Veet, Kremy do depilacji 3 minutowa formuła

Veet, Kremy do depilacji 3 minutowa formuła

Czas depilacjii uległ skróceniu, nawet do 3 min. Dostępne są trzy warianty:
- z nawilżającym aloesem
- ze zmiękczającym ekstraktem z jedwabiu
- z olejkiem migdałowym.

Nie działa :(

Krem wcale nie usuwa włosków ! Jest bezskuteczny ! Do tego powoduje podrażnienia skórne ;/ Nie jest zgodny z zapewnieniami producenta, dlatego nie polecam go ! Strata pieniędzy i tyle !

Używam tego produktu od: kilku lat

Szybka, przyjemna i łatwa depilacja nawet najkrótszych, CIENKICH włosków :)

+Cena
+Skóra jest miękka, delikatna, aksamitna w dotyku
+Znośny zapach
+Lekka, przyjemna formuła kremu
+Dostępność
+Używam kremu do depilacji włosów rąk***-> trzymam krem na skórze średnio ok. 5/6min. i zauważyłam, że włoski są dobrze usuwane bez konieczności poprawek
+Działa na krótkich i cienkich włoskach, z grubymi i twardymi sobie raczej nie poradzi, chyba, że po kilkakrotnym użyciu
+Efekt kilkudniowy

-Skóra po nim lekko szczypie
-MAŁO WYDAJNY, 100 ml kremu wystarczyło mi na ok. 4 użycia, a nie można nałożyć też zbyt mało kremu

Polecam :)

Używam tego produktu od: pare miesięcy z przerwami

Katastrofa

Pieniądze wyrzucone w błoto... Kupiłam na jakiejś promocji w rosmanie wersje zieloną. Chciałam wypróbować czegoś innego niż maszynka do poradzenia sobie z włoskami w okolicach bikini. No i totalne rozczarowanie. Krem nie robi nic! Zupełnie nie usuwa włosów! 3 minuty to w ogóle jest bzdura, trzymałam go znacznie dłużej i nic nie zdziałał. Usunęłam może 10% włosów i to nie całych... Próbowałam kilka razy w okresie roku i w końcu wylądował w koszu... Odradzam wszystkim... Może kiedyś odważę się wypróbować jakieś plastry ale do kremów już chyba nie wrócę...

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

dzienny smoky eyes

Jest ok, nie znalazlam nic lepszego

Uzywam, bo nie udalo mi sie znalezc nic lepszego.
Generalnie sprawdza sie. Usuwa wloski szybko zostawiajac gladka, mila w dotyku skore.

Minusem jest zapach (uzywam rozowego veet). Zapach jest okropny! Smierdzi wlasciwie az nos swedzi. Trzeba rowniez uwazac zeby nie trzymac go za dlugo na skorze, bo powoduje wtedy podraznienia. Malo wydajny, zeby zadzialal jak powinien trzeba nalozyc gruba warstwe, widac jak znika w oczach i opakowanie jest puste. Wlasciwie co chwile kupuje nowy.

Podsumowujac - robi co ma robic. Uzywanie go nie jest zbyt przyjemne ani tanie, ale coz...

Używam tego produktu od: Dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: Duzo

Różnicy przed i po.. praktycznie brak.

Oceniam wersję różową.
Mam twarde, niezbyt gęste, ciemne włoski i przeciągnęłam czas do maksymalnego zalecanego.

Plusy:
-nie uczulił
-znośny zapach

Minusy:
-cena vs jakość
-nie usunął włosków (może kilka..różnica nie do zobaczenia gołym okiem)
-szpatułka ma za małą powierzchnię do usuwania włosków, przy używaniu boków można pocharatać skórę
-zostawia niemiłe uczucie na skórze po aplikacji
-jest bardzo mało wydajny; całość mi idzie na jedną depilację

Nie polecam.

Używam tego produktu od: jednej aplikacji
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Radzi sobie ;)

Kupiłam zestaw 2 kremów na promocji za 9,99 :) Stwierdzilam, ze takiej okazji szkoda przegapic, bo jeden mozna zawsze komus podarowac. Kremy sa bardo dobre. Lubie ich konsystencje i jasminowy zapach. Nadaja skorze gladkosc i dobrze usuwaja wloski. Nie uzywam dolaczinej szpatulki tylko maszynbki do golenia dla lepszego efektu. Przy uzywaniu szpatulki mozna zrobic sobie krzywde - nieestetyczne otarcia jesli za mocno sie przyciska. Krem jest baardzo wydajny, nie moge wykonczyc pierwszego opakowania :) Plus za cene i dostepnosc.

50 / 50

Plusy :

+ cena
+ dobrze sobie radzi z cienkimi wloskami
+ skora jest gladka po uzyciu

Minusy :

- malo wydajny
- zapach

Ogolem mowiac to nie jest zly ale mysle ze sa lepsze :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

efektów zero..

Miałam kilka podejść do tego produktu w ciągu swojego życia.Pamiętam go jeszcze z rodzinnego domu i chciałam przypomnieć sobie jego działanie.Miałam wersje różową.Produkt ostrasza od siebie naprawdę przerażająco paskudnym wstrętnym zapachem.Mi to przypomina jakiś preparat na mole i troszkę pleśń.Okropieństwo..Niestety mimo męk z tym zapachem rezultat nie był tego warty..Tak naprawdę rezultatu zero.Włoski nie chciały się ściągać szpatułką praktycznie wcale.Usunął może z 20% włosków!!! Żeby usunąć wszystkie trzebaby chyba cały dzień tylko na tym spędzić.Jedna tubka starczyła mi tylko na jakieś 3 podejścia do tego produktu,więc niezbyt ekonomiczny.Nie ma to jednak jak najzwyklejsza maszynka do golenia..Nie dla mnie tego typu wynalazki:(

Używam tego produktu od: kilka mcy temu
Ilość zużytych opakowań: mialam kilka

Bardzo dobry

Jeden z lepszych kremów, które miałam przyjemność stosować. Zaopatruję się w zieloną wersję i stosuję ok. raz na 2 tygodnie.
Co prawda muszę przetrzymywać na nogach dłużej, niż zalecają - max podają 6 minut, a ja trzymam zwyczajowo 8, bo inaczej musiałabym powtarzać całą czynność.

+ Skuteczny
+ Wygodna szpatułka, która naprawdę rzadko kiedy się psuje
+ Wydajny

- Cena

Z czystym sumieniem mogę polecić osobom, które nie mają upierdliwej skóry :)

Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

BEZNADZIEJNY

Posiadam krem w wersji niebieskiej, do skóry wrażliwej.

PLUSY:
+ wydajność
+ szpatułka

MINUSY:
- goli niedokładnie (pomimo trzymania go na ciele przez określoną ilość czasu)
- okropnie śmierdzi
- cena nie jest adekwatna do jakości produktu
- brak efektu "gładkiej, zadbanej, aksamitnie miękkiej" skóry

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, 100 ml

Mój ulubieniec

Kupuję zawsze wersję różową - z mleczkiem z lotosu i kwiatem jaśminu - opakowanie wygląda inaczej niż tu na zdjęciu (nie byłam pewna czy to ten).

W moim przypadku - jedyny skuteczny krem do depilacji.
Niestety nie mogę używać depilatora, a golenie maszynką co dwa dni? - po co się męczyć. Dla mnie jest to najlepsza forma depilacji.

Używam go tylko do nóg, zdarzyło mi się stosować na okolice bikini, ale ze względu na niewygodę odpuściłam sobie.

Pamiętam jak użyłam go po raz pierwszy. Zostawiłam na nogach na dłużej, tak jak robiłam z wcześniejszymi, tańszymi kremami, sądząc, że 3 minuty są przereklamowane. Nie spodziewałam się, że już po kilku minutach później wystąpi potworna reakcja alergiczna i będę mieć poparzone nogi.
Przy następnym użyciu już ściśle przestrzegałam czasu.
Muszę jednak przyznać, że w miarę używania, moja skóra się do niego przyzwyczaiła, bo mogę chodzić z nim na nogach i 10 minut i nic się złego nie dzieje.

Ja stosuję go następująco: zwilżam nogi wodą. Nakładam krem raczej cieńszą warstwą ale taką, by wystarczyło na pokrycie. Chodzę sobie po mieszkaniu, wykonując inne czynności. Po iluś minutach zwilżam dłonie i rozsmarowuję na nogach zaschnięty krem. Zbieram po kolei szpatułką.
I gotowe - nie ma śladu po włosach.

Szpatułka nie drapie nóg (moje wspomnienie po kremie innej firmy), jest trwała, nic się z nią nie dzieje (choć jak kończę jeden krem i zaczynam drugi to starą szpatułkę wyrzucam, bo po co mi dwie).

Używam go co tydzień/półtora tygodnia - dla mnie jest to optymalne (mam jasne włosy i nawet jak odrosną na milimetr nie widać ich).
Dla mnie - jedna tubka starcza na długo (3-4 miesiące), ale to subiektywna ocena.

Śmierdzi. To prawda. Dokładnie jest to połączenie ładnego zapachu ze smrodem. Ale który krem do depilacji nie śmierdzi? Ja takiego nie używałam.

Kosztuje ok.12-15zł w supermarketach. Ja zaopatrzyłam się na promocji w Biedronce kupując dwa za ok 10zł.

Załączam zdjęcie, bo obecne opakowanie jest inne od tego powyżej.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Nie za dobry

Posiadam wersję różową. Kupiłam w promocji w biedronce :)
Niestety krem mnie rozczarował.
+promocyjna cena
+szeroka dostępność
+krem dosyć łatwo się nakłada

- bardzo przykry, odrzucający zapach. Wiem, że krem do depilacji nie pachnie fiołkami ale mi z tego zapachu zbierało się na wymioty
-krem trzymałam około 7 minut, mimo tego nie spełnił swojej funkcji. Na nogach trochę, a w okolicach bikini nie usuwa praktycznie nic. Musiałam się golić maszynką po tej "depilacji"
- ten przykry zapach utrzymuje się na całym ciele i ciężko się go pozbyć :(

Używałam 4 razy, potem dałam sobie spokój. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale szczerze mówiąć narazie nie mam na to ochoty.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze zaczęte