Mleczko do ciała Vanilla

Mleczko do ciała Vanilla

Aksamitnie delikatne mleczko do ciała o wyjątkowo bogatej kremowej konsystencji. Zapewnia intensywne nawilżenie suchej skórze, zapobiega jej przesuszaniu się. Mleczko bawełniane i wit. E intensywnie pielęgnują suchy naskórek i wspomagają regenerację jego naturalnej bariery ochronnej. Pozostawia skórę ożywioną, gładką oraz intensywnie nawilżoną. Mleczko nasyca ciało słodkim, kuszącym zapachem wanilii.

Cena: 9,5 zł / 200 ml

Klej do ciala?

Daje jedna gwiazdke za przesliczny waniliowy zapach-slodki i apetyczny.To jedyny plus tego mleczka do ciala.
Konsystencja rzadka,lejaca sie.Rozprowadza sie szybko i latwo,a pozniej to juz tylko czujemy klejace sie cialo.Bleeeeh!Jest to jedyny tego typu kosmetyk,ktory sprawia,zwe czuje sie,jakbym sie jakims klejem wysmarowala.Nie nie i jeszcze raz nie!Nie nawilza,nie odzywia,nie natlusza...ale skleja...

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Przyjemny :)

Mleczko cudnie pachnie. Jedyny mankament to konsystencja: jest zbyt leisty przez co zbyt wiele wypływa go z opakowania, a co za tym idzie szybciej się kończy :( ... z drugiej jednak strony konsystencja sprawia, że genialnie się rozprowadza za co duży plusik... Poza tym całkiem nieźle nawilża. Cena przystępna... choć wiadomo z biegiem czasu drożeje ;)
Polecam; szczególnie osobom lubiącym takie zapachy gdyż dość długo utrzymuje sią na skórze. Używam tego produktu od:

Ach, ten zapach!

Rzeczywiście ten kosmetyk ma bardzo leistą konsystencję, ale dzięki temu świetnie się rozprowadza. Nie mogę narzekać na jego wydajność, być może dlatego, że używam go naprzemiennie z innymi balsamami i mleczkami, więc nie ubywa zbyt szybko. Zapach ma piękny, bardzo, bardzo słodki. W odróżnieniu od moich przedmówczyń nie zanotowałam żadnych chemicznych "smrodków" w kontakcie ze skórą. Tuż po posmarowaniu zapach jest naprawdę intensywny, ale wcale nie znika tak szybko. Smaruję się nim na ogół na noc i moja skóra pachnie słodko, choć już nie tak intensywnie, jeszcze następnego dnia. Jedynym minusem jest chyba to, że nie nawilża wystarczająco. Tuż po użyciu zostawia lekki film na skórze, ale z bardzo wysuszonym ciałem nie poradziłby sobie.
Niemniej będę go kupowała, bo uwielbiam wanilię i tę konsystencję, która jest niezwykle wygodna dla takich leniwców, jak ja.Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Botoksu zastosowania

słodziutki

Ogólne wrażenia co do jego stosowania sa pozytywne-nawilża dobrze, wygładza skórę, ma fajny waniliowy, słodziutki zapach (wprawdzie troche zalatuje chemią ale ja czasem poprostu mam ochotę na taką słodycz :D ), ma dość leistą, ale typową dla mleczka konsystencję, łatwo sie rozprowadza i dość szybko wchłania (pozostawia lekki filmik ale mi on akurat nie przeszkadza).
Zapach, który jest jego głównym atutem, mógłby jednak troszkę dłużej utrzymywać się na skórze, mógłby być też bardziej wydajny. Myslę też że nie sprawdzi się w przypadku bardzo suchej skóry, jest za mało treściwy.
Jeśli jednak ma ktoś ochotę na słodziutką wanilię to polecam wypróbować (ostatnio trafily mi sie w promocji 2 opakowania za 8,99 :) )

Jestem zadowolona :)

Mleczko w zasadzie przypomina swój czekoladowy odpowiednik. Ma leistą, ale zarazem treściwą konsystencję i upojnie pachnie wanilią. Dobrze się rozsmarowuje, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza ciało, jedyny minus to taki,że zapach wanilii mógłby dłużej utrzymywać się na skórze, a nie tak szybko się ulatniać.
No i pojemnośc mogłaby być trochę większa. Ale reasumując dobry prodkut, przyjemny w używaniu i na pewno będę do niego chętnie wracać:)

fajny

Używam go już od kilku tygodni...
Uwiódł mnie przede wszstkim wspaniały zapach :), konsystencja faktycznie wodnista - ale w końcu to mleczko. Po nałożeniu jestem niczym wysmarowana olejkiem, taki jest tłusty, ale szybko się wchłania pozostawiając mile natłuszczoną skórę. Do wad należy to, że przez rzadką konsystencję szybciej się zużywa, oraz w miejscach zbyt grubo posmarowanych tworzą się wypryski które choć swędzą to szybko znikają (stąd mniejsza ilość gwiazdek). Nie jestem w stanie stwierdzić czy to uczulenie, ale przy uważniejszym nakładaniu te niedogodności nie występują. Możliwe ze inne osoby nie będą miały podobnych kłopotów.
Ogólnie pomimo wad jestem zadowolona.

Niewypał

Jak wąchałam ten balsamik w sklepie, zapach bardzo mi odpowiadał. Niesety na skórze wydaje mi sie taki sztuczny i dziwny... Konsystencja pozostawia wiele do życzenia... Lubię tuściutkie balsamy, a z niego się woda leje;) dosyć długo się wchłania, ogólnie dobrze nawilża, jednak nie jestem nim zachwycona...

oj nie...

Balsam ma dosyć wodnistą konsystencję, przez co maże się i choć wchłania się bez problemu szybko to jednak nawilżenie nie jest wystarczające. W końcu to tylko mleczko, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Pozatym ten zapach :( bardzooo sztuczna ta wanilia :( zawiodłam się.

tym razem na "nie"

oj, tym razem się zawiodłam na Bielendzie. Mam suchą skórę i jest prawie niemożliwe, aby balsam mazał się na niej zamiast po prostu wchłonąć. A tu taka niespodzianka..mazanie i ślizganie, a skóra nadal sucha i z uczuciem ściągnięcia.
Zapach co prawda boski, ale to nie wszystko. Zużyłam go na noc, zapach wchłonął się w posciel i słodko spałam ;-)