Illumin Sun

Illumin Sun

Lekki, delikatnie brązujący fluid o konsystencji żelu. Naturalny efekt muśniętej słońcem twarzy.
Illumin Sun dzięki swej ultralekkiej konsystencji łatwo się rozprowadza nadając skórze zdrowy, naturalnie opalony koloryt.

Świetny

Zacznę od tego, iż zarejestrowałam się na tym forum właśnie po to żeby podzielić się moimi wrażeniami odnośnie tego kosmetyku.

Na wstepie chcę zaznaczyć, że ja stosuję go jako samoopalacz do twarzy i wszystkie moje oczekiwania w stosunku do illumin sun są takie jak do samoopalacza właśnie.

Mam dość jasną cerę więc nie moge używać produktów bardzo brazujących bo jak wiadomo zaraz pojawi się efekt: pomarańczowa twarz/ biała szyja lub coś w tym stylu. Jak dla mnie illumin sun jest swietny, nie znalazłam lepszego produktu!

Jego plusy:

Przy nakładaniu ma mocny kolor (wrecz pomarańczowy- co przy pierwszym nałozeniu nieco mnie przeraziło) ale dzieki temu nie mozna sobie nim zrobic zadnych plam bo juz na poczatku widac gdzie został rozprowadzony a gdzie nie. Potem ten kolor blednie i daje efekt lekkiego opalenia

szybko sie wchłania

Pieknie pachnie mogłabym go stosowac ciagle ( nie to co smierdzace samoopalacze)

w zaleznosci od ilosci nalozonego produktu mozna sobie dozowac nasycenie koloru :)

jest wydajny ( chociaz na poczatku wydawalo mi sie inaczej gdyz po kilku uzyciach mialam wrazenie jak by tubka byla juz pusta ale uzywalam go jeszcze dlugo a on sie nie kończył:) )

cena nie jest zbyt wysoka na allegro zapłaciłam cos około 10 zł (plus przesyłka)

Minusów nie zauwazyłam

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

Może być

Właściwie na upartego mogłabym wystawić 4 gwiazdeczki,ale wolałabym dokladnie opisac moje odczucia- żel jest jak dla mnie mało wydajny,tworzy dziwne plamy,dlatego trzeba go koniecznie dobrze nakładać i do tego powtórzyć aplikację. Plusem jest niewątpliwie niska cena jak na jakość produktu powyżej przeciętnej,nawilżenie buźki i trwałość.
No i oczywiście po aplikacji w moim przypadku nie obeszło się bez kolejnego pudru- Illumin Sun nic nie matuje ani nie pokrywa. Po prostu wygodniejszy jest od samoopalacza do twarzy.

Generalnie polecam dla ciekawskich Pań :)

Używam tego produktu od:Miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

lubię go

Kremem raczej nie mozna nazwac tego kosmetyku, bo konsystencje ma bardzo lekka, zelowata i nikle wlasciwosci pielegnacyjne.
Jest to fluid, ktory swietnie sprawdza sie na lato, zamiast ciezkich podkladow.
Mam wersje do skory ciemniejszej i na poczatku bylam przerazona jej intensywnoscia koloru. Ale szybko stapia sie ze skora i nadaje jej jedynie delikatne wrazenie opalenizny.
Dosc wydajny, nie podraznia i nie zatyka porow. Sprawdza sie nawet przy tlustej cerze (ale wymaga lekkiego przypudrowania).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Bordowe usta H&M

i Tak i Nie

Takie to dziwne troche, jednego dnia mi sie podoba drugiego juz nie. w sumie nie jest zły ale ten kolor, niby brązowy ale twarz ma po nim taki dziwny czerwonawy odcień. nie kryje (ale tego producent nie obiecuje)Konsystencja fajna, taka leciutka nie zatyka porów. Myśle ze poszukam czegoś lepszego...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

bardzo fajny

Kupiłam go z myślą o tym, żeby latem nie musieć używać podkładu a mieć ładną, opaloną cerę. Nie potrzebuję kryjących kosmetyków, ponieważ mam gładką cerę.
Po posmarowaniu twarzy tym kosmetykiem miałam ładną, opaloną bużkę. To po prostu coś w rodzaju zwykłego kremu brązującego do twarzy. Niestety troszkę się po nim bużka swieci, ale gwiazki daję za to, że trzyma się cały dzien, nawet gdy mi się pot leje z twarzy to on nie spływa i że jest całkowicie niewidoczny bo się ślicznie wchłania...

mulatka :-)

Lubię być opalona ale nie opalam w ogóle twarzy, więc muszę używać pudrów brązujących.
Kupiłam go, bo latem nie lubię latem podkładów.
Gdy wycisnęłam kropelkę na dłoń byłam przerażona, bo wydawało mi sie, że jest to kolor ciemnej marchewki :-) Ale po posmarowaniu nim mojej buzi zobaczyłam w lustrze ładną mulatkę ;-). Konsysystencja jest leciutka, łatwo sie aplikuję, buzia po kilku sukundach jest matowa i ładnie opalona.
Nie jest kryjący ale przecież to nie podkład ale delikatnie wyrównuje kolor skóry.
Minusem jest to, że chyba jest mało wydajny, wydaje mi się, że po kilku aplkacjach jakoś zrobiło sie go mało w tubce.... :-(
Ogólnie polecam go na lato :-).
Ps. Chyba nie nadaje się dla totalnych bladziuchów.... bo efekt jest naparwdę widoczny :-)