Pierre Rene, Kissy Lip Colour (wodoodporny błyszczyk do ust)

Pierre Rene, Kissy Lip Colour (wodoodporny błyszczyk do ust)

Innowacyjna wodoodporna pomadka do ust w formie elegenckiego błyszczyka, zapewniająca efekt wiekszych i pełniejszych ust. Mięta i składniki pobudzające mikrokrążenie powodują, że usta stają sie pełniejsze. Efekt wygładzenia i powiekszenia zapewniają odzywcze polimery, poprawę elastyczności skóry warg- olejek jojoby i wit. E

Cena: około 15 zł

Mógł być bardziej wodoodporny ...

Miałam odcień 03 - dawał efekt różu ze złotym połyskiem. Czy był taki wodoodporny, nie udało mi się go sprawdzić. Chyba, że raz będąc na basenie. Nie wiem, czy przetrwał cały dzień w wodzie, ale chyba niezbyt. Ale raczej jedzenia czy picia nie przetrwał. Zapach troszeczkę był dziwny.

Może jak go znowu znajdę, to go kupię, bo nawet mi się podobał ;) .

Używam tego produktu od: dawna

Dobry błyszczyk

+ świetne kolory
+ mieni się na ustach
+ ładny zapach
+ długo utrzymuje się na ustach

- skleja usta, czego nie znoszę

Ciężko usuwa się kosmetyk z ust, ale jest wodoodporny, więc nie uznaję tego za wadę.

Super

Jak dla mnie Ok...
Mam nr.3
Bardzo trwały i ma naprawdę piękny kolor.
Nie mam uczucia "cięzkich ust". wręcz przeciwnie czuje sie bardzo komfortowo....nie klei się i przepięknie połyskuuje. Nawilża usta. No i ta śmieszna cena...
Jestem na tak :))
Wracam do niego często (mam przerwy i sprawdzam inne :D)ale pewnie jeszcze nie raz zawita w mojej kosmetyczce.Używam tego produktu od: 6 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Miodzio zapaszek;)

Mogę go używać i używać, a gości w mojej kosmetyczce już bardzo dłuuugo;)
Jestem zachwycona jego zapachem - właściwie to nie wiem do czego go porównać, ale w każdym razie jest powalający. Do tego tego mieniące się iskierki po nałożeniu, achhh rozpływam się;P

Dodatkowy plus za wygodny i precyzyjny aplikator, nie "jakieśtam" wielkie mazidło, tylko wygodna gąbeczka.

Szkoda (ale to może tylko w moim przypadku), że wysusza usta i za to mały minusik.

Używam tego produktu od:2 lat

- łatwy w aplikacji

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Cudowny

Błyszczyk jest poprostu swietny. Mam koloru różowego. Najbardziej mi sie spodobal. Nie jest za duzy wiec wszedzie mozna go schowac. Nie skleja ust....Polecam :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

a nie tam jakies juicy tubes

Rewelacja!!Ślicznie pachnący błyszczyk, z naprawdę dobrym aplikatorem, daje intensywny ale subtelny blask tysiąca migoczących iskierek ( a la juicy tubes, ale w przeciwieństwie do niego się nie klei). Kolorki śliczne ale proszę się nimi nie sugerować - błyszczyk jest transparentny. Nie skleja ust - ani ani - i nie pokleił Misia przy buziaczkach:-)) doskonały produkt, i last but not least - kosztuje 12.80 pln. Naprawdę Pure color el chciałby mieć taką jakość. Obowiązkowy zakup.

Używam tego produktu od:niedawna i trwam w zachwycie
Ilość zużytych opakowań:1 zaczyna i pędzę po drugie