Dax Cosmetics, Planet Essence, Maseczka głęboko oczyszczająca do cery tłustej i mieszanej `Bogactwa ziemi`

Specjalistyczna, głęboko oczyszczająca maseczka, która dzięki aktywnej zielonej glince przywraca równowagę cerze mieszanej i tłustej. Posiada właściwości odtruwające, eliminuje zanieczyszczenia skóry oraz usuwa nadmiar sebum. Pomaga wysuszać wypryski, zwęża pory, matuje i wygładza naskórek. Zawiera składniki mineralne i oligoelementy, które doskonale nawilżają, ujędrniają i dotleniają oraz nadają cerze zdrowy zadbany wygląd.

Bez rewelacji

Używałam tej maseczki dośc dawno temu. Kupiłam kilka saszetek i używałm regularnie - za tę cenę efekt jest mizerny. Mam problematyczną cerę i liczyłam, że ta maseczka mi pomoże, niestety efekty były słabe - cera była przesuszona.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: parę saszetek

Mowta co chceta!

Dla mnie bomba! Moj KWC. Dlaczego?

Stosuje ja 2 razy w tygodniu i nie moge wyjsc z podziwu jak wyglada moja twarz po zastosowaniu tej maseczki!

Trzymam okolo 20 minut a jak zmyje...MIODZIO - twarz wyglada jak po lekkim retuszu :D Super czysta i odswiezona, pory domkniete - kolor twarzy rozjasniony lekko. Po prostu super!!!!!!!

Polecam osobon z niedoskonalosciamy cery :-)))

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: mnostwo

Dno totalne i 6 metrów mułu

Maseczka gdzie oceniając produkt, najpierw zaczęłam od minusów i to niestety wielu.
TRAGEDIA

Maska koloru kremowo-zielonego....

Plusy:
- nienachalny zapach OK
- łatwo dostępna
- coś robi z cerą, ale nie wiem co - chyba troszkę odżywia, ale sama nie wiem..

Minusy:
- konsystencja - leje sie, spływa z twarzy
- wystarcza na jedno użycie
- długo zasycha, zresztą nie wiadomo czy zasycha czy robi się taka klucha - nie wiem jak to opisać
- miałam nadzieje, że maseczka oczyszczająca ściąga - niestety nie bardzo
- b. ciężko się zmywa
- nie zwęża porów
- słabo matuje
- 3,70 za przeciętność - słabizna

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Słabo oczyszcza

Plusem jest to że maseczka porządnie grzeje przy nakładaniu ale nie ma czerwonej skóry po zdjęciu. Maseczka ma błotny kolor w którym zatopione są niebieskie drobinki. Działanie: maseczka trochę oczyściła skórę ale są lepsze czyściciele, głębszych zaskórników nie ruszyła, zmatowiła chwilowo buzię, nie wyskoczyły mi po niej krostki, porów nie zmniejszyła:( Ciężko tę maseczkę zmyć wodą dlatego wytarłam ja chusteczką i dopiero potem resztki wodą. Jedno opakowanie kupione w schleckerze starczylo mi na 2 razy.

Ujdzie.

Średnia. Twarz może i jest wygładzona i nawet zmatowiona, jednak pory nie są zwężone, a co gorsza twarz nie jest ani trochę nawilżona. Po użyciu tej maseczki ulgą dla mojej skóry było nałożenie kremu.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Niet

Maseczka bardzo przeciętna - nie zauważyłam oczyszczenia, ani zmatowienia cery. Ma nieprzyjemną konsystencję, spływa z twarzy. W przeciwieństwie do glinki zielonej sprawia wrażenie strasznie napakowanej chemią.

Używam tego produktu od: m-c

Takie nic

Nie zaszkodzi, nie pomoże.
Lubię Daxa i wiele jego produktów jest świetnych, ale ta maseczka do nie nie należy :nie:
Nie oczyszcza zbytnio, nie matuje, nie zwęża porów. Może troszkę wygładza, ale bez szału.
Używanie jest uciążliwe, bo maseczka się maże i nie pachnie atrakcyjnie.
To zdecydowanie najgorsza maseczka Daxa, jaką używałam, a już wybitnie nieudana wśród wszelkich glinkowych.
Plusem jest tylko wydajność spowodowana rzadką konsystencją maseczki.
Nie polecam :nie:

Używam tego produktu od: 3 użycia

Bez rewelacji

Nic specjalnego. Nie mam w tej chwili problemów z trądzikiem a jedynie małe wypryski. Maseczka na nie zadziałała w ogóle. Ogólnie tylko lekko zmatowiła i minimalnie zmniejszyła pory. Maseczka ma brzydki kolor, lekko za tłustą konsystencję jak dla mnie. Zdeycydowanie bardziej polecam tego typu maseczke z under 20.

Używam tego produktu od: 1 dzień

nie dla mnie

Na mnie ta maseczka w żaden sposób nie działa. Nie oczyszcza porów, ani tym bardziej ich nie zwęża, nie matuje. Trudno ją rozprowadzić na twarzy, bo się ślizga. O wiele lepiej się zmywa, nawet gdy porządnie zastygnie. Na pewno nawilża i wygładza cerę, ale nic poza tym. Na plus jest wydajność - saszetka wystarcza na 3 użycia. Dla mnie ta maseczka to wyrzucone pieniądze. Dużo lepsza jest ta gruszkowa z serii No Problem albo zwykła glinka w proszku.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Może być :)

Nie jest najgorsza.. Chociaż mogła być lepsza ;] ładnie oczyszcza cerę i jest bardzo miła w dotyku :D mmm. aż miło dotykać ją ^^. chociaż zbytnio nie zauważyłam, aby coś się zmieniło, jak chodzi o zaskórniki itd.. aah. nie można rządać cudów xD ogólnie może być ;P

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Idealny! Tegom chciała!

Straciłam nadzieję na to, że moja skóra może jeszcze "jakoś" wyglądac, ale postanowilam kupic sobie maseczkę. Pani ze sklepu polecila mi wlasnie tą no i stało się. Użyłam jej!! Moim najwiekszym problemem są rozszerzone pory;/ nie wierząc, ze maseczka pomoze zmylam ją. i szok! jestem zachwycona:) wygladam pięknie!

Używam tego produktu od: 1 dzień

wysusza moje grudy

Uważam, że to bardzo dobra maseczka, dobrze wysusza grudy i przyjemnie odświeża twarz, która nie jest po niej zbytnio wysuszona, ani podrażniona. Trochę źle się nakłada, bo jest dość rzadka, ale to mogę jej darować.

Używam tego produktu od:2 tygodni