Soho, Potrójny cień

Soho, Potrójny cień

Kolekcja cieni do powiek Soho ma specjalną kolorystykę, opracowaną na podstawie testów rynkowych. Umożliwia ona wykonanie zarówno dziennego jak i wieczorowego makijażu.
W oryginalnym opakowaniu znajdują się trzy starannie dobrane cienie, umożliwiające indywidualny dobór kolorów oraz ich mieszanie; w konsekwencji powstał wielofunkcyjny zestaw do makijażu oczu. Podwójny aplikator pakowany w kartonik jednostkowy dodawany jest gratis do każdego wyrobu.
Wśród kolorów dominują różnorodne odcienie różu, brązów, fioletów i szarości, klientki mogą także dobrać tak popularne cienie niebieski i zielone. Wysoką jakość cieni oraz fakt, że są trwałe i łatwo można nałożyć je na powieki gwarantuje dobór składników. Autorska formuła produktu została opracowana w laboratorium firmowym.

Cena: 10 zł

nabrałam sie drugi raz...

witam! niestety, równiez cienie nie przypadły mi do gustu, i co najgorsze nabrałam sie juz drugi raz. pierwszy raz to cienie z serii joy.Cienie wg. mnie sa nietrwałe,niewydajne, (naszczescie nie drogie- 7zł).Pomimo duzej ilosci kosmetyku na oku i gabeczce kolor nijaki, mam nr 508 i roznicy na powiece miedzy zielenia a brązem niewidze zadnej.Skora jest delikatnie ciemniejsza-kolor żaden. Miałam ich użyc do makijazu na cała noc,ale po kilku godzinach "kolor"calkowice znika. Jedynym plusem jest to ze ladnie rozwietlaja oko. ogólenie nie polcecam. warto zainwestowac w np inglota, maybelline. Pozdrawiam Używam tego produktu od:2 dni

Nie jestem zadowolona...

Jakoś nie moge się przekonać do tego cienia. Dość ciężko się go rozprowadza, znika po kilku godzinach, wałkuje się na powiekach, blaknie. Nawet tuż po aplikacji jest bardzo słabo widoczny. No nie wiem, może to kwestia kolorów (paleta brązowo- różowo-biała nr 505). Chyba będzie zalegał w kosmetyczce, aż minie mu data ważności i wtedy z czystym sumieniem wyrzucę.

Używam tego kosmetyku od: kiklu tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Jak na tą cene ?

No cóż... Za tą cene nie można sie wiele spodziewać.... Trwałości nie ma w nich w ogóle, osypują sie niemiłosiernie, a pudełeczko wraz z cieniami roztrzaskało sie nawet gdy nie doszłam do ich połowy. Jednak lubię je. Kupując je nie oczekiwałam zbyt wiele. Taki sobie kaprys. Potzrabowałam cielistych brązów - nie miałam, kupiłam dla polepszenia humoru i "uwdzięcznienia" makijażu. I zaskoczyło mnie w nich jedno : wspaniale stapiają sie ze skórą, a tego wymagałam od cielistych cieni. Są idealne na dwugodzinne popołudniowe zakupy są koleżanką, na wypad na kawe itd. dłużej niestety sie nie utrzymaja :P Nie moge dac im wiecej gwiazdek, szcsegolnie ze Isa Dora ma u mnie tyle samo co one, a Effekt Lumiere jedna wiecej ... ale są naprawde ok :)

depilacja jak się przygotować

bez rewelacji

Cienie są raczej przeciętne. Niezbyt duży wybór kolorów, ale i tak wynalazłam dla siebie 3 zestawy. Lubię Viperę, ale cienie soho nie zachwycają. Są bardzo mięciutkie i kruche, szybko ich ubywa. Z trwałością średnio: wiodomo, bez bazy znikają dość szybko z bazą jest nawet znośnie. Niestety osypują się i osoby o wrażliwych oczach mogą być niezadowolone. Kolory są raczej delikatne i chyba nie da się nimi zrobić bardzo mocnego makijażu. Dodam jeszcze że raz niechcący upadło mi pudełeczko na podłogę i zrobiły mi się z nich cienie sypkie, ale mimo to nadal zdatne do użytku.

To ma być Vipera?

Piszę tą recenzję z bólem serca, bo Vipera należy do moich ulubionych marek kolorówkowych. Jak do tej pory wszystko, czego miałam okazję używać, było jak skrojone na mnie, a niektóre produkty nie ustępowały w niczym o 5 razy droższym, będąc tylko nieco słabyszymi od tych 15 razy wyżej cenowo.
Ale cienie Soho... Zdecydowanie porażka. Po mozaikowych cieniach Vipery byłam pełna wiary i nadziei - Soho zdecydowanie mnie z fascynacji wyleczyło. Poza ładnymi kolorami (nie do końca dobrze dobrana paleta, między ciemnym a średnim jest za mała różnica, ale z drugiej strony w mojej wersji ciemny miał dodatek złota, co przynajmmniej ładnie go wybijało) ma same wady:
-osypuje się już w trakcie nakładania
-szybciukto złazi z oka - nawet na bazie Lumene, na której oka trzyma się wszystko i na zawsze :)
-bardzo niewydajny - jakoś sią tak grubo nakłada na pędzelek, schodzi z opakowania w zabójczym czasie
-pudełeczko poszło w mak po miesiącu.

Uważam, że nie warto - jestem szczególnie rozczarowana, bo moziaka była jednym z moich ulubionych cieni. Dokładnie takie same wrażenie ma moja Mama, do tej pory wielbicielka cieni Vipery.

Doskonałe!

Cienie te nie mają sobie równych. Mogłyby stanąć w szranki z Pupą i Isa Dorą, gdyż jakością nie odbiegają od marek, które uchodzą za lepsze. Jakość, trwałość i wydajność sprawdza się na 5 * . Wszystkie cienie stosuję bez bazy i muszę przyznać, że te mają odpowiednie stężenie pigmentu i trzymają się powieki znacznie dłużej aniżeli sławetne Out of the Blue Pupy, które mnie okrutnie rozczarowało. Z tym większym przekonaniem podchodzę do rodzimego produktu, który mnie o tyleż zadziwił co zachwycił. Mam dwa komplety - róże i złotą zieleń, oba doskonałe. Z czystym sumieniem polecam! Pewnie jeszcze się obkupię w inne wariacje kolorystyczne:)

smieszny...

cien sam w sobie fajny kolorki ladnie sie zesoba lacze pod warunkiem ze jest jescze w miare caly niestety potem jest trudniej jezeli chcemy pomalowac oko jednym z kolorow...plusem jest jeszcze bardzo dobra jakosc tego produktu i wydajnosc!!