Mleczko do ciała Coffee

Mleczko do ciała Coffee

Aksamitnie delikatne mleczko do ciała o wyjątkowo bogatej kremowej konsystencji. Zapewnia długotrwałe nawilżenie bardzo suchej i odwodnionej skórze. Łagodzi nieprzyjemne uczucie szorstkości i szczypania, regeneruje naskórek nawet w najbardziej przesuszonych miejscach (kolana i łokcie). Odżywcze proteiny mleczne, energizujący ekstrakt z zielonej kawy oraz wit. E sprawiają, że skóra odzyskuje młodzieńczą gładkość i miękkość. Mleczko nasyca ciało kuszącym zapachem kawy. Pozostawia skórę ożywioną oraz intensywnie nawilżoną.

Cena: ok. 9 zł / 200 ml

Super

Wreszcie znalazłam MOJE mleczko do ciała! Niedrogie ok. 9zł, cudownie pachnie, no i przede wszystkim fantastycznie nawilża nawet moje mocno suche partie ciałka. Jest dość płynny, ale mi to odpowiada, dobrze się wchłania i nie jest tłuste.

ciekawy...

Kupiłam w promocji dwa opakowania za niecałe 8,00 złotych.Do bardzo suchej skóry to się nie nadaje,może to chodzi o konsystencje(wodnisty)?Jest mało wydajny i ten zapach nie za bardzo mnie przekonuje...

Niezbyt udany

Mam bardzo mieszane uczucia odnośnie mleczka kawowego. Świetnie nawilża, szybko się wchłania, pozostawia jedwabistą skórę, ale zapach jest dla mnie nie do wytrzymania.
Jestem obsesyjną miłosniczką kawy i wszelkich produktów kawowych i kawopodobnych, więc miałam nadzieję, że to bedzie mój kolejny gadżet rodem z kawowej krainy.. a tu klops! Zapach kawy w tym balsamie jest nie tylko sztuczny ale również okropnie nieudany. Nie mogę go porównać ani do zapachu esspresso, ani latte, jedynie co mi przychodzi na myśl to niskopółkowa kwaśna lura do tego nieumiejetne zaparzona. Właśnie ten kwaśny aromat w połaczeniu z chemiczną nutą rodem z farb do włosów, na którą to mam "alergie psychiczną" sprawiają, że z prawdziwą radością wyrzuciłam wczoraj puste opakowanie po tym mleczku.
Mimo to daję 3 * zamiast 2, bo po pierwsze polskie kosmetyki mają u mnie fory,szczególnie jeśli są to kosmetyki firm tak innowacyjnych i próbujących nadążyć za gustami klientów jak Bielenda, po drugie cena mleczka była bardziej niz zachęcająca 7, 49 za 2 sztruki, po trzecie właściwości pielęgnacyjne mleczka są ponad przeciętne.

Cellulit mity

Uwielbiam :)

Uwielbiam balsamy z tej serii Bielendy, dlatego po wypróbowaniu Amaretto i Wanilii, skusiłam się na coffee.
Zapach przecudny- kojarzy mi się ze słodką , poranną kawą- niekiedy otwieram butelkę, jedynie po to, aby powąchać:) Mleczko ma dość leistą , ale i zarazem treściwą konsystencję, bardzo lekko się rozsmarowuje. Wchłania się przyzwoicie, zostawia delikatną warstewkę na ciele. Bardzo dobrze nawilża, moja sucha skóra jest napojona i ukojona:)

Jedynie jako gadżet

Kupiłam ten balsam ze względu na promocję (2 opakowania za 7,99) no i zapach.Niestety się rozczarowałam.Aromat nie jest dla mnie czysto kawowy.Spodziewałam się zapachu typu mocca.Co prawda producent zamieścił na opakowaniu informację:"ekstrakt z zielonej kawy",ale przedstawienie na etykiecie ziaren palonej kawy,może wprowadzić w błąd.
Co do kwestii nawilżania.Nie mam bardzo suchej skóry,jedynie przesuszoną chlorowaną wodą.Niestety mleczko u mnie nie zdaje egzaminu.Mimo regularnego użytkowania kosmetyku,nie odczułam poprawy.
Ostatnią kwestią jest wydajność.Opakowanie produktu to 200 ml.Starcza ono na około 1-1,5 miesiąca.Należy pamiętać,że jest to mleczko,a nie balsam.Toteż konsystencja jest bardziej płynna.Wielbicielki szybkiego zużywania kosmetyków,powinny być zadowolone :).

swietny za grosze

Uwielbiam sie smarowac takimi "smakowitosciami" !!!! :)
Balsam zdal u mnie egzamin na 5 :)
Bo:
*pieknie pachnie kawą
*swietnie sie rozprowadza
*nawilża
Nie chodzi mi tu o jakies wyjatkowe nawilżanie, bo jak któraś z was ma z tym problemy, to radzę sięgnąc po bardziej "treściwe" mleczka - typu Neutrogena, ponieważ kawa Bielendy nie bedzie tutaj satysfakcjonująca...
Do tego ta smiesznie niska cena...
Dodam, że ten zapach podoba sie mojemu mężczyżnie, a to tez ważne, bo przeciez smarujemy sie takimi mleczkami tylko na noc ;)

tak jak ocenila któraś z pań, balsam jest tak niesamowicie wydajny, że tez nie wiem kiedy skoncze to drugie, a mam jeszcze do sprobowania amaretto ;)

Świetne i tanie

Bardzo dobrze nawilża, wygładza (nie mam suchej skóry, więc nie wiem, czy dobrze działa na suchą?). Ma 'lejącą" konsystencję, ale to w końcu mleczko. Wg mnie pachnie cudnie:)

dobre, ale zapach okropny

Bardzo dobre mleczko do ciała, super nawilża, skóra staje się miekka i gładka. Po prostu super... ALE!!! No właśnie, jak zwykle musi być ALE... MLECZKO MA OKROPNY ZAPACH. Ten zapach to jest chyba kawa przesłodzona cukrem. Po prostu woń dusząca, przyprawiajaca wręcz o mdłości.

Właśnie za ten zapach odejmuję 2**, bo to jest po prostu ŻENADA, żeby TAKIE DOBRE MLECZKO, tak zniszczyć TAKIM OKROPNYM ZAPACHEM. Cena przystępna, kupiłam 2 w zestawia za 7,99 zł - Lecz normalnie jedno kosztyje około 6,9-7,5 zł. Nie wiem jak zużyję to drugie opakowanie, ledwo pierwsze zużywam :(:(:(

mogloby byc lepiej

Do zakupu tego balsamu skusil mnie fakt posiadania 'deseru do kapieli' o tym samym zapachu. Deser pachnie bosko i chcialam uzupelniajcego ten cudowny zapach balsamy. Ze bniby dluzszy efekt.

W butelce czuc te nuty Kawy a moze raczej likieru kawowego ale sa one takie bardziej stonowane. Na skorze znow jak i u innych balsamow zapach sie zmienia. Jest wciaz slodki, ale zmienia sie w cos pomiedzy czekolada moze toffi. No troszke nie halo.

Zapach jest slodki i moze meczyc.

Na buteleczce pisze ze przeznaczony jest do suchej skory - przyznam ze kupilam dla zapachu ale jako ze chuidzielec ze mnie i jesien nadchodzi to sie przesuszam. No i to nawilzanie wcale mnie nie satysfakcjonuje. Nie jest zle ale to niby dla skory bardzo suchej wiec chyba powinnien nawilzac swietnie.

Coz byl w promocji dwa za mniej niz 8 zlotych ale czuje ze jak zmecze/jesli zmecze oba to juz do niego nie wroce.