Joko Young, Lip Gloss

Joko Young, Lip Gloss

Lekki błyszczyk do ust z serii JOKO Young. Do wyboru kilka pastelowych, perłowych odcieni, np. jasny róż, brzoskwinia, beż, brąz. Sprzedawany w zakręcanym słoiczku. W komplecie 2 błyszczyki - kolorowy i bezbawny o perłowym połysku.

Cena: 7 zł

Przeciętny.

Był on dodany kilka lat temu do gazety TWIST i właśnie mnie to skusiło, bo wtedy polowałam na gazety z błyszczykami :D . Nie był on jednak z serii Joko Young, ale też był podwójny. Jeden był ciemnorózowy, a drugi biały. Oba raczej nie koloryzowały ust, jedynie je nabłyszczały. Opakowanie pomysłowe, ale niepraktyczne, bo jakby chciało się zabrać jeden, to drugi musiałby stać nie przykryty, a to prosta droga do szybszego zepsucia się kosmetyku.

Używam tego produktu od: dawna

trochę niepraktyczny

Dostałam go w prezencie. Podobał mi się pomysł z podwójnymi słoiczkami, ale fakt, że trzeba go nakładać paluchem nie przypadł mi do gustu. Nie cierpię lepkich, klejących się palców umazianych błyszczykami!Przydałby się aplikator dodawany gratis. Zapach dziwny. Smak nieciekawy, bardzo chemiczny. Konsystencja gęsta, nie spodobała mi się. Błyszczyk klei się na ustach, ale ładnie nabłyszcza usta. Można łączyć kolorki (ja miałam róż + perłowy) lub używać osobno. Najczęściej używałam samego perłowego, dawał efekt błyszczących, lśniących ust. Miał ładny połysk. Był nietrwały, ale słoiczek bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilkakrotnie użyty, wyrzucony po terminie

Nie jestem zadowolona

Moze i poreczne opakowanie, ale trudne do nałozenia. Brak jakiegokolweik aplikatora. to jest chyba najwieksy minus tego kosmetyku. Duzo kolorow do wyboru, klei sie i sybko wysycha. nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od:3 mc
Ilość zużytych opakowań: nie moge skonczyc 1

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Do zabawy :)

Przyjemny błyszczyk,
ładne kolorki,
ale niestety b. nietrwały co go dyskredytuje na dłuższą metę, a szkoda bo ten perłowy całkiem ładny :)
Tak jak pisały poprzedniczki, dla nastolatek :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Dla malej lolitki

Czyli dla mnie ;-) Blyszczyk bardzo mi sie spodobal. W tej kwestji nie jestem zbyt wymagajaca. Cudne kotorki od razu przykluly moja uwage, mam numer 22. Fajnie wyglada na ustach i ladnie sie mieni. Opakowaniw takie sobie. Dobrze ze nie jest za glebokie, ale zdecydowanie nie lubie nakładac go palcami. No i trwalosc przecietna. Nie moge dac wyzszej oceny-choc bardzo bym chciala-bo błyszczykjest przecietny, nic nie wyroznia go z tlumu. Na naszym rynku jest wiele takich przecitniakow. Jednak calkowicie go nie przekreslam, moze jeszcze do niego wroce :-)

Używam tego produktu od: nie pamietam kiedy
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Dla dziewczynek

Musze przyznać, że w kwestii błyszczyków i szminek jestem baaardzo wymagająca :D . Tego używam tylko w domu, bo na wyjścia zbyt mała trwałość i zbyt nijaki błysk. Daje 3 gwiazdki, bo moja mała kuzynka była zachwycona, dlatego popieram czyjąś uwage, że kosmetyk jest przeznaczony dla małych dziewczynek.

lubię

Moim zdaniem to ten sam błyszczyk który dawniej nazywał się JOKO Lip gloss waterproof.Nawet numeracja kolorków ta sama-w obu przypadkach mam nr 22 perłowy+lila róż..Jedynie nalepka na opakowaniu została zmieniona,ma to pewnie przyciągnąć wzrok młodziutkich dziewczynek,joko chyba zapatrzył się na serię sephora girls,ale raczej średnio mu to wyszło ;) . Plusy tak samo jak przy lip gloss waterproff to cena i efekt na ustach który mi się podoba.Minusy-dziwny zapach i trwałość.Ogólna ocena taka sama jak przy lip gloss waterproof zważywszy na cenę 6 złotych.Używam tego produktu od:używałam jakieś dwa miesiące temu

Spoko.

Może być. Zachwycający nie jest. Ale ładnie wygląda, jest delikatny, długo trzyma mi się na ustach. Poza tym całkiem niezłe opakowanie. Nie wiem, czy jeszcze kupię, raczej nie, ale nie dlatego, że jest zły, ale dlatego, że nie jest wystarczająco dobry ;) Aha i jeszcze nie przepadam za takim "paluchowym" sposobem aplikacji :(

Używam tego produktu od: nieeeee pamiętaaaaam... Kupiłam chyba rok temu, ale prawie w ogóle nie używałam... Dopiero teraz się nad nim zlitowałam i zaczynam z nim coś robić :P
Ilość zużytych opakowań: 0, bo pierwsze ledwo rozpoczęte

Wielkie Nic

Delikatnie nabłyszcza usta, nic pozqa tym. Strasznie się lepi, niewygodny w uzyciu. Kolory bAzarowe. Nie polecam, krótko się trzyma. Na pewno już nigdy więcej go nie kupię, choć niedrogi, wcale nie prezentuje się dobrze na ustach. Od razu po aplikacji trzeba wytrzeć palce w chusteczkę.

gadżecik

Wiecej go nie kupie chociaż nie był drogi. Opakowanko pomysłowe, dwuczęściowe spodoba się 10 latkom. Zresztą na opakowaniu jest napisane "Young" co oznacza że starszym paniom raczej nie przypadnie do gustu ze względu na błyskawiczną ścieralność, wyjątkową niewydajność (po ok. 6 użyciach błyszczyka widać dno), oraz bardzo delikatną, prawie niewidoczną poświatę koloru która może być niewystarczająca. Uważam że jest to idealny kosmetyk dla młodych. Chociaż mam prawie 14 lat to mi ten błyszczyk zdecydowanie nieprzypasował. Ale jak napisała poprzednia recenzentka, spokojnie można go używać na noc. Jego połysk jest bardzo nikły ale za to nie wysusza i wręcz można powiedzieć że nawilża. Za to 2 gwiazdki. Zużyłam go i zostawiłam opakowanie w które przekładam błyszczyk własnoręcznej roboty ;).

średni:/

Stosuję jako balsam do ust na noc. Ogólnie ten błyszczyk ma za lekką konsystencję, dla niektórych moze to być zaleta, nie jest trwały, taki zwykły, wręcz bazarkowy.

Świetny

Uwielbiam ten błyszczyk! Jest lekki, w sam raz na lato, nie "wałkuje się" na ustach, jak to często się dzieje. Kolory są bardzo delikatne, nadają jedynie perłowy blask - dla efektu kolorystycznego trzeba sięgnąć po kolor brązowy.