Juicy Mix (Błyszczyk do ust)

Juicy Mix (Błyszczyk do ust)

Owocowy błyszczyk do ust w energetyzujących kolorach (fiolet, róż, pomarańcz). Na ustach bezbarwny. Pięlęgnuje usta dzięki witaminie E i ochrania dzięki filtrom UV. W opakowaniu z aplikatorem.

Cena: 4,99 zł / 7 ml

super

Mam kolorek różowy,na ustach jest bezbarwny, sprawia że usta pięknie lśnią,zapach i smak są neutralne,ani nie przeszkadza ani nie zachwyca.Aplikacja patyczkiem jest wygodna, jeśli chodzi o pielęgnacje to naprawde działa,usta są nawilżone i lśniące nawet zimą,lubie mieć go pod ręka bo można użyć go bez lusterka i napewno kupie następny,tym bardziej,że kosztuje 5,00 złotych:)

ten zapach

za sam zapach ma 2 gwiazdki a reszta to ładny efekt, usta wydaja sie pełniejsze i sa po nim nawilzone 2 w 1. ladny efekt plus pielegnacja to jena gwiazdka a ostatnia za cene tylko 5 zł :))

Bardzo fajny

Mam kolorek pomarańczowy ale na ustach jest prawie bezbarwny... jest super naprawde bardzo mi sie spodobał i napewno będę go kupować:) dałam za niego tylko 4.99 i naprawde jestem z niego bardzo zadowolona... zapach jest super smaku nie ma aleto moze i lepiej bo nie zjadam go tak szybko :) błyszczyk dobrze nawilża i chroni... dla mnie co najważniejsze: nie ma zadnych drobinek i brokatu czego nienawidze:)

ilość zużytych opakowań: 1 jak narazie

Wibo na wiosnę 2015

super :)

Super błyszczyk za super cenę :D właśnie takiego szukałam, gęstego, bez drobinek, ten spełnia wszystkie moje oczekiwania :) jest dość wydajny, ładnie pachnie, nie skleja ust, fajnie połyskuje i nawilża. Polecam :)

tani i w miarę dobry

Mimo paru wad będę go kupować bo jest tani i jakis taki przyjemny ;). Mówiąc o wadach miałam na myśli sklejanie ust i szybkie ścieranie się. Ale mimo tego dobrze nawilża, rzeczywiście ochrania i pięlęgnuje usta. Nie wiem co producent miał na mysli mówiąc o "energetyzujących" kolorach bo dla mnie są one raczej takie zwycajne i matowe ale za to zapachy są ładne. Cena i opakowania też. Jest transparentny i nie nadaje praktycznie żadnego koloru (mam odcień fioletowy). Kupiłam go w Rossmannie.