Citrobiotic, Antyrodnikowy eliksir do pielęgnacji okolic oczu

Citrobiotic, Antyrodnikowy eliksir do pielęgnacji okolic oczu

Delikatny krem zawierający w swoim składzie m.in cenne wyciągi z białej skórki i pestek grejpfruta, olejek gerpfrutowy, kwas hialuronowy, białka, witaminy oraz wyciągi z roślin. Krem wygładza zmarszczki, cienie pod oczami. Łagodzi opuchnięcia, sprawiając, że skóra pod oczami staje się rozjaśniona, wygładzona i miękka. Działa antyrodnikowo. Ma miły lekki grejpfrutowy zapach. Szybko się wchłania. Jest w ekonomicznym opakowaniu. Wydajny, bo zawiera 50 ml.

nie nadaje się pod oczy

Kupiłam go na targach "Bliżej zdrowia, bliżej natury". Miał być super. Niestety ten produkt pod oczy po prostu się nie nadaje. Wysusza skórę, w efekcie zmarszczki są bardziej widoczne. Teraz nie bardzo wiem co z nim zrobić, a pojemność ma dużą. Nie wiem na którą część ciała mogłabym go bezpiecznie użyć, bo szkoda mi wyrzucać krem za 25zł.

Przepraszam, popsuje mu opinie, ale wedlug mnie ten krem to porazka. Albo - co najwyzej- jakas wielka straszliwa pomylka. Albo ja mam inne oczy niz wiekszosc wizazanek, albo wymagam czego innego od tegoz kremu.
Pomijam zapach - cytrusy sa sprawa indywidualna, dla mnie jest to identyczny odor jak mojego plynu do mycia toalety i czyszczenia wanny, no ale coz. Szate graficzna opakowania rowniez przemilczalam, wszystko w imie swietnych rezultatow, jakie mialy sie pojawic po przeczytaniu tylu fantastycznych recenji tutaj.

Po pierwsze to mazidlo - ze tak powiem, bo ani to krem, ani zel - klei sie potwornie. Ale nic - pomyslalam, krem Sisley pod oczy tez sie tak strasznie kleil a nawilzal doskonale. Niestety ten nie robi moim oczom Nic.
Najpierw rozczarowalam sie nawilzaniem, po kilku raptem godzinach skora pod oczami byla znowu sucha i sciagnieta, wielki dyskomfort... Ten zelik po prostu nie nawilza wcale.

Nastepnie Zmarszczki i Kurze Lapki. Wybaczcie - ale po czterech tygodniach regularnego stosowania, efektow NIE MA ZADNYCH. Drobne zmarszczki i kurze lapki tak jak byly tak sa nadal, nic nawet nie drgnelo, roznicy nie widac najmniejszej -ba! mam nawte wrazenie, ze poglebily sie i powiekszyly po miesiacu nie uzywania zadnego kremu odzywczego ani nawilzajacego (bo tego mazidla odzywczym ani nawilzajacym nazwac niestety nie mozna).

Mimo moich rozczarowan dodam tylko, ze przez ostatnie dwa tygodnie przemeczalam sie przez to cos z podpuchnietymi rano oczami, ale juz mam dosyc... Co to za przyjemnosc wstawac rano z opuchlizna i worami pod oczami jak zaba, w imie jakich poswiecen..?! O nie, panie Citrobiotic lecisz do kosza, wielka wielka jedna bzdura.

NIe zaluje pieniedzy - zaluje tego, ze moje oczy przez miesiac byly zaniedbane, nieodzywione, wysuszone i podpuchniete rano, juz wiecej nie pozwole im tak cierpiec.

dobry

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo kiedy ja zuzyję 50 ml...?;) No, chyba faktycznie trzeba stosować też na okolicę ust...
Opakowanie przeciętne, ale bardzo wygodne dawkowanie. Mimo, że rzadki - nabieram dokładnie tyle, ile chcę. Zapach śladowo cytrusowy, ale pod oczami to chyba lepiej. Ten lekki kremik bardzo dobrze i na długo nawilża - bez uczucia lepkości czy ściągnięcia skóry. Ponieważ skończyłam już 25 lat ;) - oprócz niego używam tez solidniejszych kremów. Ogólnie - bardzo pozytywna opinia...

depilacja ciąża

na poziomie

Używam tylko pod oczy i na powieki choć można do skóry wokół nosa i ust. Nie mam jeszcze zmarszczek pod oczami, nie mam też podkówek, a kremów pod oczy używam aby podtrzymać ten stan.
Uważam, że dla osoby w moim wieku (23 latka) ten kosmetyk jest wystarczający. Jest lekki, bardzo dobrze się wchłania nawet jeśli przesadzi się z ilością, nie lepi się, dobrze nawilża, lekko koi, a przy tym przyjemnie cytrusowo pachnie. Minusów nie zauważyłam, ale pięciu gwiazdek nie dam, bo czuję że to za dużo ;)

Co to?

Miałam 2 próbki po 2 ml i nawet ich nie mogłam skończyć- jak dobrze , że nie skusiłam się na całe opakowanie.
To jakieś mleczko- takie to wodniste, klei się na powiece, a bardzo tego nie lubię. Nic nie robił moim zmęczonym oczkom dobrego, na szczęście złego też - nie. Zapach dla mnie bardzo chemiczny, drażnił mnie okropnie. Drugiej próbki nie skończyłam , nie mogłam się z nim już dłużej męczyć. Nie rozumiem tych zachwytów- no chyba, że są to młode dziewczyny, którym wystarcza takie mazidło. Dla kobitek po 25 nie polecam, lepiej kupić coś bardziej wartościowego.

Bardzo dobry! Wart polecenia.

Ocenie ten krem na podstawie 2 próbek po 2 ML.
Bardzo dobnry krem do pielęgnacji okolic oczu.
Ja raczej nie mam zmarszczek itp. sensacji pod oczami. Jednak warto czasami coś wklepać w oczęta.
DObrze się wchłania, rzadkawa konsystencja, nie lepi się, pozostawia miękką skórkę pod oczami!
Wydajny wg. mnie bo próbka 2 ml starczyła mi na 6 aplikacji.
Przyjeny cytrusowy zapach /mnie osobiście bardziej kojarzy się zapach z ciastem sernikowym :D/
Napradwę świetnt krem. POLECAM.

Daje 4 ****, bo miałam tylko próbki, używanie mogło byc mało obiektywne. I mogłam nie odkryć wszytskich + lub -.
Ilość zużytych opakowań: ...2 próbki po 2 ML.

Znakomity!

Kolejna bardzo dobra mikstura z serii Citrobiotic. Krem ma delikatną, lekką, raczej wodnistą konsystencję (tłustości w ogóle nie zauważyłam), świetnie się rozprowadza, doskonale wchłania, nie pozostawia filmu, nie klei się. Ślicznie pachnie (wszystkie kosmetyki z tej serii mają ładny grapefruitowy zapach, ale każdy występuje w swoistej "mutacji" - ten to grapefruit z kofeiną, ja to tak odczuwam - ale kofeiny w składzie nie ma :) ), nie podrażnia, nie szczypie, nie powoduje łzawienia. Działanie: rewelacja. Stosuję ten krem na noc, rano skóra pod oczami jest rozjaśniona, wypoczęta, rozprasowana, solidnie nawilżona. Zero opuchnięć, zero "nieświeżego" odczucia pod oczami, znika siateczka kreseczek wynikających z niedostatecznego nawilżenia skóry. Oczy w tej oprawie wyglądają promiennie, jak nowe. Ja ze względu na wiek będę musiała ten specyfik uzupełniać czymś bardziej przeciwzmarszczkowym, ale dla młodszych (około 20-25 lat) jest to krem-marzenie, i żałuję, że wcześniej się na niego nie natknęłam. Do tego niesamowicie wydajny.
Podsumowując: jeden z dwóch świetnych kremów po oczy, jakie znam, zasługuje na 5 gwiazdek!

Może być

Nie zawiodłam się, ale też nie mogę o nim pisać w superlatywach. Nawilża średnio, ale ładnie się wchłania i nie wałkuje. Jest perfumowany (alergiczki lepiej niech uważają). Mnie na szczęście mnie nie uczulił. Dla dwudziesto(paro)latki jest właściwie wystarczający. Plusem jest opakowanie-gigant (50 ml) i cena (zapłaciłam 32 złote z przesyłką, bo zamawiałam na stronie internetowej).

wybawienie

Ten krem zadziałał na moje "udręczone" powieki rzeczywiście jak cudowny eliksir ;). Przez parę tygodni miałam z nimi nie lada problem- jak nie były opuchnięte i podkrążone to zaczerwienione i piekące. Skóra pod oczami była wysuszona i "zmęczona". Próbowałam ratować się różnymi metodami od domowych sposobów po specyfiki z drogerii (żele ze świetlika, rumianku itp. itd...). A efekty co najwyżej były niezadowalające. Zaprzestanie stosowania jakichkolwiek mazideł też nie pomogło. Wreszcie w desperacji sięgnęłam po ten produkt i... olśnienie! Problemy zniknęły jak ręką odjął. Już po pierwszym zastosowaniu skóra pod oczami była napięta i gładka, przestała piec i dokuczać. Zniknęło zaczerwienienie, cienie i obrzęki. I wreszcie wyglądam jak człowiek, a nie jak królik czy wampir ;) A produkt jest bardzo przyjemny w użyciu- ma lekką, konsystencję, dość szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie żadnego filmu. Atutem jest też miły dla zmysłów, cytrusowy zapach, jak również wydajność (cena w stosunku do pojemności jak najbardziej niewygórowana). Ogólnie mówiąc: polecam z całego serca :). Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

bardzo dobry

Bardzo przyjemnie mnie zaskoczył - zużyłam 5 próbek tego kremu i to wystarczyło, aby uzyskać wyraźną poprawę. Przede wszystkim rozjaśnił cienie (żadnemu kremowi się to dotąd nie udało), wygładził i nawilżył skórę, zlikwidował drobne zmarszczki mimiczne pod oczami, a do tego świetnie maskuje skutki całonocnego siedzenia przy komputerze, a to mi się regularnie zdarza ;). Plusem jest również przyjemny, cytrusowy zapach, odświeżająca, lekka konsystencja i bardzo duża wydajność. Wchłania się dobrze i nie pozostawia świecącej skóry pod oczami (jak robi to wiele nawet nietłustych kremów). Przy najbliższej okazji obowiązkowo go kupuję. Nie dam 5 gwiazdek, bo to nie cudotwórca, ale bardzo godny polecenia krem ;)

dla młodziutkich

Dobry kremik nawilżający. Szalenie wydajny i bardzo przyjemnie pachnacy. Ot wszystko. Niestety jako członkini"klubu ryczących trzydziestek" :-D mam troszeczkę większe wymagania. Jednak gorąco i z czystym sumieniem polecam wszystkim pieknym dwudziestoletnim :-D

wydajny i pachnacy

i to w zasadzie wszystko. Nie wiem co ja zrobie z takim wielkim opakowaniem cytrusowego mazidla. Troche rozjasnil, ladnie popachnial i to wszystko. Nie pomogl jak oczy byly podpuchniete :( I dosc ciezki jest, dlugo sie wchlania. Baaaardzo sredni.