza a wybór miałam niewielki, i musze przyznać że to dobry wybór, utwardza i to na prawde tak że cyrkonie nie odpadają, lakier wytrzymuje dłużej, paznokcie nabierają blasku, nie śmierdzi, i wysycha szybko, mogłby być tylko tańszy troche

Bardzo bardzo dobry

Kupiłam ten utwardzacz do lakieru razem z olejkiem do skórek (za około 23zł więc się opłacało) w maju i starczył mi do połowy lipca (używałam go jeszce z siostrą więc zużycie podwójne :-)) i uważam że jest bardzo dobry w swoich zadaniach. Lakier trzyma sie razem z nim ponad tydzień, nie odpryskuje, bardzo dobrze wzmacnia same paznokcie (ja zawsze nakladalma jedna warstwe pod lakier a następną na lakier). Uważam że jest on naprawde godny zakupu. Nie należy po malowaniu od razu wychodzić na słońce bo tworzą się bąbelki na paznokciach (ale tak jest u większości). Szkoda, że mi troche zgęstniał bo teraz niestety nie da się nim malować a troszkę jeszcze zostało. Ogólnie jest bardzo bardzo DOBRY!.