Eva Natura Len, Żel do mycia twarzy odświeżająco-nawilżający

Eva Natura Len, Żel do mycia twarzy odświeżająco-nawilżający

Dzięki zawartości łagodnych substancji myjących dokładnie i głęboko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz resztek makijażu nie naruszając bariery ochronnej naskórka. Nie zawiera mydła.

Posiada delikatne właściwości antybakteryjne. Biokompleks lniany w połączeniu z wyciągiem z aloesu, D-pantenolem, i alantoiną działa łagodząco, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie oraz przywracając jej miękkość i gładkość. Polecany do każdego rodzaju cery, w tym także do delikatnej i wrażliwej na podrażnienia.

yyyy nie dla mnie

Na opakowaniu pisze " dokładnie i głęboko oczyszcza"- nie, nie, nie oczyszcza,nie pieni się. Jak dla mnie jest za łagodny, dla cery bardzo wrażliwej pewnie byłby doskonały. Plusem jest to że po użyciu skóra jest miękka. Można powiedziec ze nawet dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Najbardziej urzekł mnie zapach, ale wiadomo -są różne gusta. Uzyłam go kilka razy i odłożyłam na półke..może kiedys się przyda.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jak narazie lezy na półce i czeka na lepsze czasy:)

Po prostu - dobry

Bardzo przyzwoity kosmetyk do oczyszczania twarzy. Jestem mu wierna od kilku miesięcy i używam juz drugie opakowanie. Ładnie pachnie, dobrze oczyszcza twarz i lekko ją nawilża (nigdy nie miałam uczucia ściągniecia skóry) nie podrażnia nawet okolic oczu. Niska cena, wydajny. Czego chcieć więcej...?

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy;
ilość zużytych opakowań: 2

dobry,ale szukam dalej

Używam go od ok.3 tyg.,codziennie wieczorem(rano tylko czysta zimna woda i tonik).To dobry żel.Buzia jest gładka,nie ściągnięta,nie ma niespodzianek,co przy mojej baaardzo wrażliwej cerze często się zdarza.Tylko zapach pozostawia wiele do życzenia,ale to już kwestia gustu.