Naturals, Avocado & Rice Milk, 2-in-1 Shampoo and Conditioner (Nawilżający szampon z odżywką 2w1 'Awokado i mleczko ryżowe')

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych lub farbowanych. Zawiera ekstrakty z awokado i mleczka ryżowego, ktore nawilżają włosy, odżywiają i odbudowują oraz sprawiają, że są miękkie.

Cena: 8,90zł / 200ml

Dawno nie miałam gorszego

Oj, nie! paskudny szampon! nie dość, że nie nawilżał, nie poprawiał stanu włosów, to jeszcze niedomywał! marnie się pienił, był jakiś taki...tępy, ciężko go było porządnie rozprowadzić na włosach. Musiałam wylewać mnóstwo szamponu na jedno mycie, także skończył się bardzo szybko i całe szczęście!
Włosy po myciu były poplątane, suche i napuszone. Buteleczka- twarda i niewygodna, więc za to też minus. Jedynie zapach w tym specyfiku był przyjemny, choć nie zachwycający.
Nie skuszę się więcej na żaden szampon z tej serii, zwłaszcza, że moja koleżanka miała podobne doświadczenia z wersją do włosów normalnych.

Używam tego produktu od:używałam jakieś 3 miesiące temu

Śliczny zapach :)

PLUSY:
:) Piękniusi zapach!
:) Fajna konsystencja
:) Nie plącze włosów
:) Włoski błyszczą się, lśnią i są puszyste
:) Cena
:) Wydajność

MINUSY:
:( Twarde opakowanie, z którego cięzko wydobyć resztkę

Bez rewelacji

Zapach, cena, wydajność, za to mogę przyznać mu 3 gwiazdki. Poza tym nie powalił mnie na kolana. Włosy po umyciu są poplątane ,a już na pewno nie odżywione, a niby miała tu być jakaś odżywka. Zastanowię się nad wypróbowaniem, inyn szamponów z tej serii.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

ten zapach :)

Postanowiłam wypróbowac wszystkie szampony z serii Naturals bo przede wszystkim maja fajniutkie zapachy, kolory i cudnie prezentuja się na półce łazienkowej. Ten równiez ma intrygujący zapach który utrzymuje sie do kilku godzin na włosach. Mimo,że zawiera w sobie odżywkę to niestety plącze troche włosy ale mogę mu to wybaczyć bo sprawia że po wysuszeniu są miękkie i w miarę gładkie. Nie spowodował łupiezu więc jest dobrze :)...