Naturals, Jasmine & Lemongrass, Purifying Conditioner (Odświeżająca odżywka do włosów `Jaśmin i trawa cytrynowa`)

Odświeżająca odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów cienkich i przetłuszczających się. Odświeża i dodaje włosom wigoru, objętości, nabłyszcza i nadaje miękkość. Zawiera kompleks BioSeed - wyciągi roślinne o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.
Jaśmin ma właściwości antybakteryjne, odświeżające, zmiękczające i antyrodnikowe.
Trawa cytrynowa normalizuje pracę gruczołów łojowych. Koi i relaksuje.

nie!!!!!!!

jednyna zaleta tej odzywki jest jej cudowny zapach podczas trzymania jej na wlosach:D
zapach pozniej sie ulatnia wraz z jej splukaniem a wlosy jakie byly takie sa...o ile nie gorsze;/

Używam tego produktu od:2009

Nie nie nie!

Dobrze ze kosztowal w promocji 5.90 bo inaczej bym załowala! Masakra jednym slowem. Wlosy robią się strasznie suche a potem sybciej się przetłuszczają. Po nalozeniu/zmyciu wogole nie moge rozczesać włosów. Dla mnie to jest gorsze od zwykłej wody z kranu.Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

mam sentyment

Nie mam ani cienkich ani przetłuszczających się włosów... ale pachnie tak ślicznie, że i tak czasem jej używam :)
Zapach zostaje na włosach dłużej, niz po avonowej odzywce bym się spodziewała, zwłaszcza, że uzywam dośc intensywnie pachnącego szamponu. Kudły są bardziej miękkie i "grzeczne" w porównaniu do mycia bez odzywki.
No, ale tak naprawdę, nie jest to żadna rewelacja. Dla mnie - ot, pachnidełko do wypackania włosów jak biorę dłuuugą kąpiel. Ogólnie jako odżywka wiele nie daje, ale jak pisałam - nie do moich włosów jest teoretycznie przeznaczona.
Mimo wszystko, za zapach wybaczam jej naprawdę wiele :)

całkiem wydajna - w sumie niewiele schodzi na moje, długie do pasa i geste, włosy. fajna konsystencja i łatwo się spłukuje,

Używam tego produktu od: 3 lat, kilka razy w miesiącu
Ilość zużytych opakowań: hmm.. 3? 4?

Konturowanie Smashbox

przyspiesza przetluszczanie

Widzę, że ta odzywka ma przewagę ocen pozytywnych, pod którymi ja jednakże nie mogę się podpisać:( zalety to: przyjemny zapach, komfort stosowania(kremowa konsystencja, nie sprawia wiekszych trudnosci przy spłukiwaniu), włosy są po niej błyszczące i miękkie. Wady... włosy po niej bardzo szybko mi się przetłuszczały..i nic nie dawało dokładne spłukiwanie:( szybko traciły puszystośc i stawały się okłapłe. choc pięknie wyglądały to i tak sprawiały wrażenie wardziej cienkich niż mam.. (choc moze to po prostu taka "zaleta" odzywek: wygładzanie itp). W każdym bądź razie byłam smutno rozczarowana:( ale szysze ptrzetłuszczanie po odzywkach to chyba normalka....

Używam tego produktu od:używałam jej około dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno.."zmęczone"

Świetna :)

Mam włosy przetłuszczające się u nasady i ta odżywka to strzał w dziesiątkę! Włosy są lekkie i błyszczące, lepiej sie rozczesują i do tego ten śliczny zapach :D szkoda tylko, że włosy pachną tak krótko.

super

MAm włosy tłsute u nasady i bardzo wususzone na końcach.Odżywke tą nakładam jednak tylko na suche końce, mniej wiecej od brody. I mimo ze jest to odżywka do włosów tłustych, to świetnie regneruje, odżywia suche końcówki. Włosy ślicznie pachną, są mięciutkie i błyszczące.Polecam dla suchych, zniszczonych włosów :)

jestem zadowolona

Tak jak w przypadku szamponu z tej serii odżywka jest bardzo dobra. Włosy dobrze się rozczesują i układają, odżywka nie obciąża włosów, dlatego przez około 3 dni wyglądają na "świeże".

dobra, ale...

odżywka ładnie pachnie, szybko się spłukuje, ma fajną, kremową konsystencję, ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są lekkie i puszyste,
minus za to, że jednak po pewnym czasie trochę wysusza, ale z drugiej strony mogę bez problemu zmniejszyć częstotliwość mycia włosów

polecam!

Probowalam wielu odzywek, ale stwierdzam zdecydowanie,ze ta jest najlepsza! moje wlosy sa po niej delikatne, gladkie, bardzo latwo sie rozczesuja. Polecam!

dobra ale nie the best

mam ja. I stosuje ja z dwuch powodow.
1-ładny zapach
2.Moje włosy dobrze rozczesują się poniej
Jakiejś specjalnej poprawy kondyzjii włosów po niej nie zauwazyłam ani nic specjalnego. JAk za taka cenę to sie nie opłąca jej kupować.
Mało wydajna.

beznadzieja

Czy to wogole jest odzywka. Gdybym stosowala to cos bez pomocy innych specyfikow do wlosow moje owlosienie glowy juz by wyschlo na wior i odpadlo.

Odzywka oprocz milego zapachu nie robi nic. Nawet nie ulatwia rozczesywania wlosow. Nie polecam, choc jeszcze gorsza jest odzywka grejfrutowa grrr...

Pasuje :]

Używam odżywki razem z szamponem. Oba produkty bardzo przypadły mi do gustu. Odżywka pachnie bardzo przyjemnie, łatwo się aplikuje, z butelki wylewa się odpowiednia ilość. Włosy są takie jak lubię: świetnie się układają (same bez żadnej stylizacji, nawet ich nie suszę), są lśniące, gładkie i mocne, a przede wszystkim nie obciąża włosów i dzieki temu "świeża głowa" utrzymuje mi się nawet do 3 dni! :) Całkiem wydajny.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1