Smoother Base Coat & Ridge Filler (Baza wygładzająca)

Smoother Base Coat & Ridge Filler (Baza wygładzająca)

Aby wygładzić płytkę paznokcia i wzmocnić ją należy przed położeniem lakieru kolorowego zastosować podkład Smoother. Zawiera on w swym składzie talk, który niweluje nierówności płytki dzięki czemu lakier dłużej się utrzymuje i nie odbarwia paznokci. Obecne w formule wapno i kompleks witamin pielęgnują i utwardzają paznokcie.

Cena: 16 zł / 12 ml

wielkie rozczarowanie

Bardzo lubię malować paznokcie takim kolorem/podkładem, samym w sobie tylko.
Szukam wciąż trwalszego i lepszego lakieru - niestety jeszcze go nie znalazłam

Ten był moim wielkim rozczarowaniem - myslałam że jak zapłacę kilka zł wiecej to mam jakośc zagwarantowaną - ależ skąd!!! cytuję moja poprzedniczkę - badziewie jakich mało ;((

nie polecam

Używam tego produktu od: rok

Badziewie jakich mało

Kupiłam, nie łudząc się że pomoże na płyke ale żeby łatwiej było mi malować po nim innym lakierem.

Nie wiem jakim cudem miał mi on to ułatwić jeżeli zaschnął mi po pięciu dniach?
Odpryskiwał po parenastu godzinach, nie robił nic z płytką, a jeżeli chciałam go stosować jako lakier, robił smugi. Konsystencja była okropna, po paru dniach, po dwóch tygodniach praktycznie nie dało się nim malować, a kupiłam go w drogerii dobrze strzeżonej gdzie nigdy nie zdarzyło mi się kupić czegoś co było używane, odkręcane itd.
Okropność, czym prędzej wyrzuciłam :mad:

Używam tego produktu od: nie używam, wyrzuciłam
Ilość zużytych opakowań: 1/10 jednego

bez zachwytów

Taki sobie preparat do paznokci. Myślałam, ze moze troche je wzmocni i zapobiegnie rozdwajaniu, ale sie rozczarowalam:(
Plus za fajny pedzelek, latwos aplikacji i szybkie schniecie. Baza ulatwia nalozenie lakieru i zapobiega przebarwieniom.
Szkoda, ze nie poprawia kondycji paznokci.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Manicure - glitter nails

nic specjalnego...

Dobry, ale nie porywający... Ot, taka sobie zwykła baza pod lakier. Dobry również położony samodzielnie - ładnie nabłyszcza.

Właściwie to dla mnie taki kosmetyk, o którym nie mogę nic konkrektego powiedzieć... Rzeczywiście dobrze wygładza powierzchnię paznokcia, tak że nałożenie lakieru jest łatwe i przyjemne;). Nie zauważyłam żeby jakoś pielęgnował paznokcie. Wprawdzie zapobiega przebarwieniom i wszelkim zmianom kolorytu paznokcia, ale w sumie takie jego zadanie:). Ładny pastelowy kolorek, który współgra dobrze z frenchem.

No i to by było na tyle z tych nieco wymuszonych zalet;) A teraz wady:(:
- strasznie szybko wysycha; wspomnę, że nie używałam go "od wielkiego dzwonu" tylko regularnie, a i tak po ok. 3 miesiącach zgęstaniał tak, że nie dało się go używać,
- strasznie gęsty, nawet na początku używania,
- pędzelek taki trochę toporny (wielgachny), uniemożliwiający dokładne rozprowadzenie,
- przez to, że taki gęsty to mało wydajny,
- jak na taką jakość to drogi, a myślałam że Rimmel spisze się lepiej bo inne kosmetyki do paznokci ma raczej dobre...

ilość zużytych opakowań: 1